Монтаж осушувачів повітря

Монтаж осушувачів повітря
Спеціалізоване монтажне обладнання
ДОСТУПНІ ЦІНИ НА МОНТАЖ
ПРОФЕСІЙНА КОМАНДА МОНТАЖНИКІВ
Гарантія якісного результату

Монтаж осушувачів повітря – це встановлення спеціалізованого обладнання, яке відповідає за контроль рівня вологості в приміщенні. Осушувачі, як правило, використовуються в басейнах та інших приміщеннях з підвищеною вологістю. Потужне і продуктивне обладнання для осушення, яке вимагає спеціалізованого монтажу, може бути настінного, канального або моноблочного типу.

Вибір осушувача повітря і його встановлення – це достатньо трудомісткий процес, який вимагає спеціалізованих знань. Слід враховувати як особливості приміщення, так і технічні характеристики самого агрегату. Тому, щоб уникнути плачевних результатів і не витратити велику кількість часу і грошей на малоефективний або зовсім не функціонуючий пристрій, краще відразу звернутися до професіоналів.

Компанія Альтер Ейр – це проєктно-монтажна організація з майже 10-річним досвідом роботи в області кліматичної техніки. Звернувшись до нас, ви отримаєте в своє розпорядження цілий колектив висококваліфікованих фахівців, націлений на максимально швидке і ефективне рішення проблеми.

Монтаж різних видів осушувачів

Встановлення моноблочних осушувачів

Коли мова йде про осушення повітря басейнів, які мають велику поверхню дзеркала води, рекомендується використовувати моноблочні осушувачі з функцією припливно-витяжної вентиляції.

Монтаж системи повітропроводів проводиться відповідно з прийнятою схемою розподілення повітря, на підставі затвердженого проекту. В основному застосовуються жорсткі повітроводи – круглі/прямокутні з оцинкованої сталі або круглі спірально-навивні.

Підводка комунікацій – електроживлення, теплоносій, система дренажу, трап аварійного зливу води. Для цього попередньо видаються завдання суміжним організаціям.

Монтаж осушувача виготовляється на спеціальні опори, віброгасильні, а повітроводи підключаються через гнучкі вставки. Це необхідно для запобігання передачі вібрацій, що сприймаються нами як шум, що видає осушувач.

Монтаж повітророзподільних пристроїв – решіток, дифузорів, анемостатів тощо.

Пусконалагоджувальні роботи – запуск встановлення і тестування роботи осушувача.

Встановлення канальних осушувачів

Канальні осушувачі застосовуються у тих випадках, коли немає можливості встановлення іншого типу обладнання або ви просто не хочете захаращувати приміщення цією установкою. Канальний осушувач може бути змонтований в сусідній кімнаті і керуватися звідти. Монтаж осушувачів даного типу проводиться аналогічно з установкою моноблочних агрегатів.

Монтаж канальних осушувачів повинен виконуватися згідно інструкції.

Канальні осушувачі повітря монтуються на кронштейни або спеціальну підставку в технічному приміщенні бажано на віброізолюючі опори з врахуванням відстані від стін і стелі (15 см мінімум). Далі підключаються повітроводи, здійснюється відведення дренажу і за потребою встановлюються додаткові опції: підмішування свіжого повітря, охолодження або підігрів осушенного повітря.

Є можливість встановлення інспекційних дверцят з протилежного боку пристрою, що сприяє зручному обслуговуванню агрегату.
Також під час монтажу можна зняти заглушку і подати повітря безпосередньо у верхню зону.

Складність встановлення полягає в тому, що потрібно правильно підібрати повітроводи відповідного діаметру і розподільні пристрої (граткии), грамотно реалізувати забір і викид повітря.

При проєктуванні системи осушення повітря і вентиляції басейну та монтажі обладнання потрібно враховувати, що канальні осушувачі – це високопродуктивне обладнання з високим статичним тиском. Тому, якщо підібрати повітроводи меншого діаметру, ніж потрібно, буде виникати зайвий шум. А також, якщо система знаходиться в холодному приміщенні, то повітроводи потрібно ізолювати. Зверніть увагу, що канальні осушувачі повітря повинні розміщуватися тільки в опалювальному приміщенні, де температура повітря не буде нижчою 0°С – це потрібно для того, щоб не замерзав дренаж і коректно працювала система автоматики.

Встановлення настінних осушувачів

Настінні осушувачі є компактними пристроями, які ефективно осушують повітря в басейні, а в поєднанні з припливно-витяжними установками створять неперевершений комфорт в цьому приміщенні з високою вологістю.

Підведення електроживлення і дренажного трубопроводу – відповідно до схеми монтажу і прив'язок до місця установки осушувача підводиться кабель живлення і дренажний трубопровід.

Монтаж осушувача – деякі осушувачі підтримують можливість монтажу в ніші. Таккож деякі осушувачі можуть монтуватися не тільки на стіну, але і прямо на підлогу – для цього застосовуються спеціальні кронштейни. На стіну осушувач встановлюється на спеціальних пластинах.

Налагодження та запуск – перед введенням осушувача в експлуатацію, за допомогою вбудованого або виносного гігростата, виставляється необхідний діапазон вологості, при досягненні якого осушувач буде вмикатися.

Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Кінцевим
покупцям
Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Реалізовані проєкти

Найкращий доказ нашого професіоналізму – реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Огляди реалізації
клімат-систем

Вентиляція, опалення та осушення повітря в басейні 70 м2, смт. Гостомель
Автор запису
Об'єкт систем вентиляції та кондиціонування (на базі Daikin FDXS і FBQ) у квартирі ЖК Royal Tower
Автор запису
Енергоефективна вентиляція (на базі Maico WS 320 KB) з рекуперацією у каркасному будинку. ЖК Совіньйон
Автор запису
Хочете відчути роботу клімат-систем?

Залишайте заявку і відвідайте наш шоу-рум, де встановлені всі інженерні системи і ви зможете наочно оцінити їх роботу до замовлення.

Як відбувається монтаж?

01
Діалог

Діалог

Спілкування з клієнтами є важливою частиною нашої роботи. Компанія Альтер Ейр дорожить своєю репутацією, тому ми зацікавлені виконувати свою роботу якісно і надійно, підлаштовуючись конкретно під вас. Ось чому, насамперед, необхідно з'ясувати ваші основні запити і побажання, а також базові технічні характеристики об'єкта. Наприклад, розмір поверхні дзеркала води в басейні допомагає розрахувати потужність осушувача. В ході обговорення ми дізнаємося, яким ви хочете бачити проект, і пояснюємо, як це зробити правильно.

02
Комерційна пропозиція

Комерційна пропозиція

З'ясувавши всі необхідні подробиці, ми пропонуємо вам рішення, яке включає три варіанти: 1. Бюджетний варіант – з використанням недорогого, але якісного обладнання, що відповідає всім вимогам і стандартам. 2. Стандартний варіант – з використанням якісної техніки від європейських або японських брендів. 3. Преміум-варіант – з використанням елітного обладнання і дизайнерських версій кліматичної техніки.

03
Розробка проєкту

Розробка проєкту

Після того, як ви виберете відповідний варіант, наші інженери в найкоротші терміни складають проект робіт. Цей документ включає в себе розрахунки розподілення повітря, план системи повітроводів і розробляється абсолютно безкоштовно.

04
Узгодження

Узгодження

Згодом він погоджується з: власниками, архітекторами, дизайнерами, виконробами та суміжними компаніями, які займаються електрикою, комунікаціями тощо. Також звертаємо вашу увагу на можливість надання таких послуг, як консалтинг та супровід проектів в інших містах. Інженерний консалтинг – це аналіз системи вентиляції, вже існуючої або такої, яка готується до запуск. Якщо необхідно, надаються конкретні пропозиції щодо усунення проблем і неточностей. Сюди входить перевірка креслень і специфікації, обґрунтовання встановлення обладнання і його розташування, оцінка ефективності системи в цілому.

05
Монтаж осушувачів повітря

Монтаж осушувачів повітря

В найбільш стислі терміни і без заподіяння Вам жодних незручностей, наші професійні монтажники з багаторічним досвідом, здійснюють всі необхідні роботи по встановленню обладнання. Далі йдуть пусконалагоджувальні роботи.

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати. У роботі ми схожі на сімейного лікаря - лікуємо ваш будинок, аналізуємо проблему, пропонуємо варіанти її вирішення, а не просто продаємо пігулки, як фармацевт в аптеці.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів

Підсумки

 1. ​Процес монтажу осушувачів повітря здійснюється в 4 основних етапи: спілкування з клієнтом про майбутній проект, складання комерційної пропозиції, розробка проекту та встановлення обладнання для осушення повітря у прииміщенні басейну.
 2. Для осушення повітря ми пропонуємо кілька типів обладнання: настінні, канальні і моноблочні пристрої. А також наші фахівці, при необхідності, допоможуть розрахувати потужність осушувача для басейну.
 3. Монтаж осушувачів повітря включає: монтаж повітроводів, підведення комунікацій (електроживлення і дренажного трубопроводу), встановлення пристрою, монтаж решіток, дифузорів, анемостатів і пусконалагоджувальні роботи.
 4. Якщо ви хочете зберегти свій час і гроші, отримати якісний, ефективний і надійний результат, то звертайтеся до професіоналів.

​Компанія Альтер Ейр також займається консалтингом та супровідом проєктів в інших містах. Високоякісні фахівці з багаторічним стажем роботи нададуть весь спектр послуг, виїхавши у ваше місто.

Замовте монтаж осушувачів повітря

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
Відгуки відсутні