Новинка! Вперше на українському ринку Daikin FTXG-L(W/S)/RXG-L Emura!

Автор запису
17 лют 2016
6 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Новинка серед настінних кондиціонерів Daikin! Інноваційна модель FTXG-L (W/S)/RXG-L Emura. Компанія Альтер Ейр першою в Україні представляє цю продукцію від японського виробника.

Daikin FTXG-L(W/S)/RXG-L Emura

Daikin FTXG-L(W/S)/RXG-L Emura –це вдосконалена модель з ще більш широким функціоналом і новими можливостями.

Завдяки використанню передових технологій і наукових розробок японських інженерів, Daikin FTXG-L (W / S) / RXG-L Emura є настінною спліт-системою, яка не має аналогів у всьому світі.

Купуючи цей кондиціонер в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр, ви стаєте першими в Україні володарями високотехнологічного обладнання для створення комфортного мікроклімату в будинку.

Чим кондиціонер Daikin FTXG-L (W/S)/RXG-L Emura краще своїх попередників?

Що ж такого придумали японці, що вигідно відрізняє побутовий кондиціонер Daikin FTXG-L (W/S)/RXG-L Emura нового покоління від попередніх моделей?

Цей настінний кондиціонер має ряд незаперечних переваг, якими не володіють його "побратими" і моделі інших брендів.

Daikin FTXG-L (W / S) / RXG-L Emura пульт управління

Крім функцій обігріву і охолодження , а також інверторної системи управління , даний кондиціонер володіє наступними характеристиками:

 1. Онлайн управління кондиціонером за допомогою контролера Daikin KKRP01A: ви можете підключити його до ноутбука, ПК, смартфону, планшету і керувати ним віддалено, перебуваючи на будь-якій відстані від будинку.
 2. Зовнішній блок RXG-L тепер має ще більшу енергоефективність, що дозволяє економити 70% електроенергії при його роботі (А ++ клас енергоспоживання).
 3. Датчик руху «Intelligent Eye» : кондиціонер розпізнає, коли в приміщення заходять люди і починає працювати.
 4. Режим «Нікого немає вдома» : коли людина залишає приміщення, новий Daikin Emura переходить в економний режим, а при входженні людини в кімнату відновлює колишній.
 5. Великий діапазон робочих температур : від -15 до +46 градусів. У разі виходу за ці межі кондиціонер автоматично припиняє роботу, щоб уникнути поломки.
 6. Автоматичне визначення режиму роботи в залежності від температури в приміщенні і зовні.
 7. 4 фільтра очищення повітря : електростатичний, адсорбційний, бактерицидний і фотокаталітичний.
 8. Нічний економічний і абсолютно безшумний режим .
 9. Контроль справності підключення : якщо кондиціонер підключений неправильно або переплутані кабелю, він сповіщає користувача про це.
 10. Управління вологістю: кондиціонер самостійно регулює рівень відносної вологості в межах 35-60%, при цьому не змінюючи температуру.
 11. Система захисту від корозії зовнішнього блоку .
 12. Функція теплого пуску : коли кондиціонер включений на режим обігріву, дана функція дозволяє запобігти попаданню холодного повітря в приміщення в перші секунди запуску.
 13. Сучасний елегантний дизайн , який не залишить байдужим навіть найвибагливішого замовника.
 14. Оригінальна підсвічування елементів внутрішнього блоку.

Чому варто купувати новий Daikin FTXG-L Emura в магазині Альтер Ейр?

Альтер Ейр - це компанія, яка першою представила на українському ринку нову модель кондиціонера Daikin FTXG-L (W/S)/RXG-L . Тільки у нас ви зможете вибрати один з них відповідно до вимог по потужності (20, 25, 35 або 50). Крім того, наші ціни Вас приємно порадують.

Замовляйте кондиціонер Daikin!

Будучи офіційним представником фірми Daikin в Україні, Альтер Ейр надає всі необхідні сертіфікати якості і гарантію на ці кондиціонери, тому ви можете бути впевнені, що отримуєте не дешеву підробку, а оригінальну продукцію від виробника.

З усіх питань звертайтеся до наших консультантів за контактними номерами телефону . Висока якість наданої продукції, доступні ціни, оперативна доставка і установка - все це про компанію Альтер Ейр!
Не пропустіть шанс стати першим в Україні володарем настінного кондиціонера нового покоління Daikin FTXG-L (W/S)/RXG-L!

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні