Опис Daikin KAF972A4E - тонкощі очищення повітря

Автор запису
17 лют 2016
7 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Всі ми знаємо, що для комфортного клімату в будинку, необхідне чисте і свіже повітря. Досягти цього можна за допомогою інноваційних пристроїв – побутових очищувачів повітря.

Компанія Daikin, офіційним представником якої є салон кліматичної техніки Альтер Ейр, виробляє найякіснішу і дуже надійну кліматичну техніку.

Гордістю компанії є очищувач повітря Daikin MCK75JVM-K. Такий прилад не займає багато простору в кімнаті, не гуде під час роботи, а найголовніше – якісно очищає повітря в кілька етапів.

Принцип роботи очищувача повітря

Очищувачі компанії Daikin не просто позбавляють повітря у приміщенні від пилу та інших великих забруднювачів, але й видаляють абсолютно всі шкідливі для людського організму мікроби і бактерії. Крім цього, очищувачі повітря іонізують повітря, регулюють рівень вологості.

Завдяки системі сучасних фільтрів, зокрема KAF972A4E, використання очисника Daikin MCK75JVM-K допоможе дясягнути 100% безпеки повітря, усуваючи з нього всі алергени і хвороботворні мікроорганізми. Повітря з приміщення проходить через декілька ступенів очищення, після чого подається назад у кімнату. При цьому Daikin MCK75JVM-K не шумить і не споживає велику кількість енергоресурсів.

Принцип работы очистителя-увлажнителя воздуха DAIKIN MCK75JVM-K

Очищення, іонізація і регулювання вологості за допомогою Daikin MCK75JVM-K робить ваш будинок набагато комфортнішим, внаслідок чого знаходитися вдома не тільки приємно, але і корисно. Ми рекомендуємо купувати такі очищувачі повітря, якщо у Вас вдома є діти для того, щоб вони дихали тільки свіжим і чистим повітрям.

Величезною перевагою є той факт, що очищувачі повітря Daikin можуть видаляти запах тютюнового диму. Така функція вже привернула увагу тих людей, у кого вдома є курці.

Потрібна консультація?

Обслуговування очищувача повітря

Не варто забувати, що для правильної роботи будь очисної системи потрібно своєчасне і якісне обслуговування. У даному випадку це своєчасна заміна фільтруючих елементів в очищувачі. Оскільки очищувачі повітря Daikin мають кілька ступенів очищення, то заміни потребують кілька фільтрів, з різною частотою заміни.

Перед покупкою потрібно проконсультуватися у фахівців про специфіку обслуговування очисної техніки або зовсім довірити цю справу професіоналам. Щоб очищувач служив Вам довгі роки і не зламався передчасно, не нехтуйте сервісним обслуговуванням. Періодична заміна фільтрів забезпечить якісну очистку і здорове повітря.

Эксплуатация и обслуживания очистителя Daikin MCK75JVM-K

Опис фільтра Daikin KAF972A4E

Один з фільтрів, який бере участь в очищенні повітря за допомогою Daikin MCK75JVM-K, є Daikin KAF972A4E. Цей фільтр здатний затримувати великі частинки забруднювачів, пил, шерсть тварин.

Этапи очистки воздуха в очистителе и увлажнителе Daikin MCK75JVM-K
  1. Катехиновий фільтр замовлення очищення: затримує і знезаражує великі частинки пилу, тополиний пух і шерсть домашніх тварин.
  2. Плазмовий іонізатор: висока напруга повідомляє дрібним частинкам пилу позитивний заряд.
  3. Джерело стримерного розряду: генерує швидкі електрони, які руйнують молекули формальдегіду і пахучих речовин.
  4. Гофрований комбінований фільтр: електростатичний фільтр (його передня поверхня) притягає частки пилу, що заряджені позитивно.
  5. Зворотний бік фільтра з титановмісним мінералом затримує і руйнує запахи, бактерії і віруси.
  6. Фільтр з титановмісного мінералу: затримує і нейтралізує пахучі речовини перед поверненням повітря до приміщення.
  7. Антибактеріальний зволожуючий фільтр.
  8. Високонапірний вентилятор з інверторним управлінням двигуна (ширина всього 20 мм).
daikin_mck75j_(66).jpg (544×561)

Фільтр Daikin KAF972A4E є бактерицидним, тобто усуває шкідливі мікроорганізми, термін служби після вилучення з упаковки – 1 рік. Протягом 1 хвилини після включення пристрою він нейтралізує 99,9% різних бактерій, що проходять через нього, таких як віруси грипу або ж інших, які поширюються повітряно-крапельним шляхом.

Висновки

Очищувач повітря дуже важливий елемент комфортного клімату в будинку. Для того, щоб ви і ваші близькі дихали тільки чистим повітрям, застосовуйте такий пристрій щодня. Сучасні очищувачі повітря Daikin не тільки очищають повітря, але й мають дуже багато важливих додаткових функцій.

Очищувачі повітря Daikin можуть збагачувати повітря позитивними іонами, зволожувати повітря, а ці функції також є дуже важливими для людського здоров'я. Але для правильної роботи очищувача необхідно періодично міняти фільтр тонкого очищення Daikin KAF972A4E.

Щоб отримати додаткову консультацію щодо технічних характеристик очищувачів повітря Daikin MCK75JVM-K і фільтрів Daikin KAF972A4E, а також з питань придбання звертайтеся до фахівців Альтер Ейр.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні