Daikin VAM — вентиляційні установки з рекуперацією тепла

Автор запису
17 лют 2016
6 хв читання
3 коментарі
5 / 5

При проєктуванні системи вентиляції у будинку або квартирі, користувачі зіштовхуються з дуже серйозною неприємністю: для створення необхідного повітрообміну потрібно використовувати потужні вентиляційні агрегати.

При цьому, особливо в зимовий час, виникає необхідність зміни температури припливного повітря. Як наслідок, доводиться або використовувати пристрої з підігрівом повітря, або окремо користуватися електронагрівачами, що веде за собою виникнення великих рахунків за електроенергію.

Особливо це актуально для міських квартир, де встановлені ліміти на електрику. Тому часто доводиться вибирати: жертвувати потужністю і продуктивністю обладнання або платити, і досить багато, за електрику.

Переваги установки Daikin VAM

При використанні припливно-витяжних установок DAIKIN VAM, ця дилема відпадає сама собою.

Завдяки функції рекуперації, припливне повітря буде нагріватися або охолоджуватися за допомогою енергії, яка вилучається з повітря, що видаляється. Це дозволяє на 70% знизити рівень споживання енергії даних пристроїв.

Товари зі статті

DAIKIN VAM — високотехнологічні компактні припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла, які включають в себе:

 • припливний і витяжний канали;
 • воздушні фільтри;
 • теплообмінники;
 • механізм для реалізації забезпечення повітрообміну.

Перевагою припливно-витяжних установок DAIKIN VAM є:

 • Тиха робота, завдяки шумоізоляції. Деякі критики стверджують, що тиха робота установки досягається при втраті потужності, але це не так: DAIKIN VAM здатні забезпечувати ефективний повітрообмін навіть у великих приміщеннях площею до 300м².
 • Компактні розміри дозволяють здійснити монтаж припливно-витяжних установок Дайкін ВАМпрактично в будь-якому місці приміщення.
Потрібна консультація?

Висновок

На відміну від інших вентагрегатів, установка DAIKIN VAM здатна підтримувати необхідну вологість у приміщенні. Найефективнішим рішенням буде спільне використання систем вентиляції та кондиціонування в квартирі. Ви можете використовувати DAIKIN VAM для забезпечення повітрообміну та кондиціонери DAIKIN для створення комфортного мікроклімату в приміщенні.

Інженери компанії Альтер Ейр здійснюють проєктування систем вентиляції будь-якої складності. Ми підберемо необхідне обладнання і запропонуємо оптимальний за якістю, продуктивністю і ціною варіант.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Юрий

  Очень интересный и познавательный материал. Изменил свое мнение о приточно-вытяжных установках. Ранее думал, что это не рациональное устройство, а вот теперь есть почва для размышлений! Спасибо, за такие информативные статьи.

 • 5 / 5

  Олександр

  Помітив, що ви в більшості проектів використовуєте рекуператор Maico 320. Які його переваги над продукцією Daikin?

 • Команда Альтер Эйр

  Доброго дня, Олександре! Вентустановки Daikin VAM свого часу були інноваційними на кліматичному ринку, проте останні роки компанія направила свої виробничі та технічні потужності на розробку та виробництво охолоджувального обладнання. У цій ніші вони обходять більшість конкурентів. Проте вентиляційне обладнання залишилось на початковому рівні. Інші виробники вентиляційного обладнання, як-от Maico, Systemair, Salda, Jablotron пішли значно вперед у своїх технологіях - рекуперація, шумові характеристики, потужність, автоматика, дизайн - обганяють Daikin по всіх показниках. На своїх об'єктах ми використовуємо Maico через якість та перевірену ефективність техніки. Якщо Вам необхідна більш детальна інформація щодо вентиляційного обладнання - звертайтесь до наших фахівців за номером 0-800-33-08-28. Ми працюємо з багатьма виробниками і зможемо підібрати Вам оптимальний варіант.