Dantherm CDP — кращі осушувачі повітря для басейнів

Автор запису
17 лют 2016
11 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Зміст
 1. Проєктування систем осушення і вентиляції повітря басейнів
 2. Осушувачі Dantherm CDP для настінного монтажу
 3. Моделі осушувачів повітря
 4. Осушувачі повітря Dantherm серій CDP і CDF: відмінності та особливості застосування
 5. Особливості канальних осушувачів Dantherm CDP
 6. Висновки
Сучасний осушувач для басейнів

Висока вологість залишається постійною проблемою для басейнів, душових, SPA й інших приміщень, де використовується відкрита вода. Вона призводить до утворення на стелі і стінах холодних крапель конденсату, руйнує внутрішню обробку стін, металеві деталі покриваються іржею.

Боротися з цим посиленою вентиляцією у багатьох випадках не ефективно, оскільки приплиивне повітря може мати не менший рівень насиченості водяними парами, до того ж на його підігрів витрачається додаткова енергія.

Оптимальним рішенням для зменшення вологості буде встановлення осушувача повітря. Для роботи в басейнах і SPA, отже з випарами, що містять хлор, призначений модельний ряд Dantherm CDP (Данія). Це економічні і довговічні осушувачі конденсаційного типу, мають сучасний дизайн і практично безшумні. Після встановлення необхідного рівня вологості функціонують в автоматичному режимі, не вимагаючи постійного контролю.

Проєктування систем осушення і вентиляції повітря басейнів

Перш, ніж приступити до встановлення осушувача повітря в приміщенні басейну, потрібно розробити грамотний інженерний проєкт осушення повітря. Він допоможе якісно реалізувати систему осушення і вентиляції даного приміщення з урахуванням його параметрів і допустимих санітарних норм.

Важливим аспектом при організації системи осушення є коректний розрахунок повітрообміну, необхідного для максимального комфорту людей, які перебувають у приміщенні басейну. Якщо його буде недостатньо, то підвищеної вологості не уникнути і в басейні постійно буде душно, через що відвідувачі будуть відчувати себе не зовсім добре.

Потрібна консультація?

При проєктуванні системи осушення повітря в басейні можна вибрати кілька варіантів:

 1. Застосування різного роду осушувачів повітря. Вони можуть бути настінними або канальними. Настінні осушувачі повітря мають ряд переваг, серед яких відносно невисока вартість, а також простота встановлення й експлуатації. Канальні осушувачі в основному встановлюються в суміжному приміщенні і дозволяють здійснювати комплексне осушення вологого повітря.
 2. Застосування припливно-витяжних установок. Найчастіше це установки з рекуперацією тепла, які здійснюють приплив та витяжку повітря, заощаджуючи при цьому значну кількість електроенергії за рахунок вбудованого теплообмінника.
 3. Комбінація осушувачів повітря і припливно-витяжних установок. Це найбільш ефективний варіант реалізації системи вентиляції басейну, оскільки в даному випадку ви отримуєте контроль над усіма параметрами повітря: температурою, вологістю, чистотою тощо.
4.10_ukr.png (877×269)

Осушувачі Dantherm CDP для настінного монтажу

У приміщеннях з невеликими басейнами, площею до 40 кв. м, використовується серія CDP 35/45/65 виробництва Dantherm. Пристрій втягує насичене водяними парами повітря через фільтр і направляє його на випарник. У ньому відбувається різке охолодження до точки випадання роси, після чого утворені краплі збираються і відводяться, а повітря направляється в конденсатор. Там воно нагрівається на декілька градусів і видувається назад. Така схема найефективніша для роботи при температурі вище 20 градусів.

Встановити осушувач можна на стіні або на підлозі, а при необхідності – в суміжному приміщенні, змонтувавши у перегородці невеликі повітроводи. Рівень вологості постійно вимірюється вбудованим гігростатом, який при перевищенні заданого порогу вмикає пристрій. Щоб не допустити обмерзання охолоджуючого контуру випарника, Dantherm CDP обладнаний запобіжною системою, яка автоматично зупиняє компресор і направляє в систему кімнатне повітря. Після усунення несправності пристрій продовжує роботу в штатному режимі.

Моделі осушувачів повітря

Dantherm CDP 35

Осушувач повітря Dantherm CDP 35. Продуктивність осушення агрегату складає 50 л/добу. Дана модель осушувача може обробляти не тільки чисте повітря, але й повітря з різними домішками. В холодильний контур заправлений озонобезпечним холодоагентом R407C. Корпус осушувача виготовлений з оцинкованої сталі, додатково покритої емальованою фарбою.

Осушители воздуха Dantherm CDP 35 используются в больших помещениях с повышенным уровнем влажности.

Таке виконання дозволяє забезпечити надійний захист пристрою від постійного впливу вологи і запобігає корозійним процесам.

Осушене повітря, що подається у приміщення басейну, повністю безпечне для здоров'я, оскільки всі шкідливі бактерії, віруси, а також частинки пилу й інші сторонні елементи затримуються у вбудованому фільтрі і не потрапляють у приміщення. Тому даний осушувач підтримує не тільки оптимальний рівень вологості, але і чистоту повітря, яким дихають відвідувачі басейну.

Dantherm CDP 45

Ці осушувачі Dantherm CDP 45 працюють повністю в автоматичному режимі, рівень вологості повітря контролює гігростат, який сам відключає пристрій при досягненні необхідного рівня і вмикає його, коли рівень вологості піднімається.

Осушители воздуха Dantherm CDP 45 настенного типа


Продуктивність осушення Dantherm CDP 45 складає 70 л/добу при температурі 30° і вологості повітря 80%.

Осушувач повітря Dantherm CDP 45 є потужнішим, ніж попередня модель, і призначений для більш великих приміщень. Він легко монтується і підключається, а також не вимагає частого сервісного обслуговування. Найчастіше такі осушувачі монтуються на стіні приміщення і відмінно підходять для будь-якого інтер'єру басейну.

Dantherm CDP 65

Осушувачі повітря Dantherm CDP 65 використовуються в невеликих басейнах (площа дзеркала води до 40 кв. м), СПА, душових.

Продуктивність осушення при температурі 25° і вологості повітря 60% становить 60 л/добу.

Дані осушувачі працюють у режимі без підмішування свіжого повітря, тобто тільки рециркуляції.

Рівень вологості, необхідний користувачем, підтримується за допомогою вбудованого гігростата.

Осушувачі повітря Dantherm серій CDP і CDF: відмінності та особливості застосування

Осушувачі повітря Dantherm серій CDP і CDF схожі зовнішнім виконанням і конструктивними особливостями.

Головна відмінність серій - температурний діапазон, в межах якого функціонує обладнання. Осушувачі CDP ефективно працюють при температурі 10-36 ° С, а CDF - від 3 до 25 ° С. Відповідно, від цього параметра залежить сфера застосування даного обладнання.

Осушувачі Dantherm серії CDF застосовуються в адміністративних будівлях і громадських приміщеннях, приватних будинках і котеджах з метою захисту побутової техніки, меблів від впливу вологи і виникнення таких її наслідків як грибок, конденсат або корозія. У нашому магазині представлені такі моделі: Dantherm CDF 10, Dantherm CDF 35, Dantherm CDF 45.

Серія CDP - це обладнання для осушення повітря переважно приміщень з плавальними басейнами, у яких площа дзеркала води до 40 м². Ефективно встановлювати Dantherm CDP і в SPA-салонах або душових приміщеннях, де рівень вологості регулярно досягає піку. Доцільним буде застосування даних осушувачів повітря в місцях, де показник температурного стовпчика не опускається нижче 20 ° С, наприклад, в архівах, музеях, бібліотеках і т.д.

Особливості канальних осушувачів Dantherm CDP

За принципом дії канальні осушувачі повітря Dantherm CDP аналогічні молодшим моделям, але володіють більшою потужністю, що дозволяє встановлення для басейнів 100 м², та деякими іншими додатковими можливостями.

Монтаж проводиться в підсобному приміщенні, яке з'єднується з основною системою повітроводів. Крім звичайного виходу повітря через вентиляційну решітку на стіні, його можна передбачити, наприклад, поруч з вікнами, що не допустить утворення на них випарів. З метою економії є можливість підключити повітроохолоджуючий конденсатор, який буде використовувати надлишкову теплоту для підігріву басейну.

Канальні осушувачі повітря Dantherm CDP автоматично регулюють основні показники мікроклімату в басейні і, коли якийсь із них відхиляється від заданого рівня, починають працювати в інтенсивному режимі, щоб максимально швидко встановити комфортні умови для перебування людей.

Осушитель воздуха в помещении бассейна

Вибір конкретної моделі залежить від багатьох параметрів, головний з яких – активність насичення повітря вологою. Але будь-який осушувач фірми Dantherm буде виконувати свої функції довго і якісно, що гарантує репутація виробника за більше, ніж 50 років роботи на ринках усього світу.

Серед українських покупців осушувачі торгової марки Dantherm також здобувають все більшу популярність, оскільки висока якість і широкий функціонал цих пристроїв є основними характеристиками даних агрегатів.

Висновки

 1. Без правильної організації системи осушення басейну практично неможливо досягти комфортного мікроклімату в цьому приміщенні.
 2. Осушувачі повітря Dantherm серії CDP чудово підходять для вирішення проблеми надлишкової вологи в приміщеннях басейнів, СПА, душових і т. д.
 3. Найбільш популярними є настінні і канальні осушувачі торгової марки Dantherm. Подивитися детальнішу інформацію та їх технічні характеристики ви можете в каталозі осушувачів Dantherm від Альтер Ейр.
Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні