Електрофурнітура Jung - розетки і вимикачі преміум-класу для вашого будинку

Автор запису
17 лют 2016
6 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Компанія Альтер Ейр з кожним роком розвивається. Це призводить до того, що ми освоюємо нові ринки. Планували освоїти сферу альтернативної енергетики, з чим наша компанія успішно впоралася. Наступний етап розвитку не забарився. Віднедавна наша компанія займається продажем розеток і вимикачів світла, виробником якої є компанія Jung. Електрична фурнітура Jung– це продукція, яка відповідає найвищим стандартам якості.

Історія компанії Jung 

Компанія Jung вже більше 100 років випускає електрофурнітуру. За цей час вона встигла здобути світове визнання. Популярність серед покупців вдалося завоювати не лише завдяки величезному досвіду, розробка нових продуктів одне з пріоритетних завдань компанії.

Розетки Jung

Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Шальксмюле, там знаходиться тестова лабораторія, виробництва, конструкторський відділ. Компанія Jung з усією строгістю й відповідальностю підходить до виробництва і проєктування електричної фурнітури. Не можна сказати, що Jung - представники середнього або нижнього цінового сегменту, але з упевненістю варто зазначити, що техніка Jung, коштує своїх грошей.

Асортимент продукції Jung дуже широкий: від звичайних розетоквимикачів і домофонів до пультів управління системами "розумний дім".

Величезну увагу варто приділити зовнішньому вигляду всієї продукції Jung, на них працюють кращі дизайнери світу, з широкого асортименту, можна вибрати фурнітуру для будь-якого інтер'єру. Компанія Jung - це сімейне виробництво, яким керує вже третє покоління родини засновників.

Асортимент вимикачів і розеток Jung в Альтер Ейр

Ми є одними з небагатьох ексклюзивних представників торгової марки Jung в Україні. Це означає, що купуючи продукцію у нас, ви будете точно впевнені, що вона сертифікована в Україні і має гарантію. Вимикачі і розетки Jung не одноразово отримували нагороди і визнання на міжнародних виставках електрообладнання. Вони виготовляються в Німеччині на власному заводі компанії Jung, що гарантує вам бездоганну якість всієї продукції.

Замовте електрофурнітуру Jung

В нашому асортименті є розетки, вимикачі, регулятори різного дизайну і кольору. Що дозволить максимально точно підібрати фурнітуру, яка буде відповідати вашому інтер'єру.

Вашій увазі пропонується великий спектр обладнання: від звичайних розеток, вимикачів до систем управління кліматом і жалюзі. Тепер для підбору якісної електрофурнітури не потрібно довго ходити по різних магазинах.

Висновки  

Продукція компанії Jung є культовою, це техніка найвищого рівня. Насамперед, така техніка націлена на людей, які хочуть, щоб в їхньому будинку було все ідеально. Такі вимикачі, розетки не просто виконують свою функцію, вони наповнюють ваш інтер'єр стильними деталями. Серед асортименту продукції варто виділити системи управління розумним будинком.

Основні переваги продукції Jung:

  • Висока якість;
  • Неповторний зовнішній вигляд;
  • Новітні технології;
  • Німецька надійність і точність виконання.
Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні