Фільтр для зволожувача повітря Boneco

Автор запису
17 лют 2016
7 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Зміст
  1. Очищення зволожувача повітря
  2. Фільтр (касета) 7531 для очищення води
  3. Наповнювач для картриджа
  4. Фільтр-губка
  5. Губка для зволоження

Зволожувачі повітря Boneco приносять у ваш дім комфорт і затишок. Рівень вологості повітря в приміщенні безпосередньо впливає на самопочуття і здоров'я людини. Але купити зволожувач повітря Boneco — це ще не все, що потрібно. Для того, щоб зволожувач правильно функціонував і не доставляв вам ніяких проблем, він вимагає правильного обслуговування, в гіршому випадку потрібно буде сдавати на ремонт зволожувач повітря.

Зволожувач повітря Boneco

Саме тому компанія Альтер Ейр пропонує широкий вибір додаткових аксесуарів і фільтрів для зволожувачів. Дбаючи про ці пристрої правильно, можна забезпечити їм тривалий термін експлуатації і безперебійну роботу.

Очищення зволожувача повітря

Першим етапом обслуговування є своєчасна і постійна чистка зволожувача повітря. Для того, щоб срібна мембрана всередині зволожувача прослужила вам довго, необхідно проводити чищення спеціальними розчинами. Компанія Альтер Ейр пропонує придбати сертифікований чистячий засіб для зволожувачів повітря Calc OFF.

Засіб для очищення зволожувачів Calc OFF

Використовуючи дану речовину для очищення, ви зберігаєте внутрішній механізм зволожувача і запобігаєте передчасній поломці. Після очищення процес іонізації буде відбуватися за всім вимогам і максимально ефективно.

Фільтр (касета) 7531 для очищення води

Якщо Ви хочете уникнути утворення білого нальоту на меблях в приміщенні і скоротити періодичність чищення внутрішнього зволожувача, необхідно своєчасно міняти фільтр для води у зволожувачі. Картридж AG+ не просто очищає воду від шкідливих домішок, але і збагачує її іонами срібла, що позитивно позначається на здоров'ї людей, які знаходяться в приміщенні. Фільтр AG+ є універсальным, підходить для всіх моделей зволожувачів — Boneco 7135, Boneco 7131, Boneco 7136, Boneco 1355N.

Фільтр для очищення води Картридж AG+

Крім того, картридж AG+ нейтралізує шкідливі мікроби і бактерії, тим самим роблячи повітря абсолютно безпечним і захищаючи людину від частих простудних та інфекційних захворювань.

Наповнювач для картриджа

Для того, щоб не купувати фільтр-касету в комплекті, є можливість придбати фільтруючий наповнювач окремо і просто засипати його в корпус фільтра. Наповнювач Boneco 7533 являє собою іонообмінну смолу, яка ефективно зменшує жорсткість води. Замінити наповнювач можна в моделях Boneco 7135, Boneco 7131, Boneco 7136, Boneco 1355N.

Наповнювач Boneco 7533

Такий засіб допоможе заощадити суттєві кошти на купівлі нового фільтра. Крім того, процес наповнення картриджа не вимагає додаткових навичок, знань і може бути здійснений самостійно без виклику спеціаліста.

Фільтр-губка

Для моделі зволожувач Boneco E2241 є можливість встановити додатковий фільтр-губку, завдяки якому може здійснюватися попередня фільтрація повітря. Зволожувачі повітря Boneco, призначені для того, щоб зробити ваше життя кращим.Фільтр 5920 ефективно очищає повітря від великих забруднювачів, ви будете дихати тільки чистим і корисним повітрям.

Фільтр 5920
Фільтр 5920

Проходячи попередню очистку за допомогою фільтра 5920, повітря буде свіжим і безпечним. Даний фільтр затримує не тільки частинки пилу, але і неприємні запахи, а також шерсть тварин, яка у деяких людей може викликати алергійну реакцію. Так, даний елемент зволожувача буде корисний у багатьох сенсах і подарує вашому приміщенню ще більший комфорт.

Губка для зволоження

Зволожуюча губка Boneco A7018 Filter matt призначена для таких моделей зволожувачів, як Air-O-Swiss E2441 і Air-O-Swiss E2441A.

Вона виконує функцію префільтру, так повітря добре зволожується і очищається від побутового пилу, шерсті. Губка просякнута спеціальною речовиною, яка не дозволяє розмножуватися шкідливим бактеріям і мікробам.

Що стосується особливостей застосування, то таку губку для зволоження рекомендовано міняти кожних 3-4 місяці, в залежності від того наскільки забруднене повітря.

Зволожувач від виробника Бонеко

Крім запропонованих моделей, на сайті інтернет-магазину компанії Альтер Ейр ви можете знайти велику кількість такого обладнання за розумною ціною.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні