Камінний вентилятор: теплота і чисте повітря

Автор запису
22 тра 2018
8 хв читання
4 коментарі
5 / 5

Камін – це  місце, біля якого збирається вся родина, щоб погрітися, поспілкуватися та послухати тріск дерева. Зараз цей агрегат використовують, як і для створення затишного інтер'єру, так і для повноцінного обігріву приміщення. Коли дивишся на камін з боку або ж на фотографії здається, що це просто цеглини, викладені по квадрату. Але насправді, це складна конструкція, яка вимагає особливої ​​уваги.

Для того, щоб повноцінно насолоджуватись теплом від вогню і при цьому не задихатися димом, який буде йти з каміна, потрібно відповідально підійти до проєктування вентиляції. Адже неправильно спроєктована система вентиляції може негативно відобразитись на вашому здоров'ї та принести деякі незручності у подальшому.

Потрібен камінний вентилятор?

Побутовий димосос. Що це?

Компанія Альтер Ейр вже не перший рік займається системами вентиляції та камінами. Тому перше на що варто звернути увагу при встановленні, так це вентилятор-димосос, який подбає про те, щоб у вашому домі було тільки тепло та запах дрів без домішків диму і сажі. Крім того, встановлення даного пристрою повинне бути узгоджене з професіоналами, так що братися за цю роботу самостійно не рекомендується.

Якщо ви хвилюєтесь, що вентилятор – це зайвий шум, то можете про це думати. Спеціальне шумоізолююче покриття пристрою зробить його роботу максимально тихою і не порушить казкової атмосфери біля каміна.

Товари зі статті

Як обрати якісний димосос для каміна?

Для того, щоб допомогти вам з вибором інженери Альтер Ейр підготували список брендів, які активно користуються популярністю через свою якість та ефективність під час роботи.

 1. Elicent TIRAFUMO;
 2. O.ERRE TURBOCAMINO;
 3. Vortice TIRACAMINO;
 4. Vortice CALDOFA.

Кожен виробник подбав про те, щоб його продукт був оснащений усіма необхідними якостями та функціями.

Elicent TIRAFUMO

Якщо ви хочете отримати краще, то камінний вентилятор Elicent TIRAFUMO вважається рекордсменом з ефективності димовидалення з приміщення. Але висока ефективність роботи – це не єдиний плюс, яким володіє пристрій. Оскільки димосос встановлюється безпосередньо на даху, то від впливу зовнішнього середовища нікуди не дітися. Про це виробники теж подбали. Тому обладнання покрито антикорозійним шаром, який береже вентилятор від всіх природних явищ. А саме обладнання виготовлено з термостійких матеріалів, і може працювати в умовах екстремально високих температур. Крім того, ви можете використовувати димосос як витяжний вентилятор у той час, коли камін не працює.

O.ERRE TURBOCAMINO

Однією з популярних моделей дахових вентиляторів для видалення диму від каміна також є модель Turbocamino від італійського виробника O.Erre. Він характеризується стійкістю до високих температур і може якісно видаляти дим у середовищі де температура досягає +200 °С.

Техніку часто використовують як у побутових, так і комерційних цілях, а саме для видалення диму з каміна або печі. Техніка встановлюється виключно за допомогою професіоналів, самостійне підключення може спричинити багато проблем, починаючи від незначної поломки, закінчуючи задимленням будинку або загорянням вентилятора.

При видаленні повітря шум вентилятора максимально знижений завдяки кулькопідшипникам. Крім того, навколо вентилятора розміщена спеціальна захисна сітка, яка не дозволяє листю, птахам або гілкам від дерев потрапити всередину техніки. Управляти швидкістю вентилятора можна за допомогою тиристорного регулятора, який входить до комплекту поставки.

Камінний вентилятор в інтер'єрі
Камінний вентилятор в інтер'єрі

Vortice TIRACAMINO

Цей димосос так само відомий по Україні та іншим країнам Європи своєю якістю. Він так само, як і Elicent видаляє гаряче повітря і дим з приміщення при температурі 200 градусів. Система термозахисту дозволяє вентилятору працювати довгий час в безперервному режимі без втрати ефективності. А решітки, якими прикритий внутрішній механізм збережуть вентилятор від засмічення сторонніми предметами і комахами. Прекрасним бонусом буде провідний пульт управління, який дозволить вам самостійно регулювати інтенсивність повітрообміну.

Vortice CALDOFA

Цю модель можна сміливо називати традиційним камінним вентилятором. Він здатний збільшити ефективність обігріву приміщення каміном при цьому знизивши споживання палива. Встановлюється пристрій безпосередньо у каміні і поширює тепло по кімнаті. Таким чином естетична функція поєднується з практичною. З таким вентилятором у вашому домі буде не лише красиво та затишно, але й тепло!

Підсумки

Тепер ознайомившись з найбільш відомими димососами, ви можете обрати відповідний для свого каміна. Купити димосос ви можете в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр порадившись перед цим з досвідченим інженером. Адже оптимальний мікроклімат у приміщенні головна складова вашого комфорту.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Виктория

  Давно стоит камин в гостиной, но больше для поддержания атмосферы. Даже не знали, что его еще можно использовать и для нагрева не только гостиной (от огня), но и нескольких других комнат. Очень удобно и экономно.

 • 5 / 5

  Денис

  А почему описаны только три модели? Их больше нет? Хотелось бы получить более расширенное описание и более широкий модельный ряд. Спасибо.

 • Альтер Эйр

  Здесь описаны не модели, а серии от топовых производителей. Мы работаем только с качественной продукцией и выбираем лучших. Обширное описание моделей вы можете изучить, перейдя по ссылке на полоске товаров.

 • 5 / 5

  Петр

  Отличный материал. Долго искал подобную информацию, так как планирую сделать камин у себя дома. Спасибо за информацию.