Канальні осушувачі повітря для басейну. Яке обладнання використовувати?

Автор запису
18 лип 2016
7 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Слід зазначити зростання темпів будівництва і реконструкції приватних будинків, котеджів, об'єктів елітної забудови в останні кілька років. Наявність критого плавального басейну в такому будинку вже стає звичним. Всі ми знаємо, що басейн - це не предмет розкоші, а оздоровчо-розважальний комплекс в домашніх умовах.

Важко повірити, як вдається нинішнім дизайнерам і архітекторам компактно і в той же час гармонійно поєднати стільки корисних і технологічно складних компонентів інженерних пристроїв і пристосувань у таких невеликих приміщеннях.

Канальные осушители воздуха для бассейнов

Для комфортного перебування людини в приміщенні плавального басейну, потрібно правильно і грамотно розміщувати і компонувати всі інженерні системи і споруди для контролю та автоматичного підтримування температурно-вологісного режиму приміщення на заданому комфортному рівні.

При створенні грамотної і правильної концепції організації і підтримки мікроклімату в приміщенні плавального басейну, необхідно налагоджене тісне співробітництво кваліфікованих фахівців з вентиляції та архітекторів-дизайнерів в одній команді.

При розробці інженерного рішення по влаштуванню систем вентиляції осушення басейнів необхідно враховувати багато важливих факторів:

  • конструктивно-архітектурні особливості приміщення басейну і докладають технічних приміщень,
  • санітарно-гігієнічні вимоги та побажання замовника,
  • підвищена температура і вологість у порівнянні з житловими приміщеннями,
  • швидкість і напрям рух повітряного потоку в робочій зоні,
  • дизайн і обробка приміщення.

Для реалізації встановлених цілей добре себе зарекомендували установки серії Calorex Variheat III і серії DELTA Calorex виробництва компанії CALOREX (Великобританія). Інженерам компанії CALOREX вдалося поєднати в одному корпусі дві великі системи, припливно-витяжну вентиляційну установку з рекуперацією тепла і канальний осушувач. Обидві серії устаткування мають ряд відмінностей, але і багато загальних характеристик.

Variheat третього покоління

Установки серії Variheat третього покоління – являють собою установку канального осушення з можливістю підключення секції підмішування свіжого повітря. Приплив свіжого повітря можна збільшувати до 30% від загальних витрат головного вентилятора. Для підігріву припливного повітря установка комплектується водяним або електричним калорифером. Водяний калорифер підключається до водонагріваючого котла.

Система Variheat III
Система Variheat III

За бажанням установка комплектується опцією рекуперації тепла для підігріву води в басейні. Для управління системою Variheat III використовується панель управління. На панелі управління проводиться програмування режимів. Система Variheat III може додатково комплектуватися виносною панеллю управління, яка монтується в приміщенні басейну.

Варианты монтажа системы Calorex Variheat III

Calorex DELTA

Універсальна система Caorex DELTA – оптимальне рішення для басейнів у приміщенні.

Дана установка – повноцінна припливно-витяжна вентиляційна машина, яка одночасно осушує повітря в приміщенні плавального басейну. Кількість свіжого повітря можна збільшувати до 50% від витрати головного вентилятора. Дана система з заводу приходить на об'єкт, повністю укомплектована з повним комплектом автоматики. Монтаж осушувача повітря дуже простий, так як потрібно встановити установку на об'єкті й підключити її.

Calorex DELTA
Calorex DELTA

Нагрів припливного повітря здійснюється електричним або водяним калорифером. Панель управління знаходиться безпосередньо на самій установці, що дозволяє управляти всіма процесами установки і програмувати режими використання. Всі моделі оснащені опцією рекуперації теплоти для нагрівання води в басейні, повертаючи при цьому тепло назад в басейн. Моделі починаючи з 4 і вище, оснащені функцією рекуперації припливного повітря в літній період, що дозволяє відбирати тепло, від припливного повітря здійснюючи тим самим функцію кондиціонування приміщення.

Все обладнання компанії Calorex працює в автоматичному режимі, що не вимагає частого втручання людини в її роботу. В залежності від обраних режимів експлуатації, необхідно змінювати налаштування при зміні сезону використання.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні