Канальні осушувачі повітря Calorex Delta: характеристики, область застосування

Автор запису
17 лют 2016
8 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Кліматичний комплекс для осушення повітря басейнів Calorex Delta максимально якісно усуває проблему вентиляції в дуже великому басейні аквапарку, так як дозволяє не встановлювати додаткові припливні або ж витяжні установки в приміщенні, що скорочує витрати на утримання басейну в цілому. Встановлення осушувача повітря в басейні – обов'язкова процедура для забезпечення комфортного перебування людини і довговічність всієї конструкції.

Calorex Delta – це не просто осушувач повітря, а великий кліматичний комплекс, який поєднує в собі функції вентиляції, кондиціонування і осушення великих приміщень.

Кліматичний комплекс для осушення повітря басейнів Calorex Delta
Calorex Delta

Регулювання вологості повітря осушувачем Calorex Delta

Великий обсяг води в басейні стає причиною виникнення підвищеної вологості у всьому приміщенні й її рівень дуже часто перевищує норму.

Надлишкова вологість повітря не тільки створює некомфортні умови для людей, але також негативно впливає на будівельні конструкції. Система осушення Delta містить всі необхідні компоненти для контролю і створення мікроклімату, ефективно осушує повітря, при цьому отримує приховане тепло з повітря і використовує її для нагріву води і (або) повітря. Тому в осушувачах Delta використовується нагрівальний контур, у якого витрати додаткової енергії для нагріву повітря зведені до мінімуму.

Нагрівання повітря і води в басейні: як здійснити

Велика частина потреби в нагріві повітря і води в басейні забезпечується за допомогою рекуперації тепла в процесі осушення повітря.

Додатково в осушувачі Delta для нагріву води і повітря використовується водяний нагрівач LPHW з повністю автоматичним управлінням. 

Высокотехнологичные установки Calorex Delta оснащены функцией рекуперации для экономии энергии

Мідно-алюмінієвий теплообмінник працює завдяки гарячому водному ресурсу з теплопостачання.

За допомогою мікропроцесорного блоку, який керує двухходовим вентелем можна регулювати роботу нагрівача. 

Автоматика системи Delta представлена ​​в інтерфейсі BMS, який може бути підключений до системи "розумний дім".

Панель управління осушувача Delta дозволяє швидко і легко встановити всі необхідні параметри:

  • температуру води в басейні,
  • вологість повітря;
  • температуру повітря у приміщенні.

Також панель оснащена регуляторами заслінок, які керують напрямком подачі свіжого повітря.

Осушитель calorex. Панель управления осушителем воздуха для бассейна

Спрощують налаштування системи годинник і таймер завдання режимів роботи пристрою. Панель управління також оснащена додатковими індикаторами, які показують користувачеві як активовані режими, так і виникнення помилок в роботі системи.

Всі параметри автоматично підтримуються осушувачем повітря Calorex Delta на заданому рівні.

Поєднання кондиціонування і вентиляції в Calorex Delta

Діапазон осушувачів Calorex Delta оснащений системою, яка автоматично регулює співвідношення свіжого і рециркуляційного повітря, що подається в приміщення. Дана система осушувачів безперервно і автоматично змінює параметри роботи залежно від кількості відвідувачів, забезпечує вищу температуру повітря в теплий період і гарантує наявність негативного тиску в приміщенні басейну, що перешкоджає поширенню вологого повітря в сусідні приміщення.

Кондиціонування – це одна з багатьох функцій осушувачів

Моделі побутових осушувачів Delta з 4 по 16 оснащені режимом кондиціонування повітря приточування, що дозволяє в спекотну погоду підтримувати в приміщенні басейну задану температуру повітря і забезпечити осушувачем комфортні умови для відпочиваючих.

Варто зазначити, що процес кондиціонування, також як режим вентиляції і осушення починається автоматично, як тільки рівень вологості почне перевищувати задану норму.
У режимі кондиціонування для видалення теплових надлишків включається конденсатор і згодом нагрітий їм повітря видаляє витяжний вентилятор.

купить осушитель воздуха для бассейна калорекс дельта можно в магазине Альтер Эйр

У залежності від пори року, користувач може вибрати один з режимів роботи кліматичного комплексу:

  • Осушення повітря басейнів без вентиляції.
  • Осушення повітря басейнів та припливно-витяжна вентиляція.
  • Осушення, вентиляція і кондиціювання повітря (в літній період часу).

Осушувачі Calorex Delta представлені серією пристроїв 1 – 16.
Для осушення приміщень басейнів найчастіше застосовуються осушувачі серії:

Дані осушувачі призначені для осушення повітря басейнів як в приватних будинках, так і готелях, клубах і подібних будівлях.

Осушение воздуха в бассейне. Как подключить осушитель воздуха Калорекс серии Дельта
Діапазон продуктивності осушувачів - від 9,8 л/год до 20,8 л/год, з огляду на середній показник точки роси 12,5°С. В осушувачах Калорекс може бути підключення однофазне або трьохфазне. Компресор характеризується номінальним споживанням 12 – 28 А.


При виборі моделі осушувача обов'язково враховуйте розмір басейну і місце його установки. Так, Calorex Delta будуть ефективно осушувати повітря в приміщеннях басейну площею від 45 м² (домашній) – 50 м² (в клубах/готелях) і до 100-110 м².

Висновки

  • Для якісного та економічно вигідного осушення повітря у великих басейнах і аквапарках ідеально підходить Calorex Delta.
  • Завдяки різноманітності моделей і характеристик можна підібрати ідеальний варіант саме під потрібну площу басейну.
  • Різноманітність функціоналу дозволяє використовувати його як цілий кліматичний комплекс, який вміє не тільки осушувати повітря, але і забезпечувати необхідну його температуру і здійснювати вентиляцію приміщень.
Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні