Канальні зволожувачі повітря: сфера застосування і кращі моделі

Автор запису
17 лют 2016
6 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Зміст
  1. Де використовуються канальні зволожувачі?
  2. Кращі канальні зволожувачі
  3. Підсумки

Зволоження повітря – один з основних параметрів комфортного клімату в приміщенні. Все більше і більше людей починають турбуватися про правильний кліматі в офісі, квартирі, будинку, на виробництві.

Канальний зволожувач повітря

Важливо стежити за оптимальним рівнем вологості, який слід підтримувати в приміщенні. Найчастіше, навіть у побутових цілях, встановлюються комплексні кліматичні системи. Такі системи відповідають за приплив чистого повітря, фільтрацію, підігрів повітря, рекуперацію, осушення та відповідно зволоження.

На наступному малюнку наочно представлено, якою має бути вологість в приміщенні, щоб загальне самопочуття людини не погіршувалося.

Приклад, якою має бути вологість в приміщенні

Компанія Альтер Ейр здійснює проєктування, реалізацію та монтаж обладнання для зволоження повітря не тільки побутового, але й напівпромислового і промислового типів. У цій статті хочемо звернути вашу увагу на канальні зволожувачі повітря. Канальні зволожувачі повітря – це особливий вид обладнання, який дозволяє інтегрувати процес зволоження безпосередньо в систему вентиляції, що забезпечує комплексне регулювання клімату в будь-якому приміщенні.

Де використовуються канальні зволожувачі?

Давно відомо, що рівень вологості істотно впливає на людське здоров'я, крім цього, все більше виробництв для забезпечення високого рівня якості продукції потребують регулювання рівня вологості. Канальні зволожувачі повітря використовуються найчастіше в приміщеннях великого об'єму. Наприклад, у великих конференц-залах, виробництвах, адміністративних будівлях, складах, теплицях, лабораторіях і т.п.

Каталог канальних зволожувачів

Кращі канальні зволожувачі

Фахівці компанії Альтер Ейр рекомендують звернути увагу на обладнання компанії Walter Maier ((Швейцарія), (на даний момент продукція Walter Meier продається під назвою бренду Condair). Висока якість і перевірена роками надійність дозволяють стверджувати, що обладнання Condair UCV 52 і Condair AC1-80 є оптимальним для встановлення на промислових об'єктах.

Якщо вас цікавить питання канального зволоження повітря квартири або будинку – рекомендуємо ознайомитися з нашим рішенням з організації канального зволоження повітря в будинку та квартирі.

Звернувшись в нашу компанію, ви можете бути впевнені, що наші фахівці порадять оптимальний агрегат для вас. Досвідчений інженерний відділ Альтер Ейр надає послуги проєктування ефективних систем зволоження, що відповідають найвищим вимогам для того, щоб ви відчували себе комфортно.

Допомогти вибрати канальний зволожувач?

Підсумки

Підводячи підсумки статті, хотілося б акцентувати увагу на наступних аспектах, що стосуються канальних зволожувачів повітря:

  1. Зволоження повітря – невід'ємна частина здорового мікроклімату в приміщенні (як на побутовому, так і в промисловому). 
  2. Канальні зволожувачі повітря прекрасно підходять для вирішення проблеми зволоження у великих приміщеннях.
  3. Альтер Ейр рекомендує використовувати зволожувачі швейцарської марки Walter Maier (Condair), враховуючи їх високу якість, надійність і довгий термін служби.
  4. Компанія Альтер Ейр пропонує вам послуги з проєктування систем зволоження, так як це питання краще довірити професіоналам і бути впевненим, що система зволоження буде працювати "як годинник".

Щоб отримати детальнішу інформацію про канальні зволожувачі повітря або придбати одну з описаних моделей за найвигіднішою ціною, звертайтеся в магазин Альтер Ейр.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні