Канальні вентилятори Ostberg: схема, види, призначення та застосування

Автор запису
17 лют 2016
7 хв читання
1 коментар
5 / 5

Для того, щоб тривалий час перебувати в приміщенні, необхідно забезпечити в ньому стабільний обмін повітря.

Компанія Альтер Эйр представляє високоякісну техніку компанії Ostberg.

Найчастіше, оптимальне рішення для організації вентиляції в приміщенні – це встановлення вентиляторів канального типу.

Канальні вентилятори Ostberg – це кращі агрегати для переміщення повітря.

Компанія Ostberg виробляє свої вентилятори в Швеції, що є гарантією якості та відповідності всієї продукції світовим стандартом якості.

Схема канального вентилятора Ostberg CK

Схема канального вентилятора Ostberg CK
Схема канального вентилятора Ostberg CK
Ostberg CK
Ostberg CK
 1. Кращі аеродинамічні характеристики корпусу, в порівнянні з конкурентами;
 2. Високоякісний індукційний двигун із зовнішнім ротором, який кріпиться на шарикопідшипниках; продумане охолодження, дозволяє регулювати швидкість від 0-100%;
 3. Для того, щоб надійно закріпити двигун, передбачена інноваційна кріпильна пластина;
 4. Спрямовані назад лопаті, які дозволяють домогтися високого тиску, що для канального вентилятора є дуже важливим показником;
 5. До вас доставляється повністю зібраний вентилятор з підключеним конденсатором і залишається тільки змонтувати його та підключити до мережі.
Товари зі статті

Для чого потрібні канальні вентилятори

Канальні вентилятори використовуються для припливу і витяжки повітря з приміщення напряму або через систему повітроводів. Часто буває так, що немає можливості використовувати потужні припливно-витяжні установки, тоді на допомогу людям приходять канальні вентилятори Ostberg, на базі яких можна побудувати ефективну систему вентиляції.

Канальні вентилятори Ostberg поєднують в собі приємну цінову політику і високу шведську якість. Компанія Альтер Ейр є офіційним представником компанії Ostberg в Україні, це означає, що вся продукція завезена в Україну офіційно і має гарантію. Компанія Ostberg випускає канальні вентилятори практично з початку своєї діяльності, завдяки цьому Ostberg виготовляє одні з кращих канальних вентиляторів у світі.

Канальний вентилятор Ostberg
Канальний вентилятор Ostberg

Види канальних вентиляторів

Залежно від повітроводів, на базі яких будується система вентиляції, існує 3 типи канальних вентиляторів:

Вентилятори для круглих каналів

Для круглих каналів – такі вентилятори використовуються в системах вентиляції які побудовані на базі круглих повітроводів, можливе використання гнучкого повітроводу.

На думку експертів, проектування системи вентиляції на базі круглих повітроводів, це найоптимальніше рішення, такі повітроводи мають менший опір, дуже вигідні у виготовленні. За рахунок такого визнання круглої форми повітроводу саме круглі вентилятори найпоширеніші.

Вентилятори для квадратних каналів

Для квадратних каналів – вентилятори для квадратних каналів, не мають переваг, за словами експертів:

 • якщо порівнювати з круглими повітроводами, йде перевитрата матеріалу на виготовлення повітроводу і відсутня та ж пропускна спроможність що і у круглого;
 • якщо порівнювати з прямокутним, то квадратний займає набагато більше місця, такі вентилятори і системи на базі квадратних повітроводів, використовуються досить рідко, в силу особливих факторів.

Вентилятори для прямокутних каналів

Пристрої для прямокутних каналів використовуються з прямокутними повітроводами, найчастіше системи з такими повітроводами застосовуються в приміщеннях, де досить обмежений підстелевий простір.

Прямокутні вентилятори Ostberg швидко і надійно підключаються до повітроводівта  мають всі опціональні можливості, що і в інших вентиляторів.

Найчастіше вибір форми вентилятора, залежить від форми повітроводу. У свою чергу, форма повітроводу підбирається виходячи з вимог конкретного приміщення.

Підсумки

 • Канальні вентилятори Ostberg – це техніка вищого класу.
 • Серед безлічі конкурентів, дані вентилятори виділяються лояльною ціновою політикою і високою шведською якістю.
 • Широкий асортимент, дозволяє використовувати канальні вентилятори Ostberg як в побутових цілях, так і у великих промислових будівлях.
 • Фахівці компанії Альтер Ейр рекомендують звернути увагу на дані вентиляційні агрегати, так як вони можуть забезпечити свіжим повітрям приміщення абсолютно будь-якого розміру.
Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Маргарита

  Канальные вентиляторы Ostberg просто превзошли все мои ожидания. Очень эффективная и хорошая работа. В этом материале все ооочень точно описано!