Канальні кондиціонери як альтернатива настінним спліт-системам

Автор запису
17 лют 2016
8 хв читання
2 коментарі
5 / 5

При виборі системи кондиціонування приміщень перед користувачем відразу ж виникає питання: який кондиціонер вибрати? Звичайно ж, у більшості випадків перевага надається звичайним настінним спліт-системам – вони більш звичні для людей, та й ціна їх істотно нижча. Складність виникає, коли потрібно здійснити кондиціонування кількох кімнат або приміщень, де внутрішні блоки спліт-систем можуть зіпсувати внутрішній дизайн.

Канальні кондиціонери як альтернатива настінних спліт-систем

Виходом буде використання канального кондиціонера. Канальні кондиціонери – високотехнологічні пристрої для кондиціювання одного або декількох приміщень. Основна відмінність канальних кондиціонерів від настінних спліт-систем – прихований монтаж. Внутрішні блоки канальних кондиціонерів встановлюються за фальшстелею, в технічній зоні або приміщенні. Вони абсолютно непомітні для користувача, а в приміщення виходять тільки ґратки для забору та подачі повітря.

Товари зі статті

Канальні кондиціонери можуть складатися із:

 • одного зовнішнього блоку і одного внутрішнього (звичайна спліт-система),
 • одного зовнішнього і трьох-п'яти внутрішніх (мультиспліт система),
 • одного зовнішнього і великої кількості внутрішніх блоків (vrv і vrf системи).

Составляющие блоки канального кондиционера

Залежно від обраної потужності і статичного тиску, канальні кондиціонери бувають:

 • низьконапірні (практично відсутня система повітроводів, повітря викидається у приміщення безпосередньо з внутрішнього блоку)
 • середньонапірні (повітря розподіляється по приміщенню або декількох приміщеннях за допомогою системи повітроводів)
 • високонапірні (кондиціонери підходять для кондиціонування декількох великих кімнат).

Чим хороші канальні кондиціонери?

Як і інші види, кондиціонери канального типу ефективно працюють в режимі охолоджування і обігріву.

Перевагою канальних кондиціонерів є також можливість роботи з підмішуванням свіжого повітря, так, частково виконуючи вентиляцію приміщень.

Технічні характеристики канальних кондиціонерів дозволяють їм працювати при низьких температурах зовнішнього повітря, але в будь-якому випадку, при температурі нижче 10 градусів Цельсія для ефективної роботи канальних кондиціонерів необхідно встановити додаткові повітронагрівачі.

Распределение гибких воздуховодов от канального кондиционера

Перевагами кондиціонерів канального типу є:

 • комфортне повітророзподілення по всьому периметру приміщення,
 • непомітність установки,
 • висока продуктивність роботи,
 • низький рівень шуму.

Складність монтажу канальних кондиціонерів полягає в необхідності маскування внутрішніх блоків і повітропроводів за фальшстелею і правильному проектуванні систем кондиціонування. При неправильному встановленні канальних кондиціонерів можливе підвищення шумових характеристик і неефективної роботи пристроїв. Тому при покупці канальних кондиціонерів важливо правильно вибрати компанію, яка не тільки запропонує необхідне обладнання, але і здійснить якісне проектування та монтаж канальних кондиціонерів.

Який канальний кондиціонер рекомендовано купувати?

Серед великого різноманіття представлених на ринку канальних кондиціонерів може піти обертом голова. Однак, не варто зневірятися, так як фахівці Альтер Ейр з радістю допоможуть вам вибрати підходящу модель. Наша компанія рекомендує звернути увагу на наступні моделі даних агрегатів:

Daikin

Daikin FDXS25F/RXS25L. Канальний кондиціонер Daikin FDXS25F / RXS25L відноситься до серії інверторнихГоловною особливістю і перевагами цього канального кондиціонера є те, що він оснащений функцією швидкого охолодження або нагрівання). Завдяки цьому з його допомогою можна швидше досягти необхідної температури в приміщенні. Крім того, до одного зовнішнього блоку ви зможете підключити до 5-ти внутрішніх. При цьому кожен з них регулюється окремим пультом дистанційного управління, що дозволяє встановлювати певний температурний режим в кожній з кімнат окремо. Ще одним плюсом даної моделі є функція самодіагностики: у випадку поломки кондиціонер сам визначає її причину, що допоможе в подальшому ремонті.

Cooper&Hunter

Канальний кондиціонер Cooper&Hunter CH-ID18NK4/CH-IU18NK4 потужністю 5,0 кВт виконуватиме якісний повітрообмін за рахунок підмішування свіжого повітря з вулиці і розподіл його по вентиляційних каналах одночасно на кілька кімнат. Велика кількість професійних функцій дозволять монтувати його в будинках, котеджах, квартирах, офісах, невеликих готелях, школах і спортзалах

Mitsubishi Electric

Канальні кондиціонери Mitsubishi Electric мають різними функціональними можливостями, які спрямовані на підвищення рівня комфорту в побуті. Дуже корисною є функція підмішування атмосферного повітря. При постійному використанні кондиціонера, рівень кисню в приміщенні значно падає, що в свою чергу негативно позначається на здоров'ї та самопочутті людини. З'являються головний біль, втома, перевтома і т.д. Канальний кондиціонер виконує підмішування свіжого повітря з вулиці всередину приміщення, завдяки чому в будинку завжди буде свіжий і чисте повітря з високим вмістом в ньому кисню.

Сплит-системы McQuay M5CC010CR/M5LC010CR используются для скрытого монтажа в зоне подшивного потолка.

Висновки

 1. Канальний кондиціонер – незамінне рішення для кондиціонування приміщень, в яких потрібен прихований монтаж такого обладнання.
 2. Канальні кондиціонери характеризуються високою продуктивністю, низькими шумовими характеристиками і забезпечують кондиціонування відразу декількох приміщень одночасно.
 3. Компанія Альтер Ейр більше 8-ми років успішно працює на ринку кондиціонування, і давно зарекомендувала себе як надійного партнера. Звернувшись до наших фахівців, ви можете купити канальні кондиціонери в Києві та з доставкою по Україні. Ціна канальних кондиціонерів залежить від обраної потужності і функцій пристрою.
Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Наталья

  Очень удобные кондиционеры - совсем незаметны. Работают хорошо, не шумят. Отличный вариант для тех, у кого индивидуальный дизайнерский интерьер.

 • 5 / 5

  Светлана

  Удивилась, что канальные могут подмешивать чистый воздух в систему. Теперь точно знаю, какой тип кондиционера будем брать. Спасибо автору за информацию.