Колонний кондиціонер: особливості застосування, переваги і недоліки

Автор запису
25 лют 2016
5 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Колонний кондиціонер в дизайні інтер'єру

Колонний кондиціонер – це спліт-система з внутрішнім блоком колонного типу. Кондиціонери цього типу часто називають шафовими кондиціонерами, оскільки внутрішній блок за виглядом і розмірами нагадує шафу. Всередині цей блок містить ті ж елементи, що і звичайний блок настінного типу.

Колонні кондиціонери не кріпляться до підлоги, а просто ставляться в необхідному місці, що значно полегшує їх монтаж: необхідно лише підключити фреонопроводи і живлення. Але, якщо необхідно, можуть також кріпитися на стіні.

Потрібна консультація?

Особливість колонних кондиціонерів – це здатність створювати потужний спрямований потік повітря. Вони можуть забезпечити швидке охолодження або нагрівання приміщення та активне перемішування всього повітря, що знаходиться у приміщенні . Сучасні моделі також мають функцію регулювання напрямку повітряного потоку, як по вертикалі, так і по горизонталі.

Колонні кондиціонери на ринку кондиціонування представлені по потужності від 8 до 20 кВт.

Переваги колонних кондиціонерів

 Кондиционеры данного типа также часто называют шкафными кондиционерами, поскольку внутренний блок по виду и размерам напоминает шкаф.
  • Організація інтенсивного перемішування повітря в приміщенні для вирівнювання температурних параметрів;
  • Внутрішній блок кондиціонера не потребує обов'язкового кріплення;
  • В процесі експлуатації можна змінювати не тільки положення напрямку жалюзі для повітря, але і повернути сам блок кондиціонера.

Недоліки колонних кондиціонерів

  • Вимагає виділення площі підлоги для його розташування;
  • Має досить великі розміри;
  • У разі направлення потужного повітряного потоку на людину викликає дискомфорт.
Колонные кондиционеры не крепятся к полу, а просто ставятся в необходимом месте, что значительно облегчает их монтаж


Тому колонні кондиціонери застосовуються найчастіше для кондиціонування досить великих приміщень ресторанів, готелів, магазинів, столових.

Системи кондиціонування повітря на базі колонних кондиціонерів застосовуються також у приватних будинках з великими вітальнями або столовими, в яких не можна опускати стелі для канальних кондиціонерів, а установка настінного кондиціонера не забезпечує кондиціонування всього об'єму приміщення.

Компанія Альтер Ейр пропонує рішення для кондиціювання приміщень за допомогою колонних кондиціонерів. Ми надаємо гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування даних систем.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні