Кондиціонери Daikin Emura - комфорт класу "Люкс"

Автор запису
17 лют 2016
10 хв читання
1 коментар
5 / 5
Зміст
 1. Daikin Emura – кондиціонер з інверторним управлінням
  1. Daikin–анімований посібник з експлуатації–FTXG-LW/S
 2. Дизайн Daikin Emura
  1. Увага до деталей
 3. Сенсор Intelligent Eye
  1. Поверхня пульта вкрита антибактеріальним покриттям
 4. Очищення повітря Daikin Emura
 5. Висновок
Комфорт у будинку забезпечить Daikin Emura

У всіх галузях виробництва є речі, дизайну яких приділяється особлива увага. Світ кліматичної техніки не виняток, люди завжди хочуть мати речі, які крім функціональної складової мають приємний зовнішній вигляд.

Кондиціонери – це та кліматична техніка, дизайну якої, не завжди приділялося достатньо уваги. І тільки найпрогресивныша компанія взялась виправити ситуацію.

Компанія Daikin – виробляє кліматичну техніку найвищого рівня, її продукція не тільки надійна, ефективна, функціональна, але і дуже прогресивна в дизайні.

Товари зі статті

Daikin Emura – кондиціонер з інверторним управлінням

У сучасному світі, дуже багато уваги приділяється технологіям і особливе місце займають ті, які заощаджують енергію. Система інверторного управління кондиціонером, дозволяє економити до 30-40% енергії. Нова модель компанії Daikin Emura має найвищий клас енергоефективності А +++ – це максимальний показник у всьому світі. Принцип роботи досить простий, хоча для його реалізації були необхідні роки роботи інженерів. Інверторна система, керує компресором так, що він не вимикається, однак набравши задану температуру, він переходить в економний режим. У свою чергу, компресор звичайного кондиціонера, постійно вмикається і вимикається, що і є причиною високих витрат енергії.

Замовте кондиціонер Daikin Emura

Це ще й дуже тихий кондиціонер, шумові характеристики вражають – всього 19 дб (А), в режимі «Тиша» й зовсім опускаються до 3 дБ (А).

Діапазон робочих температур в кондиціонерах Daikin Emura дуже широкий –від -10°С до + 46°С.

Цей настінний кондиціонер може входити до складу мультиспліт системи, яка передбачає встановлення одного потужного зовнішнього блоку і до 5-ти внутрішніх.

Daikin Emura включають і в мультизональні VRV-системи кондиціонування, у яких до зовнішнього блоку можливо подключення до 9-ти внутрішніх блоків різної продуктивності й розміру.

Daikin–анімований посібник з експлуатації–FTXG-LW/S

Подивіться підготовлене нами відео і переконайтесь, наскільки все легко.

Дані спліт-системи оснащені функцією самодіагностики – вона попереджає про збої в роботі системи або відхилення від запрограмованого режиму (що практично немовжливо у даному пристрої). А функція автоматичного перезапуску дуже корисна при відключенні електроенергії, вона запускає роботу агрегату в тому ж режимі, який був до виключення.

У супер-інноваційних кондиціонерах є дуже зручна і знайома нам всім функція таймера. Кондиціонер Дайкін Емура оснащений двома:

 • 1 – добовий – дозволяє запланувати включення кондиціонера в будь-яку хвилину протягом наступних 24 годин;
 • 2 – тижневий – за вашим бажанням запускає агрегат в режимі обігріву або охолодження в будь-який день тижня.

Серед важливих переваг кондиціонерів Daikin Emura виділимо наступні.

Режим ECONO забезпечує енергозбереження, знижуючи енергоспоживання. Якщо в будинку одночасно працює багато техніки, з високим енергоспоживанням, щоб не перевантажувати мережу переведіть кондиціонер в режим ECONO.

Вентилятор в кондиціонері може виконувати функцію вентиляції, створюючи повітрообмін, переміщаючи повітря, не нагріваючи і не охолоджуючи його.

Дизайн Daikin Emura

Дизайну внутрішнього блоку Daikin Emura було приділено багато уваги. У 2010 році, Daikin Emura, була відзначена престижною премією "iF Product Design Award". Така нагорода доводить, що роботу над зовнішнім виглядом Daikin Emurа, визнав весь світ. Внутрішній блок Daikin Emurа, випускається в двох колірних варіантах, кришталево білий і сірий металік (корпус цієї моделі, виготовлений з алюмінію).

Вдосконалений дизайн кондиціонера

А її ще більш вдосконалена модель нагороджена премією премії Red Dot Design в 2014 році. Також за чудовий дизайн отримали нагороди German Design Award –Special mention 2015 («Особлива згадка»), Focus Open 2014 Silver, Good Design Award 2014 и iF Design award 2015.Такі нагороди доводять, що роботу над зовнішнім виглядом компанії Daikin Emura, визнав весь світ. Виробники поліпшили не тільки зовнішній вигляд кондиціонера, а й технічні характеристики пристрою. Внутрішній блок Daikin Emura, випускається у двох колірних варіантах, кристально білий і розкішний сріблясто-антрацитовий.

На нашому каналі в Youtube можна подивитися відеоогляд кондиціонерів Daikin Emura від інженера Андрія Бутмерчука:

Увага до деталей

Основним пріоритетом у роботі над кондиціонером Емура Дайкін, була увага до деталей — це стає зрозуміло з першого погляду на кондиціонер. На корпусі кондиціонера розташований світлодіод, колір підсвічування якого означає вибраний вами режим роботи.

 1. Червоний світлодіод означає режим обігріву.
 2. Синій — охолодження.
 3. Зелений — поглинання вологи.
 4. Помаранчевий — режим таймера.

Сенсор Intelligent Eye

Як вже говорилося вище, кондиціонер Daikin Emura оснащений за останнім словом техніки. Інноваційні технології були застосовані у виробництві даного кондиціонера, розповісти про всіх не вистачить і 100 сторінок. Але хотілося б звернути увагу на окремі функції і технології, які дійсно гідні вашої уваги. 

Intelligent Eye — така функція, яка виражає бажання виробника піклуватися про вас. Intelligent Eye дозволяє істотно економити енергію і забути про постійному контролі роботи кондиціонера. Цей датчик реагує на рух у приміщенні, якщо він відсутній, то через 20 хвилин кондиціонер перейде в економний режим, а коли до приміщення знову зайдуть люди — кондиціонер знову буде працювати в нормальному режимі. 

Сенсор Intelligent Eye

Зверніть увагу, що датчик присутності також реагує на місцезнаходження людей в приміщенні та піклуючись про комфорт і здоров'я людини, спрямовує потік повітря туди, де в конкретну мить нікого немає.

Поверхня пульта вкрита антибактеріальним покриттям

Увагу розробників було приділено не тільки внутрішньому і зовнішньому блоку, але і пульту управління. Про надзвичайну зручність гаджета і говорити не доводиться, але ось така приємна дрібниця, як антибактеріальне покриття самого пульта, показує, що кондиціонер Daikin Emura – дійсно кращий з кращих у всьому світі.

Онлайн управління кондиціонером: за допомогою контроллера Daikin KKRP01A: ви можете підключити його до ноутбука, ПК, смартфона, планшета і керувати ним дистанційно, перебуваючи на будь-якій відстані від будинку.

Онлайн управление кондиционером: с помощью контроллера Daikin KKRP01A.

Очищення повітря Daikin Emura

Кондиціонер Daikin Emura, володіє цілим рядом фільтрів і функцією іонізації повітря, що дозволяє вважати спліт-систему повноцінним очисником повітря, так як вона може видаляти з нього багато шкідливих для людського здоров'я з'єднань.

У кондиціонері є фотокаталітичний титаново-апатитовий фільтр, який здатний вловити навіть мікроскопічний пил. Дезодоруючий фільтр поглинає шкідливі для людського організму, бактерії, алергени і віруси. Ця функція фільтрації очищає повітря і від неприємних запахів, наприклад, від тварин або тютюнового диму.

Висновок

Daikin Emura – це дійсно кращий побутовий кондиціонер у світі, який надає своєму користувачеві комфорт класу "Люкс". Про ціну такого агрегату говорити не доводиться, так як це Rolls-Royce в світі кліматичної техніки. Продивитись Daikin Emura ціна можно за посиланням FTXJ-MW.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Елизавета

  Собственно говоря, купила себе этот кондиционер после прочтения данной статьи. Единственный замеченный минус, о котором могу сказать, так это стоимость. Но все преимущества, характеристика и настоящее качество оправдывают сумму. Спасибо за статью и предоставление качественного товара и услуг.