Кондиціонери Daikin серії URURU Sarara

Автор запису
17 лют 2016
11 хв читання
1 коментар
5 / 5

Компанія Daikin – один з провідних виробників кліматичної техніки, аналогів якої складно знайти. Надійність, довговічність, економічність, малошумність – далеко не всі переваги спліт-систем цього виробника. Daikin з року в рік удосконалює технології виробництва своїх кондиціонерів, роблячи їх незамінною технікою в будь-якому будинку.

Кондиціонер Daikin

Однією з найбільш популярних і ефективних серій кондиціонерів Daikin є URURU Sarara. Такі спліт-системи відрізняються не тільки високою продуктивністю, але і здатні з мінімальними витратами електроенергії обслуговувати побутові та адміністративні приміщення. Термін експлуатації кондиціонерів Daikin URURU Sarara розраховується на десятиліття, при цьому вони не вимагають частого і дорогого сервісу.

У даній статті ми наведемо особливості, основні переваги та недоліки, а також принцип роботи кондиціонерів Daikin URURU Sarara.

Звідки назва URURU Sarara і чим відрізняються ці кондиціонери від інших брендів?

Daikin URURU Sarara – це інноваційний кондиціонер, який не схожий на жодну спліт-систему інших виробників.

У чому його особливість? Справа в тому, що це перший в світі зволожуючий кондиціонер з припливною установкою, яка іменується URURU Sarara. У перекладі з японської ця назва означає «зволоження і осушення». До сьогоднішнього дня жодному бренду не вдалося хоча б частково повторити цю технологію Daikin, що робить ці кондиціонери воістину унікальними.

Товари зі статті

Daikin URURU Sarara серії FTXZ-N/RXZ – це найбільш технологічно складний з усіх кондиціонерів цієї торгової марки. Потужна припливна установка, вбудована в зовнішній блок, не просто подає повітря з вулиці в приміщення. Вона здатна підігрівати його, проводити очищення від пилу і бактерій, а також регулює інтенсивність подачі повітря.

Принцип роботи кондиціонерів Daikin URURU Sarara

Основою кондиціонерів Дайкін УРУРУ Sarara є інверторна система управління. Вона має на увазі під собою роботу компресора, засновану на оперативному реагуванні на зміну кліматичних умов у приміщенні. При цьому компресор не вимикається, коли температура досягає заданої позначки. В даному випадку він переходить в режим зниженої потужності і запобігає стрибку потужності при різких включеннях/виключеннях. Коли ж температура знову починає відхилятися (навіть на 0,5 градусів), Daikin кондиціонер миттєво активізується і за лічені хвилини вирівнює температуру.

Кондиціонер Daikin URURU Sarara в комплектації

Важливим елементом кондиціонерів Daikin URURU Sarara є припливна установка. Такого не можуть запропонувати інші бренди у своїх настінних кондиціонерах, замість цього пропонуються канальні кондиціонери. Daikin URURU Sarara може повністю оновити повітря в приміщенні всього за 2 години роботи. Тому в кімнаті постійно буде свіжість і чисте безпечне повітря.

Повітря, що подається в приміщення, проходить два рівні очищення за так званою технологією «Стримерного розряду». Вона відрізняється від інших технологій тим, що процес очищення повітря відбувається в тисячу разів швидше, ніж у інших кондиціонерів.

Контроль вологості за допомогою кондиціонерів Daikin URURU Sarara також здійснюється інноваційним методом: вологість не пов'язана з температурою повітря і регулюється автономно.

Переваги і недоліки кондиціонерів Daikin URURU Sarara

Недоліки Daikin URURU Sarara

Почнемо з недоліків кондиціонерів Daikin URURU Sarara, враховуючи те, що явних і критичних мінусів практично немає. Спліт-системи даної серії можуть збентежити хіба що одним фактором – це досить високою вартістю. Але погодьтеся, що такий широкий функціонал і високотехнологічність коштує цих грошей. Купивши даний кондиціонер, можна повністю верувати мікрокліматом без використання додаткових механізмів і пристроїв.

Кондиціонер Daikin всередині

Переваги кондиціонерів Daikin URURU Sarara

Розглянемо переваги інверторних кондиціонерів Daikin URURU Sarara:

 1. Інверторне керування.
  Про плюси даної системи було сказано вже багато в попередніх наших статтях. Це і швидке регулювання температури, захист кондиціонера від поломок, і істотна економія енергоресурсів (до 40%). Крім того, працюючи за принципом інвертора, кондиціонер прослужить вам довгі роки і не буде викликати клопоту з сервісом.
 2. Гнучке зволоження.
  Технологія URURU – це нове слово в зволоженні повітря. Daikin URURU Sarara не вимагає наявності окремого резервуара для води (як у звичайних зволожувачах повітря). Волога береться з вуличного повітря, яке обробляє зовнішній блок. При цьому він висушує його, а отриману вологу передає у внутрішній блок, який і сприяє оптимальному зволоженню.
 3. Осушення повітря.
  Недолік вологості, як і її надлишок – це завжди погано для людського організму. Саме тому в кондиціонерах Daikin URURU Sarara і передбачена функція осушення, яка при необхідності здатна відрегулювати даний показник в оптимальних межах (від 40 до 60%).
 4. Технологія Flash Streamer.
  За допомогою даної інновації можна повністю усунути неприємні запахи з приміщення. Daikin URURU Sarara здатний в прямому сенсі блискавично вирішити цю задачу, оскільки повітря з великою швидкістю проходить багаторівневе очищення.
 5. Регульовані жалюзі.
  За бажанням користувача розподільні жалюзі кондиціонерів Daikin URURU Sarara змінюють своє горизонтальне і вертикальне покположення, рівномірно подаючи повітря у всі частини кімнати. При цьому усувається проблема різниці температури у верхній і нижній частині приміщення.
 6. Датчик руху.
  Кондиціонери Daikin URURU Sarara спрямовані на максимальне задоволення потреб користувача. Також вони оперативно реагують на переміщення людей по кімнаті. Коли в ній відсутні люди, кондиціонер працює на мінімальній потужності, що істотно заощаджує витрати. А коли в приміщенні знову з'являються люди, Daikin URURU Sarara знову починає працювати активніше, створюючи максимальний комфорт.
 7. Безшумна робота.
  Внутрішній блок кондиціонерів Daikin URURU Sarara не створює великих звукових хвиль (рівень шуму становить 23 дБ (А), тому його робота практично не чути людині. Така технологія дозволяє залишати його ввімкненим навіть на ніч, і він не завадить Вашому сну.
 8. Захист від обмерзання.
  Зовнішній блок кондиціонера Daikin URURU Sarara надійно захищений від намерзання льоду і утворення інею в холодний період. Автоматичне відтаювання дозволяє захистити пристрій від виходу з ладу та економить електроенергію, яка могла б витрачатися на разморозку зовнішнього блоку.
 9. Захист від перепадів напруги.
  При частих перепадах напруги в мережі компресор Daikin URURU Sarara захищений від виходу з ладу. Так, користувачеві не варто переживати, якщо виникають проблеми з електрпостачанням.
Каталог кондиціонерів

Список переваг кондиціонерів Daikin URURU Sarara можна ще довго продовжувати, але ми навели основні з них, на які слід звертати увагу при покупці. Враховуючи вищеперелічені плюси, вартість даних спліт-систем цілком виправдана, оскільки купуючи їх ви отримуєте цілий кліматичний комплекс, який буде керувати мікрокліматом у вашому домі.

Модельний ряд кондиціонерів Daikin URURU Sarara

На вітчизняному ринку кондиціонери Daikin URURU Sarara представлені серією FTXZ-N/RXZ. Асортиментний ряд представлений моделями Daikin FTXZ25N/RXZ25N, Daikin FTXZ35N/RXZ35N і Daikin FTXZ50N/RXZ50N. Кожна з цих моделей має усі перераховані вище особливості, а єдиною відмінністю є потужність. Дані кондиціонери розраховані відповідно на невеликі, середні і великі за площею приміщення.

Приймаючи рішення про купівлю того чи іншого кондиціонера Daikin URURU Sarara, проконсультуйтеся з фахівцем, оскільки необхідно враховуватися не тільки площу приміщення, а й кількість людей, які постійно знаходяться в ньому та оргтехніки (комп'ютерів). Також варто відповідально підійти до питання монтажу, так як від цього залежить подальша ефективність роботи спліт-системи.

Висновки

Інноваційні кондиціонери Daikin URURU Sarara – це гордість японського бренду Daikin. Висока продуктивність, енергоекономність і набір додаткових корисних функцій роблять дані кондиціонери незамінними в будь-якому будинку.

Компанія Альтер Ейр вже багато років співпрацює з брендом Daikin і є його офіційним представником на території України. Купуючи дані спліт-системи у нас, ви гарантовано отримуєте якісну оригінальну продукцію від виробника з усіма супутніми сертифікатами.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Людмила

  Безумно нравятся статьи от Альтер Эйр. Всегда очень конструктивно и полезно. Особенно тогда, когда собираешься выбирать климатическую технику. Ребят продолжайте в том же духе! Очень много нового и интересного!