Кондиціонери Mitsubishi: відмінність Mitsubishi Electric від Mitsubishi Heavy

Автор запису
17 лют 2016
8 хв читання
2 коментарі
4.5 / 5

При виборі кондиціонера багато користувачі обирають бренд Mitsubishi – японська якість і функціонал, а також впізнаваність бренду роблять свою справу.

Але коли справа доходить безпосередньо до покупки кондиціонера, покупець заходить у глухий кут, оскільки на ринку існує два бренди Mitsubishi Mitsubishi Electric та Mitsubishi Heavy, які значно відрізняються.

За допомогою користувачі звертаються в мережу інтернет та читають різні огляди, у яких порівнюють ці два бренди. Головним недоліком таких порівнянь є їх мала об'єктивність, оскільки більшість статей надає перевагу тому чи іншому бренду, утискаючи конкурента. Самі компанії-виробники також проводять порівняння, але, оскільки вони належать до однієї так званої "родини Mitsubishi", то порівняння зводяться до огляду тієї чи іншої моделі без написання певних висновків і обмежуючись лише порівнянням технічних характеристик.

Ми спробуємо бути об'єктивними і дати ширшу характеристику.

Товари зі статті

Відмінність кондиціонерів Mitsubishi Electric від Mitsubishi Heavy

Насамперед, потрібно відзначити, що це абсолютно різні компанії, які утворилися після Другої світової війни шляхом розпаду гіганта Mitsubishi на безліч вузькопрофільних компаній. Але, в той же час, дані компанії входять в одну систему Mitsubishi, тому, не заважають один одному реалізувати власну продукцію. Тим більше в Японії кондиціонери Mitsubishi продаються під одним брендом.

Проблема виникла, коли обидві компанії вийшли на міжнародний ринок і почали користуватись величезним попитом. Виникла необхідність чіткого розрізнення цих двох брендів.

Насамперед, варто відкинути всі аргументи критиків, з приводу істотної відмінності якості кондиціонерів даних брендів. Часто можна почути думку, що кондиціонери Mitsubishi Heavy є дешевшими у зв'язку з низькою якістю збірки. Наводяться цілком обґрунтовані приклади, коли кондиціонери виходили з ладу, і неможливо було провести нормальне їх обслуговування.

Але, слід зауважити, що дана проблема викликана відсутністю офіційного представництва Mitsubishi Heavy Industries в Україні, внаслідок чого кондиціонери даного бренду можуть реалізуватися через "сірі" точки, кустарно. Природно, в руки споживачів часто потрапляв неякісний товар.

Кондиціонери Mitsubishi Electric

Основна відмінність кондиціонерів Mitsubishi Electric (Міцубіші Електрик) та Mitsubishi Heavy (Міцубісі Хеві) криється в різній цільовій спрямованості компаній.

Кондиціонер Mitsubishi Electric
Кондиціонер Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric випускає кондиціонери преміум-класу і на перше місце ставить екологічність, технологічність та функціональність своєї продукції. Кожен кондиціонер Mitsubishi Electric проходить випробування, що значно мінімізує можливість появи браку. Крім того, у кондиціонерах Mitsubishi Electric реалізовано більшу кількість функцій і представлено більше різновидів.

Чого варті унікальні по своїй природі теплові насоси Zubadan, які можуть працювати навіть при температурі -30 градусів Цельсія.

Міцубісі Електрик випустила найтихіший у світі кондиціонер Mitsubishi Electric серії MSZ-GE – рівень шуму складає всього 19 дБ(А).

Кондиціонери Mitsubishi Heavy

Mitsubishi Heavy Industries випускає бюджетні моделі кондиціонерів, ціна яких нижча, ніж у кондиціонерів Mitsubishi Electric. Але ця різниця реалізується не за рахунок зниження якості, а, насамперед, за рахунок використання дешевших матеріалів для збірки, спрощення конструкції, стандартніший зовнішній вигляд і незначна кількість функцій.

Кондиціонер Mitsubishi Heavy
Кондиціонер Mitsubishi Heavy

Людям, які вважають, що кондиціонери Mitsubishi Heavy мають низьку якість, слід знати, що саме кондиціонерам Міцубісі Хеві належить світовий рекорд по тривалості безперервної роботи – близько 2,5 роки.

Побутові кондиціонери Mitsubishi Heavy випускаються у Таїланді та Китаї, а напівпромислові і системи VRF – тільки в Японії. Тому, обираючи VRF систему або напівпромилову, багато людей надають перевагу саме Mitsubishi Heavy.

З іншого боку, компанія Mitsubishi Electric має більший асортимент продукції, в тому числі і в сфері напівпромислових кондиціонерів. І, коли необхідне нестандартне рішення, то кондиціонери Mitsubishi Electric мають істотну перевагу перед своїм братом-конкурентом.

Висновок

У висновку варто зазначити, що вибір кондиціонера залежить від середовища використання і бажаного ефекту. Хочете привабливий дизайн, функціональність і низький рівень шуму – беріть Mitsubishi Electric. Якщо вам потрібен кондиціонер в його класичному виконанні і мінімального функціоналу буде достатньо, тоді ваш вибір – Mitsubishi Heavy.

Компанія Альтер Ейр є офіційним дилером кондиціонерів Mitsubishi Electric та Mitsubishi Heavy в Україні. Купуючи техніку у нас, ви можете бути впевнені, що у ваші руки потрапить дійсно якісний продукт. Також ми здійснюємо встановлення кондиціонерів Mitsubishi у Києві.

Вдалого вибору!

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
  • 4 / 5

    Николай

    Интернесно было бы почитать сравнительную характеристику двух конкрентых моделей одной ценовой категории,например. И чтобы профессионал прокоментировал....

  • 5 / 5

    Мария

    Долго выбирала кондиционер и не могла определиться. Попала на вашу статью и, честно говоря, заинтересовалась. Спасибо за информативный материал!