Кондиціонери Toshiba: принцип роботи, особливості і переваги

Автор запису
17 лют 2016
6 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Кондиціонер Toshiba в інтер'єрі

Компанія Toshiba відома своєю високою якістю у виробництві різного роду побутової техніки. Японські технології, доступна ціна, надійність дозволяють компанії бути одним з найбільших виробників побутової техніки в світі. Але кліматичну техніку варто виділити окремо, зокрема – кондиціонери (спліт-системи).

Перші інверторні кондиціонери від Toshiba

У кліматичну галузь компанія Toshiba зробила дуже важливий внесок. У Toshiba винайшли систему інверторного управління кондиціонером, а точніше – його компресором. Зараз ми просто називаємо це інверторними кондиціонерами.

Така система управління дозволяє значно економити витрачені кошти на роботу кондиціонера. Крім цього, інверторний компресор працює набагато ефективніше і швидше встановлює потрібну температуру в кімнаті.

У таких кондиціонерах змінний струм перетворюється у постійний, після чого формує змінний з необхідною частотою. Це забезпечує регулювання швидкості обертання двигуна компресора, а отже і рівень продуктивності тепла або холоду. Так за допомогою кондиціонерів Toshiba ви можете не тільки швидко і якісно регулювати температурний режим, але і економити на цьому кошти.

Інверторний кондиціонер Toshiba для будинку

Принцип роботи інверторного кондиціонера

Отличие инверторного кондиционера от обычного

Принцип роботи інверторної спліт-системи полягає в тому, що компресор не вимикається, коли встановлюється задана температура. Після цього він постійно її підтримує, працюючи на мінімальній потужності. Відхиляючись навіть на 0,5-1 градус, кімнатна температура змушує компресор працювати інтенсивніше, і він за кілька хвилин знову врівноважує її.

У той же час звичайний кондиціонер постійно вмикається і вимикається при перепадах температур, внаслідок чого точну температуру підтримувати набагато важче і при цьому витрачається набагато більше енергії.

Переваги інверторних кондиціонерів Toshiba перед традиційними

Інверторні кондиціонери – це сучасне обладнання, яке здатне повністю регулювати мікроклімат у приміщенні. За рахунок того, що такі пристрої автоматично підлаштовуються під мінливі температурні умови і оперативно реагують на них, ефективність роботи таких кондиціонерів на порядок вище в порівнянні з традиційними.

Потрібна консультація?

Серед головних переваг інверторних кондиціонерів в порівнянні із звичайними можна виділити наступні:

  • Інверторний кондиціонер у 2 рази швидше досягає потрібної температури повітря;
  • Температура змінюється плавно і без різких перепадів;
  • Економія електроенергії (Ви витрачаєте до 40% менше енергії, використовуючи інверторний кондиціонер);
  • Мінімальні шумові характеристики;
  • Триваліший термін служби кондиціонера.
Фильтрация воздуха с помощью кондиционеров Toshiba

Салон кліматичної техніки Альтер Ейр є офіційним представником бренду Toshiba в Україні. Купуючи кондиціонери Toshiba у нас, ви вбережете себе від підробок і отримаєте якісну консультацію по підбору кондиціонера, а також придбаєте товар з гарантією.

Крім того, у нас постійно діють знижки на весь асортимент пропонованої продукції, тому можете ще й істотно заощадити на купівлі.

Висновки

  1. Кондиціонери Тошиба інверторні мають ряд переваг порівняно з традиційними кондиціонерами.
  2. Висока якість продукції цього японського виробника забезпечить комфортний мікроклімат в приміщенні з мінімальним рівнем шуму і енерговитрат.
  3. Компанія Альтер Ейр надає широкий вибір інверторних кондиціонерів за прийнятною ціною, які підійдуть для будь-якого типу приміщення та інтер'єру.
Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні