Кондиціонери в Україні. Особливості ринку.

Автор запису
17 лют 2016
8 хв читання
2 коментарі
5 / 5

Сучасний ритм життя та розвиток технологій змушує нас більш вимогливо ставитися до власного будинку. У XXI столітті, ми успішно користуємося благами цивілізації, щоб зробити нашу квартиру або будинок затишнішим, зручнішим, чистішим. Побутова техніка вже давно стала невід'ємною частиною нашого життя. Вона готує їжу і зігріває нас, розважає і навчає, але що найголовніше – вона піклується про наше здоров'я. Чисте повітря в будинку – це запорука гарного самопочуття, тому кондиціювання повітря в приміщенні таке важливе і необхідне.

Кондиціонер – це базовий пристрій, який має бути встановлено абсолютно в кожному приміщенні. Квартира або будинок, офіс або магазин, ресторан чи готель – комфортний мікроклімат потрібен у будь-якій сфері людської життєдіяльності.

Часи, коли кондиціонер вважався необов'язковим предметом розкоші, давно позаду. Сьогодні кожен може підібрати собі модель, відповідно до своїх потреб і фінансових можливостей. Ринок кондиціонерів в Україні досить широкий, тому компанія «Альтер Ейр» пропонує розібратися з його особливостями.

Товари зі статті

Кондиціонери в Україні. Які вони бувають

Кондиціонери, як правило, прийнято поділяти на кілька основних видів:

 1. За типом установки.
 2. За принципом роботи.
 3. По виробнику.
 4. За ціною.

Ринок України рясніє величезною кількістю брендів, інколи всесвітньо відомих, а деколи абсолютно незнайомих. Далеко не завжди яскрава назва, яке знаходиться на слуху, є гарантією якості кліматичного обладнання. У цій статті ми розповімо про менш очевидномі, але від цього не менш важливі критерії поділу кондиціонерів – за походженням бренду.

Хочете купити кондиціонер?

Кондиціонери, розроблені для великих торговельних мереж 

Досить часто, гуляючи у великому супермаркеті електроніки, можна наткнутися на техніку від невідомого виробника, яку не зустріти ніде, крім цієї мережі магазинів. Кондиціонери не є винятком. Такі бренди як Delfa, Saturn або Orion виготовляються спеціально для мережевих супермаркетів і продаються вони, відповідно, лише там. Дана техніка дивує своєю ціною, проте, як щодо її якості та надійності?

Кондиціонери для мереж замовляються оптовими компаніями з метою створити найдешевший і бюджетний варіант для покупців. Але, як правило, така техніка не може похвалитися ще чимось, окрім ціни. Простіше кажучи, це "одноразова покупка", яка вийде з ладу там, де якісні кондиціонери продовжать функціонувати. Ще одним істотним мінусом такої техніки є часом занижена потужність пристрою, а також складність сервісу та гарантійного обслуговування. Одним словом, кондиціонери в Україні для великих торговельних мереж – це половинчасте рішення проблеми, яке найчастіше ризикує обернутися великим головним болем.

Кондиціонери від світових брендів

Все має свою ціну, в тому числі і якість. Старе, як світ, прислів'я говорить: «Скупий платить двічі». Це стосується і кондиціонерів. Якщо Ви хочете отримати висококласне, надійне та ефективне обладнання, найкраще звернути свою увагу на перевірені бренди, які є світовими лідерами в цій галузі. До того ж, широкий ціновий діапазон дозволить підібрати відмінну модель за цілком помірні гроші. Ви купуєте елітну техніку від провідних виробників, з мізерним відсотком браку і чудовим сервісом. Не кажучи вже про функціональність, економічность і високі технічні характеристики.

Компанія Альтер Ейр є офіційним дистриб'ютором кондиціонерів в Україні від загальновизнаних лідерів світового ринку: Daikin, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, Toshiba, Lessar, McQuay, Panasonic, Sakata і багатьох інших виробників. Переваги покупки обладнання в офіційного представника цілком очевидні: це і широкий вибір, і якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування та допомога фахівців у підборі оптимального для вас кондиціонера. До того ж Альтер Ейр є проектно-монтажною організацією, а це означає, що ми забезпечимо професійну і грамотну установку будь-кліматичної техніки.

Що таке OEM бренди

OEM (англ. оригінальний виробник обладнання) бренди – це свого роду "темна конячка" українського ринку кондиціонерів. Мало кому відоме значення цього терміну, незважаючи на те, що техніка цього типу давно займає свою досить широку нішу. Насправді, все дуже просто – багато виробників, перебуваючи фактично в одній країні, частково або повністю виготовляють свою продукцію в іншій країні, не на своїх заводах.

На практиці це виглядає так: бренд, який позиціонує себе як східноєвропейський, західноєвропейський або американський збирає своє обладнання на заводах у Китаї. Варто відразу ж зазначити, що це явище досить поширене і не є чимось поганим.

Ballu, Cooper&Hunter, Carrier і багато інших є ОЕМ брендами, що не заважає їм користуватися заслуженою популярністю. Часи, коли словосполучення «китайська техніка» звучало як клеймо, залишилися позаду. Кондиціонери Midea і Gree є яскравим прикладом відмінної якості за доступною ціною від китайського виробника.

Підсумок

Вибір кондиціонера – це трудомісткий процес, до якого варто підходити з усією відповідальністю. Правильно підібране обладнання забезпечить комфортний мікроклімат в приміщенні і прослужить вам вірою і правдою дуже довго. Тому компанія Альтер Ейр настійно рекомендує звертатися до професіоналів своєї справи, які підберуть кондиціонер з урахуванням ваших потреб і особливостей квартири, будинку чи офісу. Наші фахівці також проводять висококласний монтаж будь-якої складності. Купити кондиціонери в Україні за низькою ціною, а також замовити сервіс або монтаж можна в салоні Альтер Ейр.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Владимир

  Спасибо большое за полезную информация! Очень грамотно и понятно написано!

 • 5 / 5

  Егор

  Отличный материал! Как раз выбираю кондиционер и оказывается много информации пропустил! У вас на сайте полно полезной информации)