Корпусні вентилятори: сфера застосування, види, особливості

Автор запису
17 лют 2016
6 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Корпусні вентилятори - це обладнання для вентиляції житлових, офісних, комерційних будівель. Найчастіше вони застосовуються для невеликих приміщень (до 30 кв. м. площею), відмінно підходять для вентиляції ванної кімнати чи санвузла.

Maico ER-AP

Ці установки відносяться до класу настінних витяжних вентиляторів, здатних працювати в умовах підвищених температур і надмірної вологості. Завдяки будові їх двигуна, вони здатні обробляти велику кількість поганого повітря в режимі безперервної роботи. За рахунок шумоізоляційного корпусу звукові характеристики цих вентиляторів мінімальні, так що робота цього пристрою не буде відволікати вас від повсякденних справ своїм шумом.

Встановлюються корпусні вентилятори в повітроводи невеликої довжини і викидають відпрацьоване повітря назовні. Монтуючи даний агрегат необхідно враховувати розміри каналу, а також обсяг приміщення і бажану інтенсивність повітрообміну.

Компанія Альтер Ейр представляє Вашій увазі корпусні вентилятори німецького виробника Maico й іспанського бренду Soler&Palau.

Корпусні вентилятори Maico серії ER

Maico ER і його складова частина

Вентилятори Maico ER призначені для здійснення вентиляції 1 або 2 приміщень і встановлюються в прихованому корпусі. Маючи ІІ клас захисту, вони не тільки довговічні, але і високоефективні: в середньому частота обертання цих вентиляторів досягає 1,5 тис. об/хв. Крім того, вони здатні витримувати відносно високу температуру повітря (до 40 градусів).

Також вони энергоекономні і споживають її в мінімальних кількостях. Особлива заслуга розробників вентиляторів Maico ER в тому, що крім відмінних технічних характеристик, ці пристрої мають оригінальний дизайн – механізм вентилятора закритий зовнішньою панеллю, так що Ви не тільки не будете чути, як він працює, але і не будете бачити цей процес.

Maico ER-AP габаритне креслення

Корпусні вентилятори Maico ER-AP також є малошумними і призначені для настінного монтажу. За ними не потрібен особливий догляд, так що ніяких додаткових незручностей своєму власникові вони не принесуть. Примітною особливістю корпусних вентиляторів Maico є те, що вони можуть поставлятися як в базовій комплектації, так і оснащуватися додатковими опціями:

  • Перемикачами навантаження
  • Таймерами вимикання
  • Датчиком вологості
  • Фотоэлектронікою та ін.

Який з них вибрати – залежить від Ваших уподобань і побажань. Проте всі ці корпусні вентилятори однаково ефективно здійснюють вентиляцію в приміщенні.

Корпусні вентилятори Soler&Palau HV

Maico ER корпусний вентилятор

Вентилятори Soler&Palau корпусного типу мають квадратну форму і встановлюються в невеликих приміщеннях за допомогою настінного або віконного монтажу.

При цьому діаметр отвору, в якому він встановлюється, коливається від 187 до 330 мм. Діапазон робочих температур корпусного вентилятора Soler&Palau HV становить від 0 до +45 градусів. Спереду вентилятор обладнаний жалюзі для запобігання зворотного потрапляння відпрацьованого повітря в приміщення.

Придбати корпусний вентилятор Soler&Palau в Києві зі знижкою можна в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр. Ми надаємо не тільки стандартне виконання цих вентиляторів, але і специфічні моделі: зі шнуровим вимикачем, пультом радіоуправління і багато іншого.

Висновки

Корпусні вентилятори сьогодні досить популярні на українському ринку. Завдяки оригінальної конструкції і різним варіаціям монтажу, вони дозволяють використовувати їх можливості по максимуму. Звертаючись в компанію Альтер Ейр, Ви отримаєте:

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні