Комфортний мікроклімат з Maico Push Pull 45

Автор запису
21 тра 2018
8 хв читання
3 коментарі
5 / 5
Установка з рекуперацією тепла Push Pull 45

При спорудженні будівлі потрібно починати з планування! Всі, на перший погляд, дрібниці відіграють важливу роль у подальшій експлуатації приміщення. Електропроводка, водопостачання, вентиляція є ключовими факторами комфорту і організації сприятливого мікроклімату. І якщо за електрику і воду ми думаємо відразу, то про вентиляцію приміщення ми згадуємо вже в останню чергу. Будинок побудований, система вентиляції не спланована і згодом починаються додаткові витрати та інші клопоти.

Що таке вентиляція?

Вентиляція – процес видалення забрудненого повітря з приміщення, заміна його зовнішнім. У систему вентиляції входить:

 • Фільтрація повітря;
 • Кондиціювання;
 • Іонізація;
 • Охолодження або підігрів;
 • Зволоження або осушення.

У результаті, якісно спланована система вентиляції забезпечує оптимальний мікроклімат (температура, швидкість руху повітря, відносна вологість, чистота повітря), який сприятливо впливає на життєдіяльність людини.

Товари зі статті

Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла. Що це?

Найчастіше для забезпечення якісного повітрообміну, оптимальної температури повітря і вологості доводиться встановлювати декілька приладів: кондиціонери, витяжні та припливні вентилятори, системи обігріву та інше. Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла призначена для виконання ряду функцій:

 • Переміщення повітря;
 • Підготовка та подача очищеного повітря у приміщення;
 • Видалення відпрацьованого повітря.

Таким чином за допомогою даної вентиляційної установки можна заощадити на покупці та встановленні різних пристроїв, регулярному сервісі і покупці додаткових аксесуарів. Крім того, бувають випадки, коли ремонт вже закінчено, повітроводи не розміщені. Або дизайн або конструкція не дозволяють розмістити повітроводи. В такому випадку, щоб знову не довбати стіни і не завдавати шкоди новому інтер'єру і власній нервовій системі, єдиний правильний вихід – встановлення припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла Maico Push Pull.

Припливно-витяжна установка Maico Push Pull 45 (PP 45). Особливості, характеристики, тип монтажу.

Maico Push Pull
Maico Push Pull

Компанія Maico продовжує дивувати своїх клієнтів новинками. Замість старої моделі припливно-витяжної системи з рекуперацією тепла PP 60, вийшла оновлена ​​версія – Push Pull 45. Припливно-витяжна установка Maico PP45 вже активно користується популярністю серед клієнтів, незважаючи на те, що вийшла лише в 2018 році. І це не дивно, адже основними перевагами даного приладу є невеликі габарити і стильний дизайн, який чудово буде виглядати у будь-якому інтер'єрі. А також, покращений двигун, який робить роботу установки ефективнішою. Крім того, корпус покритий шумопоглинаючим покриттям, яке робить роботу техніки практично безшумною.

Push Pull 45 виконаний в різних моделях:

 • PP 45 K з електричною заслінкою.
 • PP 45 O з ручною заслінкою.
 • PP 45 RC з радіоуправлінням та електричною заслінкою.
Товари зі статті

Прилад вбудовується в отвір або укіс стіни та виробляє повітрообмін між вулицею і приміщенням. Установку сміливо можна назвати енергозберігаючою, оскільки вона виконана за типом А +. Крім того, після вимикання заслінка автоматично закривається, і прилад не споживає електроенергію (PP 45 K і PP 45 RC). Для зручності використання PP45 оснащений додатковими аксесуарами, які ви можете придбати самостійно.

Потрібна припливно-витяжна установка?

Комплектуючі MAICO PP 45

До складу базової моделі входять:

 • Керамічний теплообмінник і вентилятор, які гарантують високу продуктивність і коефіцієнт ефективності рекуперації тепла 83.5%;
 • Внутрішня кришка з приводом заслінки;
 • Фільтри G2 і G3. G3 встановлюються зовні і очищають повітря від великих часток і іншого негативного впливу зовнішнього середовища, G2 для внутрішнього встановлення, створений з більш щільного матеріалу і фільтрує повітря від пилу та інших дрібних частинок.
Розміри вентилятора
Розміри вентилятора

Для повноцінної роботи пристрою цих деталей недостатньо, тому потрібні додаткові елементи: пульт управління (RLS 45 K, RLS 45 O) або радіовимикач для моделі PP 45 RC (DS 45 RC); втулка для монтажу (PP 45 RHK); пластмасова кришка (PP 45 AK).

За допомогою припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла Push Pull 45 у вашому домі завжди будуть оптимальні умови для підтримки здоров'я і сприятливого стану людини. Придбати дану модель і всі необхідні аксесуари ви можете в компанії Альтер Ейр. За більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефону 0-800-33-08-28.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Маргарита

  Отличная и полезная информация. Получается прекрасная альтернатива системе вентиляции. Очень нужное приспособление.

 • 5 / 5

  Дмитрий

  Из статьи узнал, что это довольно мощная и одновременно компактная штука. Подскажите, сколько их нужно штук в доме с площадью 110 квадратов. Спасибо.

 • Альтер Эйр

  Уважаемый Дмитрий, их количество зависит не от общей площади дома, а от количества комнат в нем. Более подробную информацию вы можете получить позвонить на наш телефон или оставив заявку на сайте.