Мідна труба для кондиціонера від Majdanpek і Halcor в магазині Alter Air

Автор запису
17 лют 2016
4 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Компанія Альтер Ейр розпочала співпрацю з компаніями-виробниками комплектуючих товарів для кондиціонерів та іншої холодильної техніки. Тепер ви можете придбати у нас не тільки кліматичну техніку, зокрема кондиціонери, але і різні деталі, необхідні для їх монтажу та експлуатації.

В асортименті товарів тепер є мідні труби для кондиціонерів фірм Majdanpek і Halcor, які продаються в бухтах від 45 метрів і прутах від 5 метрів. Широкий асортимент діаметрів труб дозволяє підібрати найбільш оптимальний варіант для створення необхідного тиску в магістралі холодоагенту.

Замовте труби та інші комплектуючі

Завдяки використанню якісної міді, труби для кондиціонера не будуть окислюватися, а необхідну форму надати їм дуже легко.

Також в наявності є жорсткі і спіральні дренажні трубки для відведення конденсату з внутрішнього блоку кондиціонера, різні кронштейни, які дозволять здійснити монтаж зовнішнього блоку будь-яких розмірів. Спеціальні каучукові ізолятори K-Flex не зазнають впливу високих або низьких температур і забезпечують теплоізоляцію труб кондиціонера.

Придбати комплектуючі матеріали для кондиціонера ви можете, звернувшись до фахівців Альтер Ейр за вказаними телефонами. Також наша компанія здійснює монтаж кондиціонерів в Києві та області, до вартості якого входять всі необхідні для встановлення кондиціонера деталі.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні