Сприятливий мікроклімат з Mitsubishi Electric

Автор запису
30 тра 2018
8 хв читання
4 коментарі
5 / 5

Кондиціонер. Що це таке?

Кондиціонери Mitsubishi Electric різних кольорів та моделей

Кліматична техніка стала необхідним атрибутом у кожному приміщенні, оскільки організувати сприятливий мікроклімат за допомогою природного провітрювання неможливо. Через високі температурні показники літнім періодом, підвищеної загазованості повітря від автомобілів, заводських викидів у атмосферу і шуму великого міста, відкрите вікно не приносить належної користі. Тому для створення оптимальних кліматичних умов у приміщенні, використовують кондиціонери.  

Основне призначення даного пристрою - це охолодження повітря в спекотну пору року. Зараз кондиціонери виконують різні функції, які приводять у норму не тільки температурні показники, а й відносну вологість, здійснюють ефективний повітрообмін, контролюють швидкість руху повітря і вміст у ньому твердих частинок. Тому до вибору подібної техніки потрібно підходити з належною увагою.

Новинка від Mitsubishi Electric

Компанія Mitsubishi заснована в 1921 році в Японії. Як не дивно, але спочатку основним продуктом виробництва були мотори для судів. І тільки у 1960 році на світ з'явилася перша побутова техніка, в тому числі й кондиціонери Mitsubishi Electric. Компанія стрімко зайняла лідируючі позиції на світовому ринку. І це не дивно, так як вони приділяють особливу увагу кожному аспекту виробництва, починаючи від естетичного виду обладнання, закінчуючи його функціональними показниками.

Товари зі статті

Нещодавно компанія випустила нову лінійку кондиціонерів "LN" – преміум інвертор, в якій зібрані всі кращі характеристики кліматичної техніки. В першу чергу, варто звернути увагу на дизайн. Магазини кліматичної техніки в Києві пропонують чотири колірні рішення:

 • натуральний білий;
 • перламутровий білий;
 • чорний онікс;
 • рубіново-червоний.
Mitsubishi Electric в дизайні інтер'єру

Таким чином, ви можете вибрати відповідний колір для свого інтер'єру. Зовнішній вигляд обладнання не відрізняється зайвою ексцентричністю. Внутрішній блок досить простий: прямі лінії, прості форми, сувора геометрія і невеликі габарити. Такий дизайн техніки ніколи не вийде з моди і буде окрасою як в маленькій затишній квартирі, так і в строгому офісі.

Але дизайн не є основною перевагою даного модельного ряду. На особливу увагу заслуговує функціональне наповнення. Виробники намагалися поєднати в одному кондиціонері функції, які часто виконує кілька продуктів кліматичної техніки.  

Моделі оснащені датчиком «3D I-SEE», який створює тривимірну температурну картину приміщення, таким чином він визначає наявність і кількість людей у кімнаті. Після цього у бік людини спрямовуються або відводяться повітряні потоки. Якщо у приміщенні нікого немає більше ніж 60 хвилин, автоматично спрацьовує черговий економічний режим. Ця функція допоможе значно зменшити використання електроенергії.

Підібрати вам підхожий кондиціонер?

Так само варто сказати і про систему знезараження і фільтрації повітря «Plasma Barrier Coating». З такою функцією ви можете бути впевнені, що будете дихати кришталево чистим повітрям. У лабораторіях проводилися спеціальні дослідження, результати яких показали, що під час роботи кондиціонер усуває сигаретний дим, пил, вовну тварин і навіть бактерії вірусу грипу на 99%.  

У деяких моделях виконання зовнішнього блоку ZUBODAN. Це означає, що кондиціонер може працювати не тільки влітку, а й в зимовий період в режимі обігріву. Устаткування працює при температурі до -25 градусів, не втрачаючи ефективності. Таким чином ви можете прогріти ті кімнати, де тепла від централізованого опалення не вистачає.

Вбудований wi-fi модуль призначений для максимально комфортного і легкого управління пристроєм. Тепер можна регулювати роботу кондиціонера за допомогою смартфона або планшета. Компанія Mitsubishi Electric розробила додаток, який передбачає і дистанційне керування. Ви можете підготувати найоптимальніші температурні показники навіть не перебуваючи у приміщенні.

Технічні характеристики кондиціонерів Mitsubishi Electric

 Крім перерахованих вище функцій, серія "LN" - Преміум інвертор володіє такими перевагами:

 • Таймер;
 • Нічний режим;
 • Можливість підключення до мульти-спліт систем;
 • Гібридним покриттям від бруду і пилу;
 • Складна система жалюзі.

Компанія Mitsubishi Electric подбала про те, щоб у вашому будинку, квартирі або офісі був сприятливий мікроклімат цілий рік. Ці кондиціонери будуть не тільки прикрасою приміщення, а й виконувати широкий спектр функцій. Детальну консультацію з підбору обладнання ви можете отримати в компанії Альтер Ейр, зателефонувавши за телефоном 0800336124 або відправити заявку на безкоштовний зворотний дзвінок.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Кристина

  Спасибо автору, очень познавательная статья. Обычно, когда появляется новинка, очень трудно найти о ней информацию. А здесь все описано и серии и характеристики. Можно сразу и сравнить. Пишите таких статей по-больше.

 • 5 / 5

  Анна

  Все детально описали, теперь все понятно, только жаль, что такие таблицы нельзя сравнить с другими характеристиками кондиционеров.

 • Альтер Эйр

  Добрый день, Анна. На нашем сайте есть возможность сравнить характеристики товара, в этом вам поможет иконка весов в правом верхнем углу.

 • 5 / 5

  Лариса

  Очень стильный дизайн. По сути об этой серии узнала из вашего материала. Очень интересно было, спасибо. Отличный вариант для спальни!