Увага! Можливі неполадки в роботі вентиляційних установок Systemair Save VTC 300 і Save VTC 700

Автор запису
17 лют 2016
4 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Оновлення (від 13.10.2016): Компанія Systemair підтвердила, що проблема з автоматикою вентиляційних установок Systemair Save VTC вирішена. Нове обладнання випускається без дефектів і відповідає всім необхідним стандартам.

Письмо о приостановлении производства установок

Компанія Альтер Ейр попереджає своїх клієнтів про можливі неполадки в роботі вентиляційних установок Systemair Save VTC 300 і Save VTC 700.

Представництво компанії Systemair в Україні надіслало всім офіційним дилерам лист, що інформує про тимчасове зупинення випуску даних моделей.

Причиною такого рішення стала несправність, у зв'язку з якою на невелику кількість виготовлених вентиляційних агрегатів виникає сигнал аварії клапана байпаса.

Компанія заявляє, що в даний момент ведуться роботи по виявленню причин збою, а виробництво установок відновиться одразу після усунення цього дефекту.

Ця несправність НЕ критична, а в зоні ризику знаходиться лише маленький відсоток вентиляційних агрегатів, однак якщо ви виявили якісь неполадки в роботі установок Systemair Save VTC 300 або Save VTC 700, зв'яжіться зі спеціалістами Альтер Ейр за телефонами 0800330828, (044) 223-42-42 для отримання консультації і вирішення цієї проблеми.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні