Вентиляція майбутнього з MAICO ER

Автор запису
15 тра 2018
6 хв читання
1 коментар
5 / 5

Вже 90 років компанія MAICO продовжує дивувати своїх клієнтів по всьому світу. Щороку у них проектуються і розробляються тисячі вентиляторів і комплектуючих вентиляційних систем для побутового та промислового застосування. Понад 10 мільйонів вентиляторів було випущено, і на цьому компанія не зупиняється. Вийшла нова серія витяжних вентиляторів MAICO ER, яка об'єднує в собі новітні інноваційні розробки провідних інженерів Європи, стильний дизайн і високу якість.

Складові MAICO ER
MAICO ER

MAICO ER вже зарекомендувала себе на європейському ринку як ефективний і довгостроковий продукт, з рядом переваг. Основною відмінністю від попередньої серії є можливість замінити передню панель на більш функціональну. Раніше витяжні вентилятори серії ER ідентифікувалися за допомогою додаткових артикулів, і кожна модель виконувала певне завдання, яку змінити було неможливо. Основні складовими старої серії були: корпус для прихованого монтажу, вентиляторний вузол і передня панель.

Остання серія витяжних вентиляторів MAICO комплектується таким чином, щоб при бажанні ви могли змінити передню панель і тим самим змінити функціональність даного пристрою.

Товари зі статті

Витяжний вентилятор MAICO ER складається з наступних комплектуючих:

  • Корпус для прихованого монтажу ER-GH. Установка корпусу стала простіше з появою переналагоджуваної патрубка. Крім того, вогнестійкі пластмасові частини корпусу і наявність захисної кришки від штукатурки будуть додатковою гарантією для вашого вентилятора.
  • Вентиляторний вузол ER-EC. Це основна складова витяжного вентилятора. Тому основною перевагою ER-EC є висока потужність, продуктивність і безшумність роботи. Вентиляторний вузол легко монтується в корпус, що дає можливість зняти і почистити його самостійно. Замінити фільтри так само можна без додаткових інструментів, що дозволить заощадити на додатковому сервісі.
  • Знімна передня панель (ER-A, ER-AK, ER-AH, ER-AB). Якраз можливість вибору передньої панелі і є основною перевагою витяжних вентиляторів MAICO ER.


Кожна панель має своє функціональне навантаження. Модель ER-A - стандартна панель, без додаткових завдань. Виконує естетичну функцію, приховуючи нутрощі вентилятора. Передня панель ER-AK оснащена інтелектуальним модулем часу, що дозволяє самостійно регулювати час і тривалість роботи вентилятора. Чудово підходить для встановлення на кухні, щоб регулярно очищати повітря від запаху їжі і кіптяви. ER-AH так само забезпечена інтелектуальним модулем часу і регулюванням з датчиком вологості. Витяжні вентилятори з такою панеллю рекомендується встановлювати в кімнатах з підвищеною вологістю (наприклад, ванна). Ця модель дозволить уникнути появу різного роду грибків і плісняви, які згубно впливають на здоров'я людини. Передня панель ER-AB виконана з датчиком руху та інтелектуальним модулем часу. Ідеальний варіант для встановлення в санвузлах. Датчик руху дозволяє знизити енерговитрати і тим самим зберегти бюджет. Так само кожна модель передньої панелі оснащена світлодіодним індикатором необхідності зміни фільтра.

новые Maico ER

Компанія MAICO максимально удосконалила витяжні вентилятори, надавши вибір своїм клієнтам. Тепер ви можете придбати готовий вентилятор MAICO ER з необхідною вам панеллю, і при бажанні докупити решту моделей панелей, щоб в подальшому змінити функціональність пристрою. З компанією MAICO в вашому домі завжди буде чисте і свіже повітря.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
  • 5 / 5

    Екатерина

    Вот это очень хорошие вентиляторы. Сразу купила, а потом уже нашла информацию о них. Информация подана очень интересно и доступно.