Установками Maico тепер можна управляти і з Android! Новий додаток air @ home для Android.

Автор запису
30 лис 2017
4 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Гарна новина для власників девайсів з Android - додаток для управління вентиляційними установками Maico WS тепер є не тільки для IOS, а й для Android! А це означає, що тепер неважливо який девайс у вас або ваших домочадців, адже керувати роботою системи вентиляції можна з будь-якого смартфона. Нагадаємо, що раніше додаток було доступним лише на IOS, що було не дуже зручно для користувачів Android.

Приклад інтерфейсу з додатку air@home
Приклад інтерфейсу з додатку air@home

Про переваги додатки air @ home:

  • Уніфікований інтерфейс з інтуїтивно зрозумілими елементами.
  • Функціонал програм на різних операційних системах однаковий.
  • Можливість контролю і управління в будь-який час і в будь-якому місці. Ви тільки уявіть, як це зручно: лежиш на дивані, знаходишся на роботі, на вулиці, в машині - мікроклімат будинку або офісу завжди під контролем. Головне, щоб під рукою завжди був смартфон.
  • Можливість відстеження температури, вологості і рівня забрудненості повітря в приміщенні.
  • Захищені дані.

Як результат всього цього - здоровий мікроклімат будинку, який ви створюєте самі! Зустрітися з новинкою першими на Google Play Store! Припливно-витяжні установки Maico в нашому каталозі!

Також рекомендуємо ознайомитися з нашим обширним порівнянням вентиляційних установок Maico WS і Jablotron Futura. Для переконливості ми провели експеримент в нашому офісі і ділимося результатами в статті. Будьте в курсі!

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні