Maico випустив нову модель PushPull - PPB 30!

Автор запису
02 тра 2018
5 хв читання
1 коментар
5 / 5

Компанія Maico знову радує нас новинками – вийшла нова модель легендарної припливно-витяжної установки з рекуперацією – Maico PPB 30. Це приточно-витяжна установка невеликих розмірів, яка встановлюється в отвір зовнішньої стіни і регулює повітрообмін в приміщенні.

Припливно-витяжна установка Maico PPB 30
Припливно-витяжна установка Maico PPB 30

Головна родзинка системи Maico PPB 30 – принцип подачі повітря. Якщо в попередній системі з одного боку був забір повітря, а з другої – подача, то Maico PPB 30 може одночасно працювати і в режимі витяжної, і в режимі припливної вентиляції. Для цього виробник передбачив два встроєних вентилятора і два теплообмінника, а також спеціальну зовнішню рещітку з окремими секціями.

Товари зі статті

Можливість роботи в балансі дарує користувачам нового Maico PushPull 30 ще один приємний бонус – тепер його можна використовувати у ванній кімнаті, санвузлі і кухні. Але важливо пам'ятати, що пристрій можна змонтувати тільки на зовнішній стіні і в приміщенні, де немає виходу вентиляційного каналу.

Шукаєте припливно-витяжну установку?

Всі інші параметри залишилися незмінними: пристрій такий же продуктивний, безшумний, енергоефективний і функціональний. Управління такою системою відбувається завдяки пультів управління RLS 45 K або RLS 45 O.

Розробка німецьких інженерів компанії - Maico PPB 30 дозволить побудувати збалансовану вентиляцію, яку можна застосувати навіть в таких приміщеннях, як ванна кімната, санвузол і кухня, що було недоступне для попередніх представників серії.

Як виглядає нова приточно-витяжна установка Maico PPB 30 (PushPull)

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
  • 5 / 5

    Елизавета

    Спасибо за доступную и интересную информацию. Чаще всего на подобных сайтах очень тяжело найти что-то понятное для людей, которые не разбираются в подобном оборудовании. Здесь все очень ясно изложено.