Обігрівачі Ballu: принцип роботи, особливості та характеристики

Автор запису
17 лют 2016
5 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Компанія Ballu, один з лідерів ринку кліматичної техніки. Продукція компанії – це відмінне співвідношення ціни та якості, завдяки цьому компанія завоювала велику кількість шанувальників.

Коли наступає похолодання, люди все частіше починають піклуватися про тепло в своєму будинку. Відмінним вибором для опалення вашого будинку можна назвати конвекторні обігрівачі Ballu.

Компанія Ballu представляє сучасні моделі конвекторні обігрівачі Ballu Camino і Ballu Nordway. Основною відмінністю настінних обігрівачів Ballu можна назвати приємний зовнішній вигляд, що є чи не найважливішим критерієм для покупця після продуктивності.

Замовте обігрівач Ballu

Принцип роботи конвекторів Ballu

Обігрівачі Ballu працюють за принципом природної конвекції. Холодне повітря завжди знаходиться внизу приміщення, проходячи через конвекторний обігрівач, нагрівається і піднімається вгору. Для того щоб полегшити використання обігрівачів, в комплект поставки входять знімні колеса. Якщо не хочете кріпити конвектор на стіну ви можете постійно переміщати обігрівач в приміщенні.за допомогою коліщат.

Принцип роботи обігрівача Ballu

Корпус настінного обігрівача Ballu

Завдяки унікальній конструкції корпусу, обігрівачі Ballu працюють набагато ефективніше. Стриманий сучасний дизайн корпусу дозволяє з легкістю вписатися в будь-який інтер'єр. Корпус обігрівача не сильно нагрівається, що дозволяє використовувати конвектор в приміщеннях, де є діти. Не менш важливим є факт того, що корпуси обігрівачів Ballu захищені від вологи, завдяки цьому ви можете використовувати конвектор в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості.

Електричні конвектори Ballu
Нагрівальний елемент обігрівача Ballu

Особливість конструкції нагрівального елемента обігрівача

Нагрівальний елемент обігрівачів Ballu захищений від перегріву, ви можете бути впевненими в надійності свого обігрівача. Нагрівальний елемент спроектований так, щоб збільшити тепловіддачу агрегату. Він виконаний в х-подібній формі, виготовлений з алюмінію. Фахівці довели, що термін служби нагрівального елемента Ballu близько 20 років. Нагрівальний елемент моментально набирає температуру, що виключає осушення повітря.

Термостат в конвекторах Ballu

Всі обігрівачі Ballu поставляються з механічними термостатами, які давно зарекомендували себе як надійні. Такі термостати дозволяють підтримувати температуру в приміщенні з точністю до 1º С.

Термостат в конвекторах Ballu

Крім запропонованих моделей, на сайті інтернет-магазину компанії Альтер Ейр ви можете знайти велику кількість такого обладнання за розумною ціною.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні