Очищувачі повітря Daikin: принцип роботи та особливості

Автор запису
17 лют 2016
6 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Очищувач повітря Daikin

Сучасний ритм життя і стрімкий розвиток технологій змушує нас по-новому дивитися на комфорт у квартирі або будинку. У цьому нам допомагає побутова техніка, яка не тільки готує і пере, але і створює комфортний мікроклімат приміщення. Якщо такі пристрої як кондиціонери давно стали невід'ємною частиною нашого життя, то очищувачі повітря ще не отримали широкого поширення. Багато хто навіть не знає про такий вельми корисний, а часом і незамінний агрегат, який наповнює житлове приміщення якісно очищеним повітрям.

Для чого потрібні очищувачі повітря?

Ні для кого не секрет, що екологічна ситуація в нашій країні перебуває, прямо скажемо, в жалюгідному стані. Вихлопні гази автомобілів, смог, викиди різних фабрик, заводів та інших виробництв – ось далеко не повний перелік ворогів людського організму. Кожен день наші легені піддаються їх пагубному впливу чадного газу, двоокису азоту, формальдегіду і багатьом іншим шкідливим утворенням у повітрі. Не кажучи вже про різні бактерії, віруси і алергени, якими рясніє повітря в погано провітрюваному приміщенні.

Кондиціонер і вентиляція, на жаль, не здатні на всі 100% вирішити проблему очищення повітря. Дане обладнання, перш за все, виконує свою основну функцію – охолодження повітря в приміщенні або приплив і витяжку повітря з кімнати. Навіть пристрої з функцією знезараження не можуть повною мірою замінити очищувач повітря, основною і єдиною функцією яких є саме очищення повітря.

Компанія Alter Air пропонує Вашій увазі побутові очищувачі повітря Daikin, які характеризуються еталонною якістю і ефективністю.

Допомогти вибрати ефективний очищувач?

Чому саме Daikin?

Японський бренд Daikin не потребує зайвих уявлень і дифірамбів – це просто кращий у світі виробник кондиціонерів та іншого кліматичного устаткування. Продукція компанії поєднує в собі новітні технології, максимальну ефективність і надійність, а також широкий ціновий діапазон, що дозволяє кожному клієнтові підібрати обладнання, яке йому по кишені.

Як працюють очисники повітря Daikin?

Дайкін повітроочищувач має наступний принцип роботи. Повітря, яке забирається з приміщення, проходить через спеціально розроблені очисні фільтри, віддає всі зайві мікрочастинки та вже повністю чисте і знезаражене подається назад у кімнату. Так, з повітря видаляються пил, віруси, грибки та інші, шкідливі для людського організму речовини й мікроорганізми.

Схема работы очистителя воздуха

Побутові очищувачі відрізняються компактними розмірами, в більшості випадків вони можуть розташовуватися на підлозі, але також його часто ставлять на приліжкову тумбочку, підвіконня або навіть невеликий журнальний столик. Вони характеризуються простим, інтуїтивно зрозумілим керуванням, а також приємним, ретельно продуманим дизайном.

Особливості очищувачів повітря Daikin

Очищувач повітря для квартири Daikin MCK75JVM-K може також зволожувати повітря у приміщенні. Для зручності користування, дані агрегати оснащені таймером, за допомогою якого користувач може задавати необхідний час вимикання пристрою.

Працюючи в нічному режимі, побутовий Daikin очищувач повітря MCK75JVM-K практично безшумийі і не буде заважати вашому сну.

Очисник повітря Daikin MC70L оснащений також функцією іонізації повітря, що також є дуже корисним. Перевагою очищувача-іонізатора повітря Daikin MC70L є те, що він не тільки видаляє пил і мікроорганізми, але й усуває неприємні запахи, зокрема, сигаретний дим.

Підсумок

У висновку можна зробити висновок, що очищувач повітря Daikin – це досить корисний пристрій, який подбає про здоров'я всієї родини. При виборі очисника повітря, краще всього звернутися за порадою до професіоналів, які допоможуть підібрати найоптимальніший для вас варіант обладнання. Компанія Альтер Ейр пропонує свої послуги з вибору та продажу очищувачів повітря Daikin за найнижчою ціною в Україні.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні