Обережно, підробні вентилятори!

Автор запису
17 лют 2016
7 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Дешеві вентилятори

Хто з нас не хоче купити хороший товар за низькою ціною? Напевно, немає таких людей, які відповіли б на це питання негативно. Така суть людини – шукати там, де дешевше, особливо це актуально під час глобальної економічної кризи. Але в гонитві за низькими цінами люди часто зіштовхуються з недобросовісними продавцями і через деякий час шкодують про таку, здавалося б, "вдалу" покупку.

Казка з сумним кінцем

Саме з такою проблемою зіткнувся Сергій К., коли, вибираючи канальний вентилятор Soler&Palau TD Silent, побачив привабливу пропозицію однієї компанії, яка пропонувала даний товар за ціною майже в півтора рази нижче, ніж у решти. Засумнівавшись у достовірності інформації (хтозна що напишуть на сайті), Сергій подзвонив за контактним телефоном. Дійсно, іспанський вентилятор Soler&Palau пропонували за низькою, практично смішною ціною.

Вентилятор Soler&Palau

Причину низької вартості продавці пояснили тим, що їх компанія не робить націнку і працює практично "в нуль", продаючи ці товари. Трохи повагавшись, наш знайомий піддався спокусі і придбав даний агрегат, потай радіючи вдалій покупці. Але казка тривала недовго. Практично відразу після встановлення вентилятор почав сильно шуміти, що надзвичайно здивувало Сергія – адже на всіх сайтах дану модель рекламували як найтихіший канальний вентилято у світі! І якщо з цим прикрим фактом Сергій через тиждень змирився, то доля піднесла йому новий неприємний сюрприз – попрацювавши десь місяць, дане "диво вентиляційної техніки", "вентилятор, який зроблений в Іспанії", як запевняли продавці, раптово перестав працювати. Сергій у розпачі почав телефонувати в компанію, вимагав прислати спеціаліста, але наткнувся на абсолютне нерозуміння: "Ми всього лише інтернет-магазин, сервісними роботами не займаємося" – сказали йому.

Звернувшись в Альтер Ейр споживач описав всю ситуацію. Сервісний відділ компанії, після перевірки і огляду вентилятора, діагностував: перегоріла проводка, яка була низької якості. Крім того, іспанський вентилятор виявився... made in China! На відміну від іспанських аналогів, цей пристрій було виготовлено з низькоякісного пластику – звідси і високий шум при роботі. Крім того, лише дивом вентилятор не загорівся сам – адже він не був виготовлений з термостійкого матеріалу. Природно, ні про які ремонтні роботи не могло бути й мови. Сергію К. довелося купувати новий вентилятор.

Кондиціонування і вентиляція - компанія Альтер Ейр

Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці

На жаль, цей випадок не поодинокий. Наша компанія постійно зіштовхується з подібними ситуаціями. Ми немаємо права давати якісь рекомендації, але можемо акцентувати увагу на деяких аспектах:

  1. При купівлі вентиляційних пристроїв звертайте увагу на компанію –відгуки про неї, а також обов'язково запитайте, чи надають вони сервісне обслуговування пристроїв, і яку дають гарантію на продукцію. Поцікавтеся наявністю відповідних сертифікатів, а також тим, скільки часу компанія працює на ринку.
  2. Не варто довіряти надто низьким цінам – вартість вентилятора повинна входити не тільки з витрат на його виготовлення, але і на транспортування, а також, власне, має бути маржа компанії – ніхто не буде працювати безкоштовно.
  3. Рекомендуємо, щоб монтаж вентиляційного обладнання здійснювала компанія-продавець – у такому разі, ви можете бути впевнені, що підключення здійснено правильно.
Замовте у нас оригінальний вентилятор

Салон кліматичної техніки Альтер Ейр є офіційним дилером компанії Soler&Palau в Україні. У нас ви можете придбати дійсно якісний продукт, надійність якого ми підтверджуємо сертифікатами відповідності. За сім років роботи ми здобули репутацію надійного партнера і дуже дорожимо довірою наших клієнтів.
Крім того, наша компанія займається також встановленням вентиляційного устаткування і несе повну відповідальність за правильне і довговічне його функціонування.
Купуйте вентиляційне обладнання тільки у надійних партнерів.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні