• Головна
 • Статті і новини
 • Чому потрібно звертатися в спеціалізовані компанії для замовлення інженерних товарів і послуг?

Чому потрібно звертатися в спеціалізовані компанії для замовлення інженерних товарів і послуг?

Автор запису
17 лют 2016
9 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Потрібно розуміти, що будь-який інженерний проект, повинен реалізовуватися якісно і виключно фахівцями. Від цього залежить здоров'я і безпека всіх мешканців будинку, працівників офісу і підприємства, в якому передбачається встановлення систем опалення, водопостачання, кондиціонування, вентиляції.

Індивідуальний підхід

Припустимо, що ви вирішили придбати якусь кліматичну техніку в супермаркеті з універсальним асортиментом товарів. На що ви там можете розраховувати? Консультант надасть мінімум інформації про товар, найчастіше це технічні характеристики, і, як максимум, запитає який обсяг приміщення, в якому передбачається встановлення пристрою.

Монтаж припливно-витяжної установки

При цьому, агрегат не буде спеціально підібраний під архітектуру і дизайн інтер'єру вашого будинку, не будуть враховуватися обов'язкові параметри, такі як кількість проживаючих людей і призначення приміщення, виходячи з яких планується встановлення будь-якого кліматичного обладнання.

Швидше за все, запропонують купити товар, який треба швидше реалізувати, мотивуючись тим, що він, нібито, найпопулярніший серед аналогів.

Також, компанії даного типу не пропонують послуги монтажу і сервісу. Тому, якщо товар і буде придбано, то доведеться докладати додаткові зусилля, щоб встановити його гідним чином.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта – це перша і одна з головних причин, чому варто звертатися в спеціалізовану компанію для замовлення послуг.

Спочатку ми визначаємо і вивчаємо потреби і бажання замовника, виходячи з яких, показуємо правильні підходи до вирішення поставлених завдань і пропонуємо такі інженерні системи, які будуть ідеально підходити для конкретного будинку, квартири, офісу або підприємства.

 Індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта

В цей комплексний і раціональний підхід входить постановка конкретної правильної концепції. Вона розробляється з урахуванням таких факторів, як призначення приміщення і кількість осіб, які там будуть жити чи працювати. Відповідно, інженерний проект буде найоптимальнішим і відповідатиме всім вимогам клієнта.

Залежно від концепту відбувається підбір відповідного обладнання. Це можуть бути як бюджетні варіанти, так і системи преміум-класу. Але, в будь-якому випадку, це буде обладнання високої якості і, як правило, від відомих виробників, визнаних на світовому ринку. Ефективність (СОР) пристроїв повинна бути дуже високою, а відсоток продуктивності (ККД) – перевищувати значення аналогічних агрегатів. Дуже важливо, що встановлення інженерних систем різного призначення відбувається таким чином, щоб ні в якому разі не порушувати архітектуру будівлі, а навпаки доповнювати його і гармонійно поєднуватися з інтер'єром приміщення. Компанія Аlter Air надає різний спектр послуг: від водопостачання, водоочистки, опалення, кондиціонування і вентиляції до альтернативної енергетики. Таким чином, будинок буде функціонувати як єдина цілісна кліматична система.

Проєктування

Якщо ви хочете якісно і грамотно реалізувати будь-яку інженерну систему, потрібно розуміти, що ефективність її роботи безпосередньо залежить від правильного проектування, без якого не обійтися. Чому?

Приміром, хочете придбати систему вентиляції, але де її встановити, яким чином і що для цього треба не знаєте. Цього не розповідають і, тим більше, не пояснюють у магазинах, тому що такі рішення приймаються, виходячи з розробленого проекту, де на кресленнях все детально розписано і розраховано кожен міліметр.

Проектування монтажу кліматичних установок

Щоб уникнути проблем з установкою і забезпечити ефективну роботу будь-якої системи опалення, кондиціонування або вентиляція, завжди треба звертатися до професіонала.

Проєктування включає в себе побудову креслень і розробку інженерних проектів, адаптованих під дизайнерське рішення для конкретного приміщення. Ідеальний результат досягається тоді, коли дизайнер-архітектор безпосередньо співпрацює з інженерами. Такий тандем забезпечить чудове рішення і поєднання всіх функціональних систем будинку.

Монтаж

Неякісно змонтована установка веде за собою цілий ряд проблем:

 • знижується ефективність пристрою;
 • подають показники продуктивності;
 • можливі часті поломки, а це вже додаткові витрати на ремонт;
 • порушення дизайну інтер'єру;
 • небезпека під час експлуатації обладнання.

Тому, щоб уникнути подібного роду неприємностей треба, щоб встановленням обладнання займалися виключно фахівці. Адже, від якості монтажу залежить робота установки в цілому.

Монтаж кліматичної установки

Монтажні роботи. Після грамотної постановки концепції, розробки проекту відповідно до архітектури будівлі і бажаним дизайном інтер'єру, підбору якісного обладнання варто приділити увагу монтажним робам.

Встановленням систем, як і попередніми видами діяльності, повинні займатися тільки професіонали. Компанія Alter Air для здійснення монтажних робіт використовує лише високоякісну оцинковану сталь.

Завдяки цьому обладнання відрізняється високою міцністю і довговічністю. Від якості виконання монтажних робіт залежить кінцевий результат.

Саме тому, в салоні кліматичної техніки Alter Air працюють тільки досвідчені фахівці, роботою яких задоволений кожен клієнт, який до нас звертається.

Гарантія

Продав – доставив – інше нас не стосується – це стандартна схема роботи та обов'язків, за якою працюють багато широкопрофільних магазинів. Їхнє завдання – продати товар, а як він буде працювати, через деякий час вийде їз ладу, наскільки він якісний – їх не цікавить. Як кажуть, бачили очі, що вибирали...

Гарантія якості

Гарантійне та післягарантійне зобов'язання. Це важливий пункт серед послуг, які надає компанія Alter Air, тому що ми завжди відповідаємо за якість встановлених систем, монтаж та роботу обладнання, яке клієнт у нас купує.

Тому готові підтримувати реалізований об'єкт (проект) на високому рівні, здійснюючи ремонт обладнання та інші сервісні роботи, які будуть необхідні в процесі експлуатації обладнання.

Також, компанія надає послуги інженерного консалтингу і займається перевіркою вже існуючих проектів, з метою максимального задоволення потреб клієнта в комфорті. Кінцевий 100 % результат складається з:
 • 35% - концепція
 • 35% - проектування
 • 20% - монтаж
 • 10% - гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Як видно з вищенаведеного відсоткового співвідношення, виконання будь-якого роду завдань відіграє велику роль у реалізації кожного окремо взятого проекту.

Переваги

Таким чином, спеціалізована компанія Alter Air має ряд переваг:

 1. Пропонує покупцеві широкий асортимент товарів, включаючи унікальні моделі
 2. Співпраця з виробниками, які надають тільки високоякісне обладнання
 3. Детальний опис принципу роботи кожного пристрою, його характеристик рад по експлуатації , недоліків і переваг
 4. Компанії, які спеціалізується на конкретному сегменті товарів і послуг, що надають своїм клієнтам детальну консультацію
 5. Забезпечується ефективна робота з клієнтами професіоналами в конкретній сфері комплексний підбір обладнання, якісний монтаж і пост сервісні роботи
 6. Надання офіційного гарантійного зобов'язання

Виходячи з перерахованих переваг спеціалізованих компаній, ясно, що звернення до структури такого роду буде правильним рішенням, яке забезпечить бажаний результат.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні