Чому важлива правильна система вентиляції у ванній?

17 лют 2016
8 хв читання
2 коментарі
5 / 5
Вентиляція у ванній кімнаті

Компанія Альтер Ейр надає комплексні послуги по створенню комфортного клімату у вашому домі. Для того, що б ви відчували себе затишно в кожному куточку вашого будинку, необхідно контролювати не тільки температуру, але і рівень вологості повітря в усіх приміщеннях.

Дуже важливим фактором при цьому є система вентиляції у ванній кімнаті. Ванна і санвузол – це ті приміщення, де є постійна концентрація вологи. Вологість повітря не завжди може бути позитивним фактором. Без сумніву, людський організм вимагає правильного рівня вологості, а надмірна волога небезпечна для здоров'я (про користь вологості і як її регулювати ми вже описували в статтях раніше).

Чим шкідлива висока вологість?

Надмірна волога в будь-якому приміщенні призводить до того, що утворюються різні грибки, спори бактерії, цвіль. Потрапляючи через повітря в дихальні шляхи людини, такі елементи можуть завдати здоров'ю непоправної шкоди.

Також висока вологість повітря є шкідливою і для предметів інтер'єру, електротехніки і всього, що знаходиться в цьому приміщенні.

Ванна і санвузол – це місця надмірного скупчення вологи, яка сприяє розмноженню мікроорганізмів. Для того, щоб вберегти себе і своїх близьких від цього, слід з усією серйозністю підходити до питання організації вентиляції в таких приміщеннях.

Підберемо для вас підхожий вентилятор!

Як позбутися високої вологості?

Наша компанія не перший рік працює на ринку вентиляції і кондиціонування. Опираючись на багаторічний досвід, ми можемо сказати, які системи вентиляції у ванних кімнатах і санвузлах працюють найефективніше.

Найпоширенішим способом видалення вологого повітря з ванної або санвузла є використання настінного витяжного вентилятора. Такий вентилятор встановлюється у передбачений для повітря отвір (всі вентилятори, що є на ринку, відповідають монтажним розмірам).

Побутові витяжні вентилятори можуть бути різних розмірів і потужностей. Такі вентилятори представлені в декількох комплектаціях, в залежності від ваших вимог до такого агрегату.

Побутові вентилятори можуть бути як прості, так і з різними датчиками вологості, таймерами вимикання, уповільнення і т. п.

Але це не єдиний спосіб зробити вашу ванну або санвузол, комфортнішим. Можна також використовувати канальні вентилятори, у складі комплексної системи вентиляції всього будинку або окремо для санвузла, при його великих обсягах. Для того, що б такі вентилятори не доставляли вам незручностей і дискомфорту, виробники вивели на ринок шумоізольовані канальні вентилятори.

Товари зі статті

Який побутовий вентилятор вибрати?

Компанія Альтер Ейр представляє вашій увазі цілий ряд продукції найвищої якості від світових виробників вентиляції.

Серед нашого асортименту ви можете побачити побутові вентилятори таких брендів:

Soler&Palau

Бренд, який представлений як стандартними вентиляторами, так і безшумними моделями та ексклюзивною дизайнерською серією Design, яка підійде до будь-якого інтер'єру.

Elicent

Італійські вентилятори середнього цінового сегменту, які представлені серіями E-style, Elegance, Eco і багатьма іншими.

Meltem

Німецький виробник Мелтем пропонує відмінний варіант для вирішення проблеми вентиляції у ванній - витяжні вентилятори відцентрового типу VARIO-II. Про що можна говорити точно - про їх ефективність (в залежності від типорозміру продуктивність пристрою становить 60 або 100 м3/год). Важливий фактор - надійне радіальне колесо. Ціни на вентилятори Meltem радують більше, ніж вартість аналогічних моделей у конкурентів.

Дані вентилятори розміщуються в корпусі, який має на увазі прихований монтаж. Крім того, він оснащений зворотним клапаном, а значить не допустить потрапляння неприємних запахів, пилу назад у ванну кімнату.

Systemair

Вентилятори, які ідеально підійдуть для будь-якої ванної кімнати і забезпечать комфортний повітрообмін з мінімальним рівнем шуму.

Maico

Конструкція цих агрегатів дозволяє їм працювати безперервно протягом тривалого часу. Оснащені спеціальним клапаном, який захищає приміщення від проникнення у нього забрудненого повітря з повітроводів, коли пристрій вимкнено.

Серед канальних вентиляторів особливу увагу потрібно звернути на тихі вентилятори Soler&Palau TD Silent. Дана серія канальних вентиляторів має особливо високі робочі характеристики при невисокому, практично нульовому рівні шуму.

Підсумки

З усього вищесказаного хотілося б виділити основні моменти, на які слід звертати увагу при організації вентиляції у ванній кімнаті:

 1. Не варто нехтувати важливістю вентиляції у ванній кімнаті, так як від цього залежить не тільки комфорт, але і здоров'я.
 2. На ринку представлено безліч різних видів вентиляторів для ванних кімнат, розібратися в якому часто можуть лише фахівці, тому звертайтеся до професіоналів.
 3. Альтер Ейр вже понад 8 років працює на ринку кліматичної техніки, тому звертаючись у нашу компанію, ви отримаєте вичерпну інформацію щодо організації системи вентиляції у ванній кімнаті, отримаєте готове рішення за оптимальною ціною і зможете насолоджуватися комфортом, знаючи, що це абсолютно безпечно для здоров'я!

Щоб отримати більш детальнішу інформацію по вентилятори для ванних кімнат і санвузлів або придбати одну з описаних моделей за найбільш вигідною ціною, звертайтеся в магазин Альтер Ейр.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Евгений

  Покупал в Альтер Эйр вытяжной вентилятор MAICO ER 60 и честно говоря, очень доволен результатом. По факту, с вентилятором совсем другой микроклимат!

 • 5 / 5

  Ирина

  Спасибо за информацию. Не могу избавиться от повышенной влажности в ванной, очень переживаю, что появится грибок. Даже подумать не могла, что вытяжной вентилятор может повлиять на эту ситуацию.