Переваги і недоліки вентиляторів Elicent

Автор запису
17 лют 2016
7 хв читання
3 коментарі
5 / 5
Зміст
 1. Переваги вентиляторів Elicent
 2. Недолік вентиляторів Elicent
 3. Моделі вентиляторів Elicent, які рекомендує компанія Альтер Ейр
  1. Elicent Elegance 100
  2. Elicent E STYLE 100PRO
  3. Elicent TIRAFUMO
 4. Підсумки

Компанія Elicent є дочірнім підприємством німецької компанії Maico.

Вентилятори бренду Elicent

Потужності Elicent знаходяться в Італії, а сама фірма займається виготовленням недорогих і якісних настінних вентиляторів, камінних вентиляторів для збільшення тяги і стелевих агрегатів для забезпечення циркуляції повітря.

На відміну від материнської компанії, Elicent виробляє бюджетні моделі вентиляційних пристроїв.

Салон кліматичної техніки Альтер Ейр вирішив провести невелике дослідження і з'ясувати у користувачів, з якими проблемами вони стикаються при користуванні цими агрегатами і які переваги варто виділити.

Переваги вентиляторів Elicent

Висока якість збірки і комплектуючих матеріалів

Це відзначають всі користувачі. Настінні вентилятори Elicent виготовлені з високоякісного пластику, а конструкція камінного вентилятора Elicent Tirafumo не дозволяє пристрою перегріватися при видаленні гарячого повітря і диму. Особливу увагу слід приділити конструкції зворотного клапана: в побутових вентиляторах даного виробника пластиковий клапан-метелик запобігає потраплянню повітря у приміщення при вимкненому вентиляційному обладнанні.

Потужність

Оскільки настінні вентилятори Elicent знаходяться в одному ціновому сегменті з пристроями Soler&Palau, то їх часто порівнюють. На відміну від основних конкурентів, агрегати Elicent відрізняються більшою потужністю, що дозволяє використовувати їх спільно з системами повітроводів більшої довжини і з великою кількістю вигинів.

Ергономічна конструкція

Дизайнери компанії Elicent постаралися на славу — побутові вентилятори компанії без перебільшення являють собою витвір мистецтва й ідеально підійдуть для використання в будь-якому приміщенні.

Недолік вентиляторів Elicent

Високий рівень шуму. Збільшення потужності і продуктивності вентиляторів Elicent спричинило підвищення звукових характеристик пристрою при роботі. Тому дані побутові агрегати практично не використовуються в приміщеннях з високими вимогами щодо рівня шуму, поступаючись більш тихішим Soler&Palau або дорожчим, але безшумним Maico.

Важливо розуміти, що виділення сильних і слабких сторін вентиляторів Elicent вельми умовно. У будь-якому випадку, купуючи дані побутові пристрої, ви отримуєте товар, який за технічними характеристиками і якістю значно перевершує вентилятори вітчизняного або китайського виробництва.
Настінні агрегати Elicent прослужать вам вірою і правдою довгі роки, а фахівці салону кліматичної техніки Альтер Ейр допоможуть підібрати обладнання, яке підійде саме вам. Також у нашому інтернет-магазині ви можете купити вентилятори Elicent і отримати кваліфіковані послуги в області вентиляції і кондиціонування приміщень.

Моделі вентиляторів Elicent, які рекомендує компанія Альтер Ейр

Elicent Elegance 100
Elicent Elegance 100

Elicent Elegance 100

В основному дана модель вентиляторів Elicent Elegance 100 використовується для встановлення у ванних кімнатах і санвузлах.

Має приємний непомітний дизайн, тому добре підійде під будь-який інтер'єр.

Вентилятор може працювати як в короткочасному режимі, так і тривалий період не вимикаючись (до 30 тис. годин безперервної роботи).

Конструкція вентилятора розроблена таким чином, що всмоктування повітря здійснюється з 4 сторін. Це дозволяє ефективно і рівномірно виводити повітря з приміщення.

Elicent E STYLE 100 PRO
Elicent E STYLE 100 PRO

Elicent E STYLE 100PRO

Тип вентиляторів Elicent E STYLE 100 PRO відрізняється відносно невисокими шумовими характеристиками.

Вентилятор забирає погане повітря з приміщення і викидає його у повітровід або безпосередньо на вулицю.

Щоб запобігти потраплянню обробленого повітря назад в приміщення, вентилятор оснащений якісними зворотними клапанами з ударостійкого пластику та утримуючою пружиною.

Elicent TIRAFUMO
Elicent TIRAFUMO

Elicent TIRAFUMO

Elicent TIRAFUMO — це камінний вентилятор, який призначений для видалення диму з каміну і монтується на даху.

Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі, тому він не піддається корозії і прослужить довгі роки при будь-яких погодних умовах.

Поставляється повністю в зібраному вигляді, тому його варто лише підняти на дах і під'єднати до джерела електроенергії.

Підсумки

 1. Вентилятори бренду Elicent — це якість, надійність, неперевершений дизайн і висока продуктивність. Вибираючи цю марку, ви можете бути впевнені, що її продукція прослужить вам довгі роки і щодня буде підтримувати комфорт у вашому приміщенні.
 2. Існує велика кількість вентиляторів Elicent в залежності від функціонального призначення, сфери застосування, а також вартості.
 3. Звертаючись в компанію Альтер Ейр, ви зможете отримати професійну консультацію і вибрати найбільш підходящу модель вентилятора для вашого будинку.
Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Сергей

  Каминные вентиляторы tirafuma на порядок лучше от tiracamino

 • 5 / 5

  Егор

  Спасибо за интересный материал! Очень доступно написано и полезно для человека который как раз выбирает вытяжные вентиляторы.

 • 5 / 5

  Мария

  О, у меня как раз стоит Elicent в ванной комнате. Просто замечательное оборудование. Работает на 100%!