Припливно-витяжна установка Mitsubishi Electric – повітрообмін преміум-класу

Автор запису
25 лют 2016
8 хв читання
0 коментарів
0 / 5

При організації припливно-витяжної вентиляції останнім часом все частіше застосовують установки з рекуператором тепла, що дозволяє скоротити експлуатаційні витрати. При вентиляції невеликих приміщень (квартир, котеджів, офісів) добре себе зарекомендували вентустановки Lossnay (назва перекладається як "немає втрат"), виробництва компанії Mitsubishi Electric.

 Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric

Рекуператори цих установок дозволяють передавати до 70% енергії від витяжного повітря припливному. Утилізація проводиться не тільки явної, а й прихованої теплоти повітря, а це означає що в рекуператорі вирівнюється не тільки температура між припливним і витяжним повітрям, але й вологовміст. Тобто, молекули води проходять крізь матеріал теплообмінника з витяжного повітря до припливного.

Теплообмінник виготовлений зі спеціального матеріалу, який має виборчу проникність для газів (молекули води крізь нього проходять, а молекули аміаку, вуглекислого газу – ні). Термін служби теплообмінника становить до 10 років. Вентиляційні установки дозволяють працювати в режимах як перевищення припливу над витяжкою, так і навпаки – перевищення витяжки над припливом. Установки повністю укомплектовані системою автоматики, яка контролює роботу самої установки, а також дозволяє керувати зовнішніми додатковими пристроями (електрокалорифер). Управління установками здійснюється за допомогою провідного виносного пульту.
Лінійка вентиляційного обладнання Lossnay (Лосней) складається з декількох моделей обладнання різних типорозмірів.

Типи і моделі установок Mitsubishi Electric

Припливно-витяжна Mitsubishi Electric VL 100U E

 Mitsubishi Electric VL 100U E
Mitsubishi Electric VL 100U E

Дана установка монтується на стіні. Повітря подається і відводиться від установки через два отвори діаметром 75 мм.

Мінімальна витрата складає 65 м³/год, максимальна – 105 м³/год.

Споживана електрична потужність – 0,026 кВт.

Застосовувуються ці припливно-витяжні установки Mitsubishi Electric VL-100EU5-E часто в тих приміщеннях, де пред'являються високі вимоги до дизайну кліматичної техніки.

За рахунок стильного зовнішнього вигляду, який швидше нагадує настінний кондиціонер, такий агрегат підійде під будь-який інтер'єр.

Підстелева установка LGH-40ES-E

 Mitsubishi Electric LGH-40ES-E
Mitsubishi Electric LGH-40ES-E

Дана установка монтується під стелею. Повітря подається і відводиться від установки через два отвори діаметром 200 мм.

Мінімальна витрата складає 250 м³/год, максимальна – 400 м³/годину.

Споживана електрична потужність – 0,146 кВт.

Припливно-витяжна установка Mitsubishi Electric LGH-40ES-E відрізняється високою продуктивністю і економічністю в експлуатації: використовуючи дане обладнання ви зможете ефективно вирішувати завдання припливу свіжого повітря і видалення відпрацьованого, при цьому не вдаючись до істотних витрат енергоресурсів на її роботу.

Вентустановка LGH-50RSDC-E універсального монтажу

 Mitsubishi Electric LGH-50RSDC-E
Mitsubishi Electric LGH-50RSDC-E

Установка монтується за підвісною стелею або вертикально на підлозі. Мінімальний витрата складає 90 м³/год, максимальний – 395 м³/годину. Споживана електрична потужність – 0,165 кВт.

Гарантований діапазон зовнішніх температур від -100°С до +460°С. При температурах нижче -100°С необхідно додатково використовувати повітряний калорифер. Обладнання призначене для автономної роботи.

Перевагою канальної вентустановки Mitsubishi Electric LGH-50RSDC-E є міцний корпус, що надійно захищає її від зовнішніх атмосферних впливів, а також можливих механічних пошкоджень.

Антикорозійний захист запобігає негативному впливу вологи на внутрішні елементи припливно-витяжної установки даної моделі.

Вентустановка LGH-200RX5-E універсального монтажу

 Mitsubishi Electric LGH-200RX5-E
Mitsubishi Electric LGH-200RX5-E

Установки монтуються за підвісною стелею або вертикально на підлозі. Мінімальна витрата складає 120 м³/год, максимальна – 2000 м³/год. Споживана електрична потужність від 0,100 кВт до 1,050 кВт.

Гарантований діапазон зовнішніх температур від -100°С до +460°С. При температурах нижче -100°С необхідно додатково використовувати повітряний калорифер.

Обладнання Mitsubishi Electric LGH-200RX5-E призначене як для автономної роботи, так і для спільної роботи з кондиціонерами серії Mr. Slim і мультизональної системи City Multi (Сіті Мульті).

Управління установками Mitsubishi Electric Lossnay

Пульт управління PZ-60DR-E установками Lossnay дозволяє побачити на дисплеї в доступній формі наступні параметри:

  • режим роботи устаткування;
  • відображення кодів помилок;
  • швидкість обертання вентиляторів (наднизька, низька, висока, надвисока);
  • індикатори «Очистити фільтр і теплообмінний елемент Lossnay»;
  • індикатор таймеру.
Управління установками Mitsubishi Electric Lossnay
Управління установками Mitsubishi Electric Lossnay

Керувати роботою установки просто і пульт дозволяє налаштувати роботу вентагрегата під конкретні параметри, актуальні в даний момент.

Купуючи вентиляційне обладнання бренду Mitsubishi Electric, зокрема припливно-витяжні установки, ви можете бути впевнені в абсолютній якості даної техніки.

Високі показники ефективності роботи в поєднанні з енергозбереженням роблять це обладнання незамінним в приміщеннях як побутового, так і адміністративного або промислового типу.

Шукаєте припливно-витяжну установку?

Компанія Альтер Ейр є офіційним представником торгової марки Mitsubishi Electric на території України, тому ми надаємо тільки сертифіковану продукцію цього бренду з усіма необхідними документами. За додатковою консультацією фахівця або з питань отримання знижки на вентиляційні установки Mitsubishi Electric звертайтеся в компанію Альтер Ейр.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні