Особливості проєктування та монтажу вентиляції

Автор запису
17 лют 2016
8 хв читання
2 коментарі
5 / 5

Правильна вентиляція в приміщенні є одним з найбільш важливих факторів, які необхідні для підтримки комфортного мікроклімату. Залежно від рівня складності вентиляція може виконувати різноманітні функції: від банальної витяжки повітря з невеликих приміщень (настінні вентилятори) до забезпечення повного повітрообміну, споживаючи мінімальну кількість енергії (припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла).

Проєктування систем вентиляції приміщення

Природно, проєктування вентиляції здійснюється в залежності від типу приміщення, його призначення й інших факторів. Для початку проектування вентиляції Замовник повинен скласти технічне завдання, яке він подає у проектну компанію. Технічне завдання включає в себе опис приміщення, його розміри і призначення, а також велику кількість інших факторів. Хороша організація, яка займається проектуванням систем вентиляції, допоможе клієнту скласти технічне завдання, в більшості випадків буде необхідний план приміщення, яке збираються вентилювати. Технічне завдання — основні умови, необхідні при проектуванні систем вентиляції приміщення.

У відповідь на надане технічне завдання, наші інженери надають вам попередній проект і пояснюють основну концепцію. Якщо ви, як Замовник, згодні з даною концепцією, в найкоротші терміни здійснюється повний розрахунок системи вентиляції того чи іншого будинку.

Важливо пам'ятати, що якщо проєктування систем вентиляції здійснюється на стадії будівництва будинку, то відпадає необхідність складного монтажу системи, а всі складові елементи вентиляції з легкістю маскуються.

Як правильно спроєктувати систему вентиляції будь-якої складності, щоб вона працювала якісно і без поломок, розкажуть наші фахівці

Частина 1

Частина 2

Перш, ніж приступити до вибору та купівлі вентиляційного обладнання, варто ретельно і грамотно спроектувати систему вентиляції. Даний процес вбереже вас від помилок, а також допоможе заощадити кошти, необхідні для всіляких переробок вже змонтованої системи. Тому краще спочатку коректно скласти інженерний проект, який буде гарантом ефективної роботи вентобладнання.

Головні етапи проєктування вентиляційної системи

 1. Розрахунок необхідної кількості повітрообміну, з урахуванням всіх габаритних розмірів приміщення, а також встановлених санітарних норм. Це робиться для того, щоб кількість поданого повітря відповідала вимогам і забезпечувала комфорт для користувача.
 2. Розробка принципової схеми. Вона включає в себе аеродинамічний розрахунок або, іншими словами, розрахунок перетину повітряних каналів, і акустичний розрахунок, тобто рівень звукового тиску, який створює система під час роботи.
 3. Безпосередня розробка креслень. На даному етапі промальовуються всі основні елементи системи вентиляції з урахуванням місць розташування обладнання.
 4. Узгодження пакету креслень. Коли всі необхідні креслення готові, слід узгодити їх між проектною організацією, замовником та, можливо, дизайнером.
 5. Монтаж і пусконалагодження системи. Після цього починається процес установки і запуску системи вентиляції, щоб переконатися, що монтаж пройшов успішно.

Приклад системи вентиляції приватного будинку від компанії Альтер Ейр

Приклад системи вентиляції квартири від компанії Альтер Ейр


Якщо всі етапи проектування і завершальний їх монтаж повітроводів та обладнання зроблені грамотно і без помилок, система вентиляції буде працювати з максимальною ефективністю і прослужить вам довгі роки без поломок і частого сервісу. Компанія Альтер Ейр гарантує високу якість наданих послуг в сфері проектування та монтажу вентиляційних систем, тому звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у відмінному результаті.

Три варіанти організації системи вентиляції для дому від Альтер Ейр

Монтаж вентиляції в Києві та області

Якість вентиляції безпосередньо залежить не тільки від проекту й устаткування, але і правильної установки вентиляції.

Монтаж вентиляції повинен здійснюватися професіоналами, оскільки неякісна установка зведе всі зусилля проектувальників до нуля. Природно, про які гарантії якості може йти мова?

Потрібен монтаж систем вентиляції?

Залучення сторонніх монтажних бригад може мати досить сумні наслідки, починаючи від якості монтажу і закінчуючи загальним нерозумінням концепції проекту. Тому компанія Альтер Ейр займається не тільки проектуванням систем вентиляції, але й здійснює монтаж систем вентиляції в приміщенні. Ми гарантуємо, що спроектована система вентиляції буде ефективно і довго працювати. Здійснюючи монтажні роботи, ми беремо на себе зобов'язання і ви можете бути впевнені в якості виконаних робіт.

Обслуговування систем вентиляції ми проводимо не тільки для реалізованих нами проектів, а й для вент. систем встановлених іншими компаніями. Крім того, вам буде економічно вигідно замовляти проект вентиляції, устаткування і монтаж в одному місці — Альтер Ейр надає знижки на повний пакет послуг.

Тобто, звертаючись в компанію Альтер Ейр, ви отримуєте повний комплект послуг по забезпеченню ефективного повітрообміну в приміщенні. Ми займаємося проектуванням та монтажем вентиляції будівель як побутового, так і комерційного і промислового призначення. Ціна монтажу вентиляції в Києві і області залежить від складності проекту.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Егор

  На самом деле очень интересно написано. Очень круто, что у вас есть видеоматериалы с экспертами.

 • 5 / 5

  Марина

  даже представить не могла какой объем работы необходимо проделать, чтоб организовать инженерную систему в доме. У вас очень интересно написано и что важно, очень доступно