Промислові осушувачі повітря, їх види та призначення

Автор запису
17 лют 2016
7 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Зміст
  1. Чому необхідно осушувати повітря в будівлях промислового призначення?
  2. Як боротися з високою відносною вологістю у промислових приміщеннях?
  3. Види промислових осушувачів повітря
  4. Висновок
Промислові осушувачі

Чому необхідно осушувати повітря в будівлях промислового призначення?

Комфортний мікроклімат в промислових приміщеннях - важливий складовий елемент для ведення бізнесу. Насамперед,  це стосується як високотехнологічних виробництв, так і промислових складів. Важливою складовою оптимальних умов є відносна вологість у приміщенні. Висока вологість у виробничих приміщеннях може негативно вплинути на якість технологічного процесу. Крім «стандартних» наслідків у вигляді виникнення цвілі, конденсату на стінах та інших поверхнях, високий рівень відносної вологості в будівлях промислового призначення може суттєво зашкодити технологічному процесу.

Зокрема, ця проблема дуже актуальна при виготовленні або обробці матеріалів, вплив вологи на які призводить до катастрофічних наслідків: це стосується деревообробної і целюлозної промисловості, текстильних й інших цехів. Ще одна проблема, яка може виникнути – вихід з ладу технологічного обладнання внаслідок окислення контактів. У даному випадку промислові верстати не тільки вийдуть з ладу, але і можуть бути небезпечними для працюючих на виробництві людей.Та ж проблема високої відносної вологості стосується підвалів і складів зберігання продукції, особливо в тих сферах, де необхідне тривале зберігання (наприклад, винні погріби). Без складу, в якому продукція може довго зберігатися, не втрачаючи своїх властивостей, не обходиться жоден успішний бізнес.

Підібрати осушувач для підприємства?

Як боротися з високою відносною вологістю у промислових приміщеннях?

Існує два загальноприйнятих способи.

  1. Перший – забезпечення достатньої витяжної вентиляції приміщень, внаслідок чого внутрішнє повітря замінюється зовнішнім, знижуючи рівень вологості. Недоліком такого способу є практична відсутність ефективності при високому рівні відносної вологості ззовні приміщення. Також система вентиляції споживає багато електроенергії через необхідність підігрівати холодне повітря перед подачею до приміщення.
  2. Боротися з високою вологістю в промислових приміщеннях можна, використовуючи промислові осушувачі повітря. Вони відрізняються високою продуктивністю роботи та здатні підтримувати необхідний вміст вологи в повітрі навіть у великих за площею приміщеннях.
Каталог осушувачів

Види промислових осушувачів повітря

Насамперед, класифікація промислових осушувачів повітря залежить від середовища застосування. Варто виділити дві великі підгрупи:

Мобільні пристрої промислового призначення застосовуються для осушення повітря на будівництвах або в приміщеннях, де використання стаціонарних агрегатів не є доцільним рішенням. Класичний приклад мобільного промислового осушувача повітря Dantherm CDT 20

Стаціонарні осушувачі повітря монтуються безпосередньо в промислових приміщеннях чи у сусідніх технічних підсобках. Відмінною характеристикою цих пристроїв є висока продуктивність, можливість роботи при низьких або високих температурах, а також можливість точного регулювання рівня відносної вологості. 

Промислові осушувачі Dantherm

Висновок

Використання осушувачів повітря для підтримки відносної вологості в промислових приміщеннях є необхідною складовою успіху будь-якого підприємства. Це забезпечить стабільну діяльність виробничих цехів і тривале зберігання матеріалів на складах. Найбільш ефективним рішенням буде спільне використання систем вентиляції і осушення повітря, які необхідно грамотно розрахувати.

Інженерний відділ компанії Альтер Ейр грамотно розрахує необхідну продуктивність цих систем і підбере відповідне обладнання. Для отримання детальної інформації, звертайтесь до спеціалістів нашого салону кліматичної техніки. Крім запропонованих моделей, на сайті інтернет-магазину компанії Альтер Ейр Ви можете знайти велику кількість подібних пристроїв за розумною ціною.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні