Промислові вентилятори: типи, особливості

Автор запису
17 лют 2016
5 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Організація вентиляції на складі
Організація вентиляції на складі

Типи промислових вентиляторів

Промислові вентилятори — це механічні пристрої, призначені переміщати значні об'єми повітря або інших газів.

Сфера використання — будівлі промислового призначення та забезпечення повітрообміну в різних технологічних процесах. Також промислові вентилятори можуть використовуватися для охолодження різного роду машин та механізмів.

У більшості будівель промислового призначення досить шумно, тому до промислових вентиляторів рідко висуваються суворі вимоги щодо звукових характеристик, тому виробники всю свою увагу зосереджують на підвищенні надійності пристрою і його потужності.

Для збільшення продуктивності змінюють форму лопатей крильчатки або робочого колеса вентилятора, збільшують їх аеродинамічні особливості. Більшість промислових вентиляторів для збільшення надійності виготовляється з високоякісної листової сталі.

Потрібна консультація?

Існують різні типи промислових вентиляторів

  • промислові осьові вентилятори найчастіше використовуються для настінного монтажу і можуть викидати повітря безпосередньо назовні;
Промислові осьові вентилятори

Найпоширенішими промисловими вентиляторами є промислові канальні вентилятори як для круглих, так і для прямокутних повітроводів.

Характерні особливості промислових вентиляторів

Робота промислових вентиляторів полягає у переміщенні значних обсягів повітря, в тому числі і значної температури.

Промисловий витяжний вентилятор
Промисловий витяжний вентилятор

Для запобігання перегріву безпосередньо самого пристрою, більшість промислових вентиляторів оснащені термоконтактами.

Для зручності обслуговування промислових вентиляторів, вони повинні оснащуватися спеціальною інспекційною кришкою як, наприклад, вентилятори Systemair KT, або мати легкозйомні панелі.

Деякі промислові витяжні вентилятори мають спеціальну зміцнену конструкцію і можуть видаляти вибухонебезпечні гази або працювати в екстремальному середовищі, як Salda VKS. Для таких агрегатів необхідно не тільки збільшити міцність і надійність конструкції, але і винести або захистити клемну коробку для підключення електроз'єднань.

Управління швидкістю обертання промислових витяжних вентиляторів здійснюється за допомогою спеціальних трансформаторів, так як це реалізовано в канальних вентиляторах Soler&Palau.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні