SAKATA. Нова серія Heat Pumb Inverter: ковток свіжого повітря

Автор запису
06 чер 2018
6 хв читання
3 коментарі
5 / 5
Кондиціонер SAKATA Heat Pumb Inverter в інтер'єрі

Потреба в кліматичній техніці зростає з кожним роком. Сприятливий мікроклімат завжди впливав на загальний стан людини. Тому організації всіх комфортних умов потрібно приділяти особливу увагу. Якщо раніше, за допомогою відкритого вікна можна було здійснити якісний повітрообмін, то зараз з'явився декілька причин, через які взагалі не варто відкривати вікна зайвий раз:

 1. нестабільні температурні показники. Вже не існує чіткого розмежування за минулими сезонами, останні роки зима різко переходить в літо і навпаки.
 2. висока загазованість повітря через автомобілі. Єдине, що ви можете отримати, коли відкриваєте вікно, так це вихлопні гази і дорожній пил.
 3. заводські викиди в атмосферу. На жаль, підприємства зараз намагаються економити на якісній фільтрації, тому викиди у повітря згубних речовин стало нормою.

Саме тому рекомендується використовувати якісну кліматичну техніку, яка допоможе створити всі умови для комфортного перебування у приміщенні. Компанія SAKATA вже встигла себе зарекомендувати на ринку як якісний виробник і розвіяти стереотип, що китайська техніка не якісна. Щороку вона дивує своїх клієнтів високоефективними кондиціонерами. Не так давно вийшов новий модельний ряд Heat Pumb Inverter, у якому зібрані всі передові технології.

Товари зі статті

Стильний дизайн обладнання приваблює споживачів своєю простотою і витонченістю. Плавні м'які лінії і невеликі габарити будуть чудовою прикрасою як в житлових приміщеннях, так і в строгих офісах. Над функціональним наповненням працювали кращі розробники і створили універсальний кондиціонер, який ефективно працює як спекотним літом, так і холодною зимою.

Побутовий тепловий насос дозволяє обладнанню працювати в режимі обігріву при зовнішній температурі до -25 градусів. Тепер кондиціонер можна використовувати як альтернативний спосіб обігріву приміщення, якщо тепла від централізованого опалення не вистачає або закінчилося паливо для роботи котла.

Не варто переживати і про високі витрати електроенергії. Пристрій виконаний по типу А +++. Незважаючи на високу ефективність роботи, кондиціонер є економічним, таким чином ви можете зберегти свій бюджет.

Потрібна допомога консультанта?

Часто буває ситуації, коли підібрати оптимальний режим буває важко. Повітряні потоки бувають інтенсивними і захворіти від такого напору повітря дуже легко. Або ж, під час роботи кондиціонера, в приміщенні душно. Режим SMART і функція I FEEL допомагають обладнанню самостійно підібрати оптимальний режим і підтримувати комфортну температуру в місці, де знаходяться люди.

Виробники подбали і про якісну очищення повітря. Фільтри нового покоління ULTRA Hi Density ефективно очищають повітряний простір від пилу та інших дрібних частинок на 90%. Крім того, ви можете самостійно чистити фільтри від забруднень, економлячи на платному сервісі. Досить промити їх під проточною водою.

Важливим аспектом в роботі обладнання є беззвучність. Подвійна шумоізоляція компресора і оптимізована конструкція внутрішнього блоку виключають появи сторонніх звуків. Таким чином у приміщенні підтримуються сприятливі умови з мінімальним рівнем шуму.

Характеристики внутрішнього і зовнішнього блоку Саката
Рівень шуму зовнішнього блоку

Крім перерахованих вище функцій, модельний ряд Heat Pumb Inverter володіє ще рядом переваг:

 1. 4 режими роботи вентилятора;
 2. озонобезпечний фреон R-410A;
 3. таймер;
 4. напрямок горизонтального повітряного потоку;
 5. функція самодіагностики;
 6. запам'ятовування положення жалюзі.

Тепер для того, щоб подихати свіжим повітрям не обов'язково виходити на вулицю, компанія SAKATA створила всі необхідні умови для вашого приміщення.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Максим

  Очень познавательный материал! Спасибо, Альтер Эйр. Долго не мог определиться какой кондер купить. Теперь думаю, что буду смотреть что-то из этой серии!!!

 • 5 / 5

  Константин

  Хорошо, когда есть подобные статьи, которые не просто характеризуют какой-то один определенный товар, а самого производителя в целом. Это очень удобно, так как оборудование плюс/минус идентично по характеристикам, а надежность компании говорит о многом.

 • 5 / 5

  Марина

  Спасибо за статью. Если честно, думала приобретать кондиционер другой марки, а вот теперь задумалась!