Soler&Palau Respiro – доступна децентралізована вентиляція

Автор запису
26 бер 2020
9 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Децентралізована вентиляція Soler&Palau Respiro

Що таке вентиляція

Вентиляція – це повітрообмін у приміщенні: надходження свіжого повітря та видалення відпрацьованого. Її необхідність обумовлена ​​підвищеною герметичністю сучасних будівель, внаслідок чого можуть виникати наступні проблеми:

 1. Підвищена вологість – повітря у приміщенні стає занадто вологим, для людини тривале перебування у подібній атмосфері не тільки неприємне, але й може бути причиною виникнення хвороб, головного болю, сонливості, поганого самопочуття після сну тощо.
 2. Грибок та пліснява – за рахунок поганої циркуляції повітря на стінах і стелі виникає грибок, який не тільки шкідливий для організму людини, але і тягне за собою додаткові вкладення для покупки засобів боротьби з проблемою або ремонту.
 3. Конденсат – утворюється через непрохідність свіжого повітря до приміщення. Викликає запотівання вікон і скла, а також утворення води біля підвіконня.

Як працює децентралізована вентиляція та чому вона краще природної

Аби розібратися з цим питанням, для початку необхідно визначити, що мається на увазі під природною та примусовою вентиляцією.

 • Природна вентиляція – це провітрювання приміщень методом відкривання вікон або дверей. Даний спосіб хоч і є дієвим, але його робота короткочасна, оскільки після закриття вікон, через деякий час проблема повертається. При відкриванні вікон немає можливості контролювати пил, бруд та зовнішній шум, що надходять у приміщення. Також варто відзначити, що в холодний період часу природна вентиляція максимально незручна та неекономічна.
 • Примусова або контрольована вентиляція – необхідна для правильно налагодженого повітрообміну, здійснюється за допомогою припливно-витяжних установок. Їх робота не вимагає втручання людини, вони самостійно подають очищене повітря у будинок/квартиру, а також видаляють відпрацьоване, тим самим запобігаючи появі грибку, вологи, плісняви тощо. Даний варіант максимально оптимальний, оскільки враховуються всі фактори об'єкта та побажання клієнта. Також наявність цієї системи абсолютно виключає необхідність провітрювання житла, ви сміливо можете забути про шум доріг, комах, пил та інших подразників які проникають крізь вікна. До того ж в зимовий період часу дана система може працювати на нагрівання повітря, що поступає.
 • Децентралізована вентиляція – відноситься до контрольованого типу повітрообміну. Її робота передбачає установку провітрювачів у кожній кімнаті, які можуть працювати попарно. Наприклад, коли один подає повітря у приміщення, другий видаляє, тим самим забезпечуючи якісний повітрообмін в будинку. Після закінчення певного проміжку часу робота стає дзеркальною – перший починає видаляти повітря, відповідно другий – подавати.
Товари зі статті

Принцип роботи Soler&Palau Respiro

Для усунення вищеперерахованих проблем Альтер Ейр представляє економічні вентилятори з рекуперацією повітря від Soler&Palau Respiro.

Soler Palau Respiro – це децентралізовані провітрювачі з рекуперацією тепла. Їх робота полягає у якісному повітрообміні приміщень, яке спрямоване на подачу свіжого та витяжку відпрацьованого повітря.

У комплектацію поставки даної серії входять:

 1. Зовнішня декоративна панель;
 2. Зворотній клапан;
 3. Зовнішня решітка;
 4. Панель кріплення;
 5. Труба;
 6. Рекуператор;
 7. 2 фільтри (розміщуються після та перед рекуператором);
 8. Пульт керування.

Залежно від модифікації у комплект поставки може входити пульт управління. Це доповнення передбачено для вентиляторів, у яких більше 2-х швидкостей.

Soler&Palau Respiro
Soler&Palau Respiro

Для більш детального ознайомлення з кімнатними рекуператорами повітря, пропонуємо розглянути чотири моделі Soler&Palau Respiro від іспанського виробника, які представлені в Альтер Ейр:

 1. Soler&Palau Respiro 100 – припливно-витяжна вентиляція для подачі свіжого та витяжки відпрацьованого повітря з приміщень. Рівень шуму техніки може підвищуватися від 19 до 29 дБа, що в цілому досить небагато. Має клас захисту IP 24 та ступінь очищення повітря G3. Передбачено 2 швидкості для управління (на корпусі).
 2. Soler&Palau Respiro 100 RD – характеристики ідентичні з моделлю Respiro 100. Єдиною відмінністю є наявність 3-х режимів роботи, а також додатковий пульт управління. Може використовуватися у приміщеннях з метражем – до 10 м2.
 3. Soler&Palau Respiro 150  – провітрювач з рекуперацією тепла, має невеликі розміри 215х160х210, завдяки яким може встановлюватися у приміщеннях з обмеженим простором. У техніці передбачено 2 швидкості, керування якими здійснюється безпосередньо на зовнішній панелі Respiro 150. Фільтри для грубого очищення перешкоджають попаданню дрібних часток всередину приміщення: пилу, комах та інших зовнішніх забруднень.
 4. Soler&Palau Respiro 150 RD  – техніка має ідентичні показники з провітрювачем Respiro 150. Його відмінністю є більш зручна робота у режимі 3 швидкостей. Також до нього передбачений пульт дистанційного керування. Обидві модифікації мають низький рівень звукового тиску від 13 до 23 дБа. Метраж приміщення для встановлення обладнання може складати – 11-20, 21-40 м2.

Як забезпечити децентралізовану вентиляцію у будинку чи квартирі

Наприклад, у вас квартира з однією спальнею, дитячою та кухнею-вітальнею. Як на такому просторі можна організувати роботу провітрювачів Soler&Palau Respiro? Є декілька варіантів:

 • Перший: у кожній кімнаті розміщуємо по 2 рекуператора, які попарно працюють на витяжку та подачу повітря, з періодичністю в 70 секунд.
 • Другий: монтуємо по одному рекуператору в спальні і дитячій та 2 рекуператори залишаємо в кухні-вітальні, оскільки приміщення досить велике за метражем. Їх робота буде скоординована, а повітря зможе переміщатися крізь безпорогову систему (невеликий отвір між підлогою та нижньою частиною дверей, візуально непомітний).
Хочете відчути роботу клімат-систем?

Обладнання Soler&Palau Respiro пасуватиме практично до будь-якого дизайн рішення, оскільки провітрювачі виконані у лаконічному білому кольорі, до того ж не займають багато місця. Використовувати дану техніку можна як у побутових, так і комерційних будівлях.

Монтаж компактних припливно-витяжних установок від Soler&Palau варто довірити фахівцям, оскільки неправильне розміщення техніки може спричинити некоректну роботу, а в гіршому випадку – її поломку.

Не варто забувати, що у провітрювачах знаходяться фільтри, які потребують періодичного очищення або заміни. Дану процедуру варто проводити раз на три місяці, це забезпечить довгий період експлуатації техніки та її якісну роботу.

Підсумки

Купити рекуператор для квартири Soler&Palau Respiro можна в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр. Якщо вам необхідна консультація або більше інформації щодо даної техніки, звертайтеся до наших менеджерів за номером 0-800-33-08-28.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні