Як підготуватися до зими: способи обігріву будинків і квартир

Автор запису
17 лют 2016
5 хв читання
2 коментарі
5 / 5
Конвекторний обігрівач в інтер'єрі

Турбуватися про клімат у вашому будинку варто не тільки в теплу пору року. Враховуючи нестабільну ситуацію з міським опаленням і швидко прийдешніми холодами до Києва, потрібно забезпечити себе теплом у холодний період.

Як не замерзнути в холод?

З кожним роком, зими в Києві стають дедалі суворішими, тому міського стандартного опалення в квартирі або заміському будинку не вистачає. Для того щоб забезпечити себе додатковим теплом, компанія Альтер Ейр рекомендує використовувати настінні конвекторні обігрівачі. Це унікальні агрегати, які без зайвих витрат енергії і шуму обігріють приміщення будь-яких розмірів.

Конвекторні обігрівачі від компанії Альтер Ейр

Комапанія Альтер Ейр представляє ряд кращих виробників конвекторних обігрівачів: Neoclima, Noirot, BalluRoda.

Конвектор являє собою корпус з нагрівальним елементом і термостатом для регулювання температури. Настінні обігрівачі працюють на природному принципі конвекції, холодне повітря знаходиться внизу приміщення, проходячи через нагрівальний елемент, піднімається вгору. У результаті чого, настінні обігрівачі не видають ніяких звуків при роботі.

Товари зі статті

Продукція всіх торгових марок сертифікована в Україні і абсолютно безпечна.

Але ж більшість людей скаже, що опалення це не все, що потрібно для людини і будуть абсолютно праві. У зимовий період, коли в кожному будинку активні опалювальні агрегати, повітря в приміщенні абсолютно сухе, що не є корисним для людського організму.

Як позбутися від сухого повітря в опалювальний сезон

Рішення проблеми було знайдено, в компанії Альтер Ейр ви можете придбати побутові зволожувачі повітря. Альтер Ейр представляє кращих світових виробників зволожувачів повітря: NeoclimaBonecoAir-O-SwissCooper&Hunter.

Замовте обігрівач і зволожувач

На вибір пропонуються як найпростіші ультразвукові зволожувачі повітря, які не рекомендуються для використання в кімнатах, де знаходяться малі діти. Мийки повітря, які дозволяють не тільки зволожувати повітря, але і очищати його. І класичні зволожувачі повітря.

Деякі зволожувачі мають функцію фітотерапії, що також дуже корисно для організму. Як кажуть: "Готуй сани влітку..". Рекомендуємо вам поспішити і придбати конвекторні обігрівачі та зволожувачі повітря за акційними цінами.

Крім запропонованих моделей, на сайті інтернет-магазину компанії Альтер Ейр ви можете знайти велику кількість подібних вентиляторів за розумною ціною.

З турботою про вас, Альтер Ейр.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
  • 5 / 5

    Маргарита

    Спасибо, Альтер Эйр, за полезную информацию и дельные советы.

  • 5 / 5

    Никита

    Абсолютно согласен на счет увлажнителя воздуха. В зимний период нас с женой эта вещь действительно спасает от пересушенного воздуха.