Systemair: розширення модельного ряду ЄС-вентиляторів

Автор запису
17 лют 2016
4 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Вентиляційне обладнання Systemair

ЄС-вентилятори приводяться в дію за допомогою електронного комутуючого пристрою. У двигунах таких агрегатів немає деталей, що зношуються в процесі роботи через тертя. Завдяки використанню ЄС-двигуна, у них дуже високий ККД, низьке енергоспоживання і пристрої характеризуються своєю довговічністю роботи.

Компанія Systemair, як один з лідерів на ринку вентиляторів, постійно впроваджує нові інноваційні технології у виробництво. На цей раз шведи сфокусували свою увагу на розширення лінійки ЄС-вентиляторів, які є новим словом у вентиляційній техніці і значно ефективніші, ніж звичайні пристрої змінного струму.

За рахунок того, що в ЄС-вентиляторах можна використовувати змінні режими роботи, їх використання суттєво економить електроенергію. Серед новинок ЄС-вентиляторів компанії Systemair варто виділити ЄС- вентилятори для каналів прямокутного перерізу – RS EC и RSI EC.

Замовте у нас вентилятор Systemair!

Для квадратних каналів розроблений спеціальний вентилятор MUB/TEC, який монтується без особливої праці і може змінювати напрямок потоку повітря. Конструкція цього пристрою така, що Systemair MUB/TEC може переміщати повітря значної температури.

Для експлуатації в приміщеннях, де дуже важливо зберегти тишу, розроблені спеціальні агрегати Systemair AW Sileo EC–осьові вентилятори з низьким рівнем шуму.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні