Systemair SAVE VTR 200/B — революційне слово серед побутових вентагрегатів

Автор запису
17 лют 2016
4 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Останнім часом у зв'язку з кризою і дорожнечею енергоресурсів багато компаній спрямували свій погляд на енергозберігаючі технології у виробництві своєї продукції. У сфері вентиляції житлових приміщень найбільш затребуваною є технологія ЄС-двигунів у вентиляторах, які забезпечують високу ефективність роботи при низькому споживанні енергії.

Компанія Systemair згідно з новим віянням на ринку вентиляційної техніки випустила революційний вентагрегат SAVE VTR 200/B. Даний пристрій являє собою білу модель, на передній стороні якої знаходиться пульт управління. За бажанням замовника, вентиляційні пристрої SAVE VTR 200/B можуть оснащуватися додатковими віддаленими пультами управління.

Замовте вентиляцію Systemair!

При використанні в багатоквартирних будинках, коли для витяжки повітря використовуються кілька каналів, дана модель буде ідеальним рішенням. Її можна під'єднати до зовнішньої кухонної витяжки, при цьому теплообмінник не буде забруднюватися.

Сфера використання даних вентагрегатів – будинки і квартири загальною площею до 140 квадратних метрів, а шумоізольований корпус забезпечує безшумну роботу пристрою.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні