Розширення модельного ряду чиллерів Systemair — екологічний SYSCROLL AIR EVO

Автор запису
17 лют 2016
4 хв читання
0 коментарів
0 / 5

У сучасний час на ринку кліматичної техніки не достатньо просто виготовляти якісні і функціональні агрегати. Ці показники, звичайно, важливі, але вони під впливом захисту зовнішнього середовища, відійшли на другий план. Зараз виробники ламають голову яким чином забезпечити високу продуктивність і енергоефективність роботи агрегатів, щоб вони не впливали на екологію.

Компанія Systemair також багато уваги приділяє проблемі захисту навколишнього середовища. Результатом стало виготовлення чиллерів модельного ряду SyScroll Air Evo. Екологічність роботи даного чиллера забезпечується завдяки використанню озонобезпечного фреону R410A.

Замовте у нас чиллер Systemair!

Конструкція теплообмінників, які працюють в парі зі спіральними компресорами, дозволяє уникнути додаткових витрат енергії, а з допомогою терморегулюючого вентиля можна грамотно налаштувати режим роботи чиллера, щоб не було надлишків теплоти, і енергія не витратилась даром.

Повітряне охолодження чиллера SyScroll Air Evo дозволяє збільшити його продуктивність і ефективність роботи без застосування додаткових витрат.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні