Тихий вентилятор для ванних кімнат і санвузлів — який він?

Автор запису
17 лют 2016
7 хв читання
2 коментарі
5 / 5

Комфорт в будинку не можливий без правильно організованого повітрообміну. Канали для природної вентиляції, на жаль, не можуть забезпечити повноцінну циркуляцію повітря, тому єдине правильне рішення - встановлення вентилятора. Особливо важливо використовувати примусову витяжну вентиляцію у ванних кімнатах, санвузлах та інших приміщеннях з підвищеним рівнем вологості.

Ванна кімната з вентиляцією

Яким має бути настінний вентилятор?

Основні вимоги до побутових вентиляторів досить прості: пристрій повинен бути ефективним, економічним і надійним. Однак, крім усього перерахованого вище, вентилятор повинен відрізнятися тихою роботою. Навіть найпродуктивніший пристрій, що забезпечує витяжну вентиляцію приміщення, не зможе забезпечити максимальний комфорт у випадку гучної роботи. Тихий вентилятор забезпечить якісний повітрообмін приміщення і не потривожить вас своїм шумом. Прийнято вважати, що чим тихіше працює витяжний агрегат, тим нижча його потужність і продуктивність. Це не зовсім так. Сучасні технології, високоякісні матеріали, використання шарикопідшипників і шумоглушників дозволяє створювати ефективні та безшумні моделі вентиляторів.

Компанія Альтер Ейр пропонує вашій увазі тихі вентилятори від кращих світових брендів – Maico (Німеччина), Soler&Palau (Іспанія).

Товари зі статті

Безшумні вентилятори Maico

Бренд Maico є світовим лідером ринку вентиляційного обладнання. Його продукція характеризується еталонною якістю і надійністю. При виборі безшумного побутового вентилятора зверніть увагу на представлені нижче моделі.

Огляд вентилятора Maico ECA Ipro: особливості, характеристики, модифікації.

Вентилятори Maico ECA Piano

Витяжний настінний вентилятор осьового типу, який відмінно підійде для установки у ванних кімнатах, санвузлах, гардеробних і інших невеликих приміщеннях. Рівень звукового тиску агрегату становить всього 26 дБ(А), що гарантує його комфортну експлуатацію. При цьому максимальна витрата повітря даної моделі становить 80 м³/год. Пристрій легко монтується і може додатково оснащуватися таймером або датчиком вологості (Maico ECA Piano TC, Maico ECA Piano H).

Огляд вентилятора Maico ECA Piano: особливості і характеристика.

Вентилятори Maico ER

Потужний і малошумний вентиляторний вузол Maico ER може використовуватися для вентиляції одразу двох приміщень (наприклад, туалет і ванна кімната).

Серія відцентрових вентиляторів Maico ER складається з двох моделей:

 • Maico ER 60 з продуктивністю 62 м³/год і рівнем шуму 36 дБ(А),
 • Maico ER 100 з продуктивністю 101 м³/год і рівнем шуму 45 дБ(А).
Допомогти вам з вибором вентилятора?

Крім того, вентилятори Maico ER можуть бути оснащені:

 • датчиком вологості,
 • таймером,
 • радіоуправлінням і т. д.

Тихі вентилятори Soler&Palau

Іспанська компанія Soler&Palau давно отримала світове визнання завдяки вдалому поєднанню ціни і якості своєї продукції. Вентилятори Soler&Palau працюють практично безшумно, а стильний дизайн стане прикрасою для будь-якого інтер'єру.

Огляд вентилятора для ванної Soler&Palau.

Альтер Ейр рекомендує своїм клієнтам вентилятори Soler&Palau серії SILENT. Якісна збірка і наявність шарикопідшипників гарантує тривалий термін експлуатації пристрою і вражаючі шумові характеристики.

Серія SILENT включає в себе:

Вентилятори серії SILENT можуть відрізнятися своїм діаметром, кольором, наявністю таймера або датчика вологості.

Підсумок

Тихий вентилятор не тільки забезпечить правильний повітрообмін в приміщенні, але і не потривожить вас шумом під час роботи. Великий вибір тихих вентиляторів в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Марина

  Отличный материал! У меня стоит в ванной комнате вентилятор Soler&Palau и могу сказать, что он действительно бесшумный и замечательно смотрится!

 • 5 / 5

  Карина

  Спасибо за интересный и познавательный материал! Очень много полезных фактов для тех, кто выбирает оборудования.