Ультразвукові зволожувачі повітря

Автор запису
17 лют 2016
6 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Зволожувач повітря в інтер'єрі

Відвідування спортзалів, здорове харчування, споживання очищеної води – правила життя сучасної людини, яка приділяє належну увагу своєму здоров'ю, однак більшість з нас не замислюється про значення якості повітря, яким ми дихаємо. Оптимальна вологість повітря для нормального функціонування людського організму 40-60%, але в період опалювального сезону такі показники у звичайних квартирах – велика рідкість.

Результатом пересушеного повітря є цілий ряд захворювань, особливо у дітей. Через необізнаність більшість з нас намагається впоратися з хворобами за допомогою дорогих ліків, відвідуванням лікарів, вбачаючи основну причину слабкого імунітету в екологічній обстановці, безсумнівно, це частково так, але ж мікроклімат вашого будинку залежить безпосередньо від вас.

Призначення зволожувачів повітря

Зволожувачі повітря – прилади, призначення яких полягає у підтриманні комфортного мікроклімату в приміщенні. Приваблюють зволожувачі простотою використання: для їх установки не потрібні послуги професіоналів, досить залити воду в спеціальну ємність, ввімкнути зволожувач і насолоджуватися комфортною атмосферою.

Каталог ультразвукових зволожувачів

Переваги ультразвукових зволожувачів

Ультразвукові зволожувачі – займають лідируючу позицію серед аналогів, це обгрунтовано сукупністю факторів. Вони споживають мінімальну кількість електроенергії, їхня робота супроводжується рівнем шуму, який відповідає встановленим межам для житлових приміщень, забезпечують значну продуктивність. Висловлюючись доступніше, роботу ультразвукового зволожувача можна порівняти з туманом, що складається з мікроскопічних частинок.

Особливості ультразвукового зволожувача

У період функціонування кліматичного приладу з краплями води у повітря потрапляють розчинені речовини і мікроорганізми, які можуть негативно позначитися на самопочутті людини, крім цього розчинені солі осідають білим нальотом на меблях. З метою запобігання подібних явищ рекомендується використовувати знезаражену і дистильовану воду, витрата якої може досягати 10 літрів у день. Через цю причиниу виробники, з метою економії, використовують спеціальні картриджі, що очищають воду від усіляких домішок, що перешкоджає появі білого осаду. Картриджі слід регулярно міняти.

Хочете замовити зволожувач повітря?

Існують моделі, підігріваючі воду до 85-90°C (попередній підігрів води), у результаті чого більша частина мікроорганізмів гине.

Підсумок

Ультразвукові зволожувачі є найпростішими у використанні і невибагливими в обслуговуванні пристроями, які здатні забезпечити комфортну вологість у вашому домі. Різноманітний вибір даних агрегатів задовільняє не тільки побажання щодо функціональності і вартості, найвимогливішим клієнтам надано можливість вибору дизайну, який з дизайнерської точки зору відповідає загальній обстановці приміщення.

На сайті інтернет-магазину компанії Альтер Ейр ви можете знайти велику кількість подібних зволожувачів за розумною ціною.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні