Встановлення "зимових комплектів" на кондиціонери. Реальна допомога чи шкода?

Автор запису
17 лют 2016
7 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Кондиціонер в квартирі

Шановні читачі!

Рекламные листовки, которые распространяются в Киеве

Звертаємо Вашу увагу на те, що у Києві поширюються рекламні матеріали невідомої організації, в яких пропонуються послуги з встановлення так званих «зимових комплектів» на кондиціонери. Автори оголошень стверджують, що встановивши їх, можна використовувати кондиціонер на обігрів при температурі повітря за вікном до -30 градусів.

Вартість такого комплекту становить 1800 грн. При цьому бентежить відсутність якої-небудь назви компанії, адреси сайту, стаціонарного телефону та іншої інформації. Вказані лише три мобільних телефони.

Зміст оголошення

"Шановні мешканці! З 25.09.14 р. у вашому домі будуть встановлюватися зимові комплекти на кондиціонери, які дають можливість використовувати кондиціонер на обігрів при температурі до -30 гр. С. Також здійснюється обслуговування та продаж кондиціонерів.

З питань надання послуг звертатись за телефонами:

  • 066-348-94-46
  • 067-285-44-37
  • 093-701-53-00

КОМПАНІЯ АЛЬТЕР ЕЙР СПЕЦІАЛІЗУЄТЬСЯ НА КОНДИЦІОНУВАННІ ПОВІТРЯ. МИ РЕАЛІЗУЄМО ЯКІСНУ СИСТЕМУ ОХОЛОДЖЕННЯ

Але головною проблемою є те, що технічно необізнаній людині складно зрозуміти не тільки принцип роботи кондиціонера, але і призначення цих «зимових комплектів». У цій статті ми наведемо аргументи того, що ці пристосування є нічим іншим, як "розвід на гроші".

Як працює кондиціонер

Суть роботи побутової спліт-системи полягає у взаємодії зовнішнього і внутрішнього блоків. Одним з найважливіших елементів кондиціонеру є компресор, що знаходиться у зовнішньому блоці. При роботі кондиціонера на охолодження фреон спочатку стискається компресором, а після цього подається на теплообмінник. Потрапляючи у внутрішній блок, фреон при низьких температурах закипає, завдяки цьому охолоджене повітря надходить до приміщення.

При роботі кондиціонера на обігрів всі процеси відбуваються навпаки, внаслідок чого приміщення опалюється. При цьому, чим нижче опускається температура за вікном, тим менше буде ККД компресора. Відповідно, існує нижній поріг температури, при якому кондиціонер буде ефективно працювати. У побутових спліт-систем він становить в середньому -7 градусів за Цельсієм, в залежності від моделі.

Як працює кондиціонер в режимі обігріву

"Зимові комплекти", які пропонує невідома компанія жодним чином не можуть вплинути на ці показники.

Хоча, деякі плюси у них все-таки можуть бути, наприклад:

  1. теплий старт для кондиціонера: оскільки компресор буде утеплено, це буде додатковим плюсом при включенні кондиціонера взимку. Актуально лише для кондиціонерів, у котрих не передбачений нагрів перед холодним стартом (стартова обмотка);
  2. при правильній організації підігріву, кондиціонеру буде легше скидати воду в режимі розморожування.
Потрібна консультація?

Чому «зимові комплекти» не варто встановлювати

Крім марнотратства, дані «зимові комплекти» можуть принести і проблеми їхнім власникам:

  1. Високе споживання електроенергії. Додаткове утеплення призводить до того, що витрати на обслуговування кондиціонера значно зростають.

Таким чином, запропоновані «зимові комплекти» по суті не несуть ніякої цінності для роботи кондиціонера, і ви, як і раніше, не зможете використовувати його при -30 градусах за вікном.

Для того, щоб вирішити цю проблему, лідери ринку кліматичної техніки вже багато років розробляють надпотужні кондиціонери, які б змогли працювати при низьких зовнішніх температурах. До прикладу, можна відзначити бренд Mitsubishi Electric, що випускає кондиціонери ZUBADAN. Вони відрізняються високою вартістю, але при цьому ви зможете обігрівати приміщення взимку при дуже низьких температурах і без шкоди для спліт-системи.

 Mitsubishi Electric - сверхмощные кондиционеры, которые бы смогли работать при низких наружных температурах

Компанія Альтер Ейр рекомендує звернути увагу на теплові насоси, які можуть ефективно обігрівати приміщення в зимовий період.

Будьте пильні!

Не купуйтесь на дешеві прийоми аферистів, які пропонують за пару тисяч гривень зробити з Вашого звичайного кондиціонера тепловий насос. Якщо у Вас виникають питання щодо технічних аспектів або особливостей кліматичної техніки і Ви потребуєте професійної консультації, звертайтесь до спеціалістів Альтер Ейр.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні