Припливно-витяжні установки Dantherm HXV 5: опис і особливості

Автор запису
24 лют 2016
5 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Dantherm HXV5 – це вентиляційна припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла, призначена для створення і підтримки здорового мікроклімату у квартирах, котеджах, приміщеннях з невеликими басейнами, в невеликих офісних приміщеннях, де необхідний об'єм повітря не перевищує 450 м³/год. Ця установка дуже компактна, її можна монтувати як звичайну шафу 60х60 см. Також ці установки можна легко змінити сторонами підключення свіжого повітря (зліва або справа), цей агрегат можна встановлювати у підсобному приміщенні, а панель керування винести на зручне місце.

Установка з рекуперацією тепла Dantherm HXV5
Dantherm HXV5

Рух повітря в агрегаті Dantherm HXV 5:

  1. Свіже повітря
  2. Припливне повітря
  3. Витяжне повітря
  4. Зворотнє повітря

Панель управління

Управління агрегатом HXV5 здійснюється за допомогою панелі управління, на якій можна вибрати один з чотирьох режимів, що змінює швидкість вентилятора, тим самим змінюючи витрату повітря.

Технічні дані
Технические характеристики вентустановки Dantherm HXV5

Опції

Розширена панель управління

Ця панель дозволяє:

  • керувати 4-ма режимами роботи вентилятора;
  • виставляти рівень відносної вологості в приміщенні;
  • керувати функцією "Камін";
  • контролювати якість повітря;
  • підключення 5 пультів до установки.

Расширенная панель управления Dantherm HXV5

Функція "Камін"

Ця функція дозволяє швидше розпалити камін у будинку. Так, при виборі опції витяжний вентилятор вимикається на 15 хвилин, протягом яких припливний вентилятор створює надлишковий тиск, який і дозволяє швидше розпалити камін.

Якість повітря

Розширена панель дозволяє користувачеві керувати відносною вологістю і якістю повітря в приміщенні. При виставленому рівні якості повітря установка автоматично регулює швидкість вентиляторів для підтримки заданого рівня якості повітря.

Комплект запасних фільтрів

Для того, щоб установка працювала в нормальному режимі, потрібно періодично проводити заміну фільтрів, у встановленні HXV 5 встановлюються два фільтри G3 і один F7.

Установка запасного фільтра

Виносний гігростат

Гігростат можна підключати до стандартної панелі управління, яка буде вмикати установку на максимальний режим при підвищенні заданого рівня вологості.

Водяний калорифер

В установці може бути встановлений водяний калорифер. Регулювання цього калорифера здійснюється тільки через його термостат.

Компанія Альтер Ейр пропонує послуги проєктування систем вентиляції, підбору обладнання за вигідними цінами, а також якісний монтаж.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні