Зволожувач повітря Boneco 7135

Автор запису
17 лют 2016
6 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Зволожувач Бонеко в кімнаті

Наслідки низької вологості

Для комфортного перебування людей у приміщенні необхідно, щоб вологість у ньому була в межах 40-50% (для дітей цей показник 50-60%). Якщо вологість виходить за ці межі, то люди відчувають дискомфорт. Основними ознаками зниженої вологості в приміщенні є пересохлі губи зранку, сухість у горлі, у чоловіків можливе збільшення хропіння в нічний час.

Недолік вологості може негативно впливати на очі (так зване "сухе око", що особливо відчувають люди, які носять лінзи). При постійному перебуванні в приміщенні з низькою вологістю повітря, зростає можливість простудних захворювань, людина швидко втомлюється.

Це пояснюється тим, що якщо вологості повітря в приміщенні недостатньо, то вона виділяється з організму людей, який, як відомо, на 80% складається з рідини.

Оптимальна вологість в будинку необхідна і для кімнатних рослин – при сухості повітря вони починають хворіти, листя засихають і швидко обпадають бутони. Взимку повітря в приміщенні осушують радіатори опалення, а влітку – кондиціонери.

Потрібен зволожувач?

Зволожувач Boneco: характеристики та функції

Для зволоження повітря та створення комфортного мікроклімату в приміщенні існують спеціальні зволожувачі повітря.

Більш докладно поговоримо про ті пристрої, які створюють комфорт у нашому домі – побутові зволожувачі повітря, а конкретніше – зволожувачі повітря Boneco 7135.

Побутові зволожувачі повітря Boneco 7135 є найсучаснішим рішенням для підвищення відносної вологості в приміщенні.

Ультразвуковий зволожувач повітря Boneco 7135 дуже простий в експлуатації.

Зволожувач повітря Boneco 7135

В основу роботи покладено принцип коливання мембрани. Дана мембрана, коливаючись в ультразвуковому діапазоні, розщеплює воду в резервуарі на дрібні частинки. При цьому проходить через резервуар повітря, що їх вбирає – утворюється штучний туман, який і потрапляє в приміщення. Так у повітрі при зволоженні не утворюються краплі води, а сам процес проходить непомітно.

Зволожквая повітря Boneco 7135

Завдяки високій ефективності роботи (прилад може випаровувати до 550 грам води в годину) і спеціальній системі очищення, дані агрегати швидко підвищують вологість повітря до необхідного рівня і абсолютно безпечні. Користувач може змінювати інтенсивність зволоження і змінювати режим роботи пристрою.

Зволожувач повітря Boneco 7135 використовується в приміщеннях об'ємом до 150 кубометрів.

Вбудований гігростат може контролювати вологість у приміщенні і включає пристрій, коли її рівень падає.

Вся інформація про режим роботи зволожувача повітря Boneco 7135, задану і поточну вологість, температуру повітря відображається на дисплеї.

Завдяки використанню таймера і великого резервуару, побутові зволожувачі повітря Boneco 7135 можна використовувати в дитячих кімнатах, не турбуючись про безпеку і комфорт своїх чад.

Купити зволожувач повітря Boneco 7135 ви можете, оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши в компанію Альтер Ейр за вказаними телефонами.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні