Зволожувачі та мийки повітря Daikin. У чому користь?

Автор запису
17 лют 2016
7 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Зміст
  1. Функція зволоження в очисниках
  2. Як фільтрують повітря очищувачі
  3. Особливості очищувачів повітря Daikin
Зволожувач в інтер'єрі

Поняття комфортного клімату в будинку вже давно перестало зводитися до забезепечення комфртної для людини температури. Дуже важливим фактором є свіжість і чистота повітря, яким ви дихаєте. І якщо, завдяки розвитку медицини, ми знаємо які умови найкраще для нашого життя, то з продукцією від компанії Daikin ми знаємо як цих умов досягти. Для того що б зробити ваш будинок або офіс дійсно комфортним, ми пропонуємо сучасні очищувачі повітря. Очищувачі повітря Daikin MCK75JVM-K – це не звичайна фільтрація повітря, а повноцінна турбота про ваше здоров'я, адже вони володіють функціями очищення, зволоження і дезінфекції повітря.

Функція зволоження в очисниках

Очищувач зволожувач Daikin не тільки очищає повітря, але і регулює вологість у приміщенні. Медиками доведено, що рівень вологості повітря впливає на самопочуття і здоров'я людини, будучи не менш важливим фактором, ніж температура навколишнього середовища і рівень СО².

Принцип работы мойки воздуха

Оптимальні параметри відносної вологості для будинку в зимовий період повинні становити близько 30-45% і 40-60% влітку. Відхилення від цих норм може призвести не просто до дискомфорту, але сприяти респіраторним захворюванням. Також важливо розуміти, що під час хвороби для людини особливо важливо забезпечувати ці параметри. Правильний рівень вологості допоможе вам зберегти міцне здоров'я та гарний настрій. І він важливий не тільки для людського здоров'я, але і для домашніх улюбленців, меблів, кімнатних рослин, музичних інструментів.

Варто враховувати, що бездумне пересушування або перезволоження повітря не підходящим для цього обладнанням буде однаково згубно впливати. Якщо у вашому будинку, якісні дерев'яні меблі, то необхідно підтримувати правильний рівень вологості для того, щоб дерево не пересихало і не набухало.

Часто використовують зволожувач повітря Daikin, коли у квартирі або будинку знаходиться багато кімнатних рослин. Доведено, що полив рослин не дає потрібний для них рівень вологи, особливою взимку, коли ваші квіти стоять на підвіконні і обдуваються гарячим і сухим повітрям від батарей. Потрібно стежити, щоб у приміщенні був нормальний рівень вологості, оскільки просто збільшуючи їх полив ви можете викликати гниття кореневої системи.

Потрібна консультація?

Як фільтрують повітря очищувачі

Ступени фильтрации моек и увлажнителей воздуха Daikin MCK75JVM-K

Мийки та зволожувачі повітря Daikin MCK75JVM-K мають кілька ступенів фільтрації, тому очищають повітря як від великих забруднень, так і від дрібних частинок.

Додатковою перевагою перед конкурентами, є видалення неприємних запахів, наприклад запаху тютюнового диму. Якщо у вас вдома або в офісі є курці, нехай вони і не курять безпосередньо в приміщенні, дим буде все-одно просочуватися всередину. Очищувач повітря Daikin MCK75JVM-K стане для вас справжнім порятунком.

Унікальність компанії Daikin в тому, що, досягнувши стану світового лідера в області кліматичного обладнання, вона не спочиває на лаврах, а постійно вдосконалює свої продукти. Видатним досягненням у виробництві фільтрувальних елементів, можна назвати можливість, видалити алергени з повітря, а це, як правило, дрібнодисперсний пилок, з яким не можуть впоратися звичайні фільтри.

Особливості очищувачів повітря Daikin

Источники загрязнения воздуха в доме и квартире

Особливістю очищувачів повітря від компанії Daikin є функція іонізації повітря. Повітря, проходячи через очисник, насичується позитивно зарядженими іонами срібла, які не тільки ефективно вбивають мікроби і бактерії присутні в повітрі, але і дуже добре впливають на людське здоров'я, що неодноразово було доведено вченими зі всього світу.

Аероіонізація повітря унікальна функція, це не тільки турбота про ваше здоров'я, доведено, що іони срібла зміцнюють імунітет. Активні іони срібла, які знаходяться в повітрі, дозволяють видаляти і запобігати появі різних бактерій і вірусів, що особливо корисно, якщо у вашому будинку є дитина.

Крім запропонованих моделей на сайті інтернет-магазину компанії Альтер Ейр ви можете знайти велику кількість побутових зволожувачів, осушувачів, очищувачів та мийок повітря за прийнятною ціною.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні