Зволожувачі повітря Defensor: характеристики, середовище застосування і модельний ряд

Автор запису
17 лют 2016
5 хв читання
0 коментарів
0 / 5

З приходом холодів посилюється опалення, відповідно зменшується вологість у приміщеннях. Для того, що б вологість відповідала нормам, необхідно встановити в приміщенні зволожувач повітря.

Зволожувач повітря Defensor
Defensor

Для невеликих приміщень, квартир, офісів можна використовувати побутові зволожувачі повітря, невисокої вартості і потужності. Але що робити, коли невеликі виробництва або об'ємні конференц-зали вимагають правильного рівня вологості. Тоді необхідно використовувати напівпромислові зволожувачі повітря.

Компанія Альтер Ейр представляє вашій увазі високоефективні парові зволожувачі повітря Defensor. Компанія Walter Maier / Condair виготовляє свої зволожувачі в Швейцарії.

Легендарна швейцарська точність і надійність вам гарантована.

Для чого потрібні зволожувачі повітря Defensor?

Зволожувачі Defensor призначаються для приміщень об'ємом більше 150 м².

Condair Defensor
Condair Defensor

Такі зволожувачі мають безліч сфер застосування. Наприклад, стаціонарний атомайзер Defensor 505, може працювати без підключення до системи водопостачання, що робить його автономним і зручним пристроєм.

Парові зволожувачі Walter Maier Defensor можуть використовуватися не тільки для звичайних приміщень.

Часто, потужні зволожувачі використовують на виробництві, яке вимагає постійної підтримки вологості повітря. Наприклад, зволожувачі Defensor PH15 володіють функцією не тільки зволоження, але і очищення повітря. Такі зволожувачі використовуються в адміністративних будівлях, поліграфіях, високотехнологічних виробництвах з приміщеннями великого об'єму.

Висновки

Звертаємо Вашу увагу на наступні моменти щодо зволожувачів повітря:

  1. Зволоження повітря в приміщенні – необхідний і важливий для здоров'я фактор.
  2. Зволожувачі повітря Defensor, рекомендовані Альтер Ейр, відмінно допоможуть сворити необхідний рівень вологості у вашому приміщенні.
  3. Довіряйте питання зволоження повітря в будинку професіоналам і тоді комфортний мікроклімат вам забезпечений!
Потрібен зволожувач повітря?

Підбір зволожувача повітря – завдання не з простих, тому варто довірити такий процес професіоналам. Звернувшись в компанію Альтер Ейр, ви отримаєте кваліфіковану консультацію по підбору обладнання. Наші монтажні бригади, з багаторічним досвідом роботи, швидко і в найкоротші строки змонтують придбане обладнання.

Щоб отримати детальнішу інформацію по зволожувачі повітря Defensor або придбати одну з описаних моделей за найвигіднішою ціною, звертайтеся в магазин Альтер Ейр.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні